Dovolená bez miminka - vaše zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pani.fialka
Kecalka 135 příspěvků 05.07.19 20:02
Dovolena bez miminka - vase zkusenosti

:mavam: Prosim o vase zkusenosti, kdy jste byli na dovolene bez miminka. Jak to zvladalo a jaky byl navrat? Cim vic se to blizi, tim mam vetsi hruzu. Nasemu prckovi bude tou dobou 11mesicu. Hlidat bude babi s dedou, kde jsem s malou pobyvala uz nekolikrat na cely tyden. Vzdy tam byla nadsena, zna to tam a babicka je vzorna. Postara se. Vzdy jsem tam ale byla i ja. Sice jsem uz nekolikrat sla i do prace na nocni, kdy hlidal muz, ale nikdy jsem nebyla dyl pryc jak 24hodin. Na dovolenou pojedeme autem, 18hodin :roll: a budeme pryc 8 dni. Cesta by pro ni byla peklo a i vedro spatne snasi. Tak jsme se rozhodli takto. My naopak s muzem od porodu jeste nebyli sami a potrebujem znovu nakopnout nas vztah, ktery tim odloucenim utrpel par sramu. Chodi z prace v noci, tak se spis mijime. Ja kdyz se ted na ni podivam tak je mi to tak lito ji odjet. Nevite nekdo jak v tomto veku deti premyslu nebo vnimaji nepritomnost rodicu? Jak moc si to uvedomuji? Dekuji za vase zkusenosti. :hug:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Reakce:
iPodPrd
Kecalka 473 příspěvků 05.07.19 20:10

Moje malá (6m) byla od nás teď celý víkend. První večer plakala, ale to spíš kvůli prostředí. V neděli odpoledně jí asi 3 minuty trvalo, než mě poznala, ale nakonec ano :srdce:. Snad mi to v budoucnu při nějaké regresi nevyčte :mrgreen: Pokud nekojíš, tak bych do toho šla, užijte si dovolenou, taky se chystáme na líbánky :palec:

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1457 příspěvků 3 inzeráty 05.07.19 20:13

@pani.fialka Tak když už jste rozhodnutí a na dovolenou bez dítěte pojedete, nepotřebujete znát zkušenosti ostatních ne. Jinak já bych od tak malého dítěte nejela. My jsme s manželem sami nebyli víc jak osm let na dovolené, protože není hlídání a taky to přežijeme

Uživatel je onlinelucenka
Hvězda diskuse 37481 příspěvků 05.07.19 20:14

Na takhle dlouho bych od tak malého dítěte nejela. Skoro ve 13 měsících jsem jela od kluka pryč na noc a vrátila se druhý den večer. Ke konci už na něm prý bylo dost znát, že mu chybím.

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1457 příspěvků 3 inzeráty 05.07.19 20:19

@pani.fialka Navíc tak daleko, nebude možnost se rychle vrátit kdyby se něco stalo

Jogrr
Závislačka 4998 příspěvků 05.07.19 20:20

Poprve jsem dala syna hlidat na vikend, kdyz mu bylo 13 mesicu, moji mamce. Vsichni zucastneni si to uzili.
Pak byl parkrat u ni na 4-5 dni a taky zadny problem. Ted v jeho 2,5 letech se chystame na poznavacku na Island, cca dva tydny, taky bude u moji mamky a nepochybuju, ze vse bude ok. Nam se jiste styskat bude, ale bude tam mit luxusni program, ze tezko rict, jestli i jemu :mrgreen:

Elzaaa
Kecalka 317 příspěvků 05.07.19 20:20

Na tak dlouho bych ja od ditete neodjela. Ale to je kazdeho vec. Mozna tak jeste vikend na wellnes bych dala ale jinak asi ne.

Moise
Hvězda diskuse 40938 příspěvků 11 inzerátů 05.07.19 20:22

@pani.fialka pokud si nejsi jistá, tak tady té jistoty nenabydeš, spíš naopak :mrgreen: :mrgreen: Proč jste napoprvé nezkusili třeba jen prodloužený víkend?

Svandu
Echt Kelišová 8777 příspěvků 05.07.19 20:22

No urcite bych nejdriv otestovala aspon jeden cely den vcetne noci u babi a dedy, nez bych odjela na vic nez tyden. Neco jineho je hlidani pres noc doma partnerem nebo odpoledne stravene u prarodicu, ale jak bude reagovat na cely tyden ti nikdo netekne, kazde dite je jine. Syn beze me nedal ani ranu jeste ve trech letech, dcerce by to bylo fuk od ukonceni kojeni. Dovolena jen ve dvou je super, ale musite si na to pripravit podminky, abys pak jenom nepremyslela, co asi dela mala a aby ti treba rodice nemuseli lhat, ze v pohode, i kdyz mala bude od prvni noci brecet. To je proste hrozne individualni.

chaela
Ukecaná baba ;) 2431 příspěvků 05.07.19 20:23

Ja bych od tak maleho ditete na tak dlouho urcite nejela. Kluci maji 4 a 2 a jezdím jen na vikendy, cili 2 noci. Na tyden bych nejela ani ted. Ale vy už to mate evidentne domluvený, zaplaceny… tak neni co resit. Uzijte si to.

Filzefina
Kecalka 289 příspěvků 05.07.19 20:27

Nejela bych. Mam rocni dceru a neodjela bych ani na vikend.

Lily-en
Kecalka 150 příspěvků 05.07.19 20:29

Nas malý byl poprvé u babicky na 5 dni v devíti měsících. Byl nadšený, s babičkou mu to svědci. Během těch par dni se naučil hromadu věci :lol: tak to chceme letos v létě zopakovat, nyní 19 měsíců. Ale Babicka je jediná, komu na 100% věřím a k tomu malý ji naprosto miluje. Babicka je jediny člověk na světě, u koho malý dobrovolně zůstane a nechá me odejít ze dveří.
Držím palce, at si to všichni užijete :palec:

mijala
Kecalka 232 příspěvků 05.07.19 20:32

Ja bych taky tak malý nenechala. Asi spíš kvůli me :) malýmu jsou skoro dva roky a nedala bych ho ani na vikend :lol: ale on špatně usíná a…ne kecám prostě mě by se stýskalo i jednu noc natož týden, já bych si teda dovelenou už bez něj neužila

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1991 příspěvků 17 inzerátů 05.07.19 20:36

Jela bych tak max na víkend a určitě bych si vyzkoušela odloučení předem. Neužila bych si dovolenou, když bych musela pořád myslet na to, jak to doma zvládají. My jezdíme na dovolené jako rodina, holt jsme prvních pár let oželili moře, u nás je taky krásně. Teď už děti zvládají delší trasy atd.

Tazvesnice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 20:41

Ja jen koukam kolik je tady matek, co by dite na hlidani nedaly :mrgreen: preci jen v 11ti mesisich uz to neni uplny prcek a kdyz je na osoby, ktere budou hlidat, zvykly, tak proc ne? 8) odjela bych klidne i na dva tydny bez ditete, ale bohuzel u nas je moznost hlidani max na jednu noc, no vlastne spis jen na odpo a na noc zase domu :nevim: spatna kombinace mlade matky, starsiho otce a jedne babicky jeste stale a dlouho pracujici a druha babicka uz nepohlida asi nikdy no :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Váš příspěvek
Reklama