Dovolená Balt - Německo, nebo Polsko?

17.5.16 09:50

Dovolená Balt - Německo nebo Polsko ?

Dobrý den, mám dotaz zda se vydat na dovolenou k Baltu na Polskou nebo Německou část. A to hlavně z hlediska cen za ubytování v kempu. Plánujeme jet pod stan, takže chatky nebo hotely neřešíme. Jsem ze Severních Čech tak to máme na obě destinace stejně daleko. Máte někdo zkušenost? Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2117
17.5.16 10:12
@veronikanemcova píše:
Dobrý den, mám dotaz zda se vydat na dovolenou k Baltu na Polskou nebo Německou část. A to hlavně z hlediska cen za ubytování v kempu. Plánujeme jet pod stan, takže chatky nebo hotely neřešíme. Jsem ze Severních Čech tak to máme na obě destinace stejně daleko. Máte někdo zkušenost? Děkuju

Jezdíme s dětma k Baltu do Německa, vybral jsem si ho pro takový spíš osobní pocit, že bude v kempu dobrou vybavenost, klid a pořádek, což se mi vždy potvrdilo. Vše čisté a v osm večer v kempu ticho a klid. Pouze v sezóně nutná rezervace, vždy uplně narváno. Ceny za kemp najdeš na webu, podívej se na www.camping.info, jsou tam i recenze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.16 10:19

Děkuju za reakci a za odkaz. Zohledňuje se v ceně nějak počet osob? Nebo je prostě cena za stan (karavan) a auto bez ohledu na osoby?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.16 10:20

Loni jsme byli v bialogoře-pl, kousek od gdanska, ceny 10zl za ubyt. dospělý, vybavenost kuchyn plyn bomba+hrnky talíře a asi 2 kastroly+ lednice, teplá voda, ale ne vždy-rychle se vyčerpala. gdans je prý dražší-víme to od místního. v něm. jsme nebyli máme to dost z ruky, letos jedem zase.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50400
17.5.16 10:25

Tak Polsko prostě je všeobecně levnější než Německo, nejen ubytování, ale i jídlo, atd. Kvalita služeb je věc jiná, to si v nejmenším netroufám posuzovat, ale co jsem teď slyšela, tak i dost Němců míří z cenových důvodů přes hranice. Co se týče cen v kempech, co jsem koukala, tak to bude podobné jako u nás, někde se platí položka po položce, někde paušál za osoby, popřípadě za stan.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3505
17.5.16 10:33

počasí

Na Baltu hlavně musí vyjít počasí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2117
17.5.16 10:47
@veronikanemcova píše:
Děkuju za reakci a za odkaz. Zohledňuje se v ceně nějak počet osob? Nebo je prostě cena za stan (karavan) a auto bez ohledu na osoby?

kam jezdíme my, tak platí se stan podle velikosti, počet dospělých osob, děti od 6 let a auto. + pobytová taxa a sprchy. Ale to může mít každý kemp jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2117
17.5.16 10:48
@Heinich píše:
Na Baltu hlavně musí vyjít počasí..

z šesti mých pobytů tam bylo 2× extra vedro k padnutí, 3× normálně letně a jednou to bylo střídavě. Ale vždy tam jedu připraven na nejhorší :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3505
17.5.16 11:00
@dalimil píše:
z šesti mých pobytů tam bylo 2× extra vedro k padnutí, 3× normálně letně a jednou to bylo střídavě. Ale vždy tam jedu připraven na nejhorší :-)

Z mého jediného pobytu (v posl. letech) tam bylo jednou (celý týden) ošklivo. (chodilo se v bundách, jezdilo na kole a nekoupalo se)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.16 11:21

Děkuji za komentáře. Počasí se nebojím stejně ho neovlivníme :) a nejsme z cukru. Jen když se koukám na www.camping.info tak jsou tam uvedeny ceny: Karavan+auto+proud+poplatek z místní v hlavní sezóně za noc: 21 €. Z toho nevydumám kolik teda za člověka, auto, stan atd. Proto jsme se ptala na osobní zkušenost s cenou za stan popř. za člověka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2117
17.5.16 11:29
@veronikanemcova píše:
Děkuji za komentáře. Počasí se nebojím stejně ho neovlivníme :) a nejsme z cukru. Jen když se koukám na www.camping.info tak jsou tam uvedeny ceny: Karavan+auto+proud+poplatek z místní v hlavní sezóně za noc: 21 €. Z toho nevydumám kolik teda za člověka, auto, stan atd. Proto jsme se ptala na osobní zkušenost s cenou za stan popř. za člověka.

no tenhle server slouží spíš pro orientaci, kde co je a jaké to má hodnocení. Potom si klikněš na stránky konkrétního kempu a tam budeš mít ceník, viz třeba :
http://www.camping-zinnowitz.de/preise-camping/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
24.6.16 08:53

K Baltu doporučuju jet do Litvy a Lotyšska. Sice záleží na tom, jakou vodu v moři zrovna člověk chytne - jeden den je jako kafe, za tři dny může mít 15 stupňů. Ale třeba na Kuršské kose jsou krásné písečné pláže, v Rišském zálivu je nádherně, prostě paráda! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50400
24.6.16 13:50

Akorat se trosku stira ta vyhoda, ze je tam clovek autem za par hodin :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu