Dovolená bez partnerky a syn vždy na prvním místě

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4.7.22 22:54

Dovolená bez partnerky a syn vždy na prvním místě

Ahoj holky,

jsem teď v 13.týdnu těhotenství. Od 9.týdne jsem v rizikovém těhotenství na neschopence, protože mi bylo celý dny zle. Zhubla jsem a mám podváhu a operovaný žaludek. O dvě děti jsem přišla už. O jedno se současným partnerem s kterým jsem rok a čtvrt. Zamklý potrat jsem řešila v nemocnici sama.On byl doma na homeoffice a já zvracela v nemocnici z těch pilulek na potrat. Teď se bojím. Partner chce na dovolenou se synem z předchozího vztahu.Ale já nemám na dovolenou peníze a ani mi jasně neřekl, že by dovolenou zaplatil. Navíc mi říká, že jsme dovolenou měli plánovat dříve. Jenže jsem sama nevěděla, co bude ani nevím, jestli by mě pustil doktor do zahraničí. Za 3 dny jdu na kontrolu a chci se ho zeptat. Partner chce jet tedy sám se synem a kámošem a ještě mi vyčítá, že jsem za nim nepřišla a neřekla jim, že ať jedou sami a užijí si to.Taky bych ráda jela na dovolenou. Jenže do toho nás tlačí čas kvůli jeho kamarádovi, který se prý na dovolenou těší. Takže to vypadá, že místo s partnerkou pojede na dovolenou s kamarádem. Bohužel nejde o dovolenou jenom.Syn je vždy na prvním místě a všichni se smějí, jak ho rozmazluje. Já se tedy už nikam asi nepodívám. Ale malej už měl letos 3 dovolené a ještě ho čekají 2 o kterých vím. Jezdí na dovolenou s otcem a i matkou. zvlášť. Připadám si nedůležitě. Myslíte, že přeháním? S partnerem se skoro pořád hádáme, protože je velmi kritický a cholerický. Takže uvažuji, jestli je to vůbec teď i partner do života. Děkuji moc

Proč jsem nešla na potrat? Je mi přes 36 let a bylo mi slibováno, že se bude &ke mě chovat lépe. Dovolenou jsem chtěla v Čechach. Prý mám být klid a mám být spokojená. Ale být celé měsíce na gauči mě už ničilo a teď když je mi trochu lépe, tak chci taky čerstvý vzduch. Doktoři naopak pohyb doporučují, když to jde.Ale je to lepší než psycho v práci nebo domácí vězení.

Příspěvek upraven 05.07.22 v 00:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4562
4.7.22 23:09

Bez na potrat.

Edit: Sorry, ty uz jsi ve trinactem tydnu. Tak nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
994
4.7.22 23:13

No, holka, to uvažuješ teda dost pozdě. Kam jsi dala rozum? Proč tak brzy plodit děti? Nefunguje Vám vztah, komunikace, nemáš v sobě zpracované jeho dítě.. Ach jo, další „samožíla“ na cestě :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
452
4.7.22 23:13

Ty jseš úplně blbá. Jseš na neschopence, nechceš přijít o dítě a přitom chceš na dovolenou. To si odporuje. Hodně! A závidíš dítěti, malýmu klukovi, že má pestrý život? Fuj!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3461
4.7.22 23:14

A proč s ním chceš dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
368
4.7.22 23:15

“ S partnerem se skoro pořád hádáme, protože je velmi kritický a cholerický. Takže uvažuji, jestli je to vůbec teď i partner do života.”

Takze jste spolu rok a ctvrt a ted jsi ctvrt roku jiz ve druhem tehotenstvi. To je celkem vykon! Delali jste spolu i neco jineho nez souloz bez ochrany? Napriklad takove veci jako rozhovor?
Ze po roce a ctvrt zacinas uvazovat jestli je to partner do zivota, to je celkem v poradku. Ale ty dve tehotenstvi tam dost nesedi :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33555
4.7.22 23:18

Proč si otěhotněla s mužem, který na tebe kašle? On tě nemiluje. Milující chlap by se o tebe staral a bál by se o nenarozené dítě. Hlavně, když sis prošla potraty.
Našel by i vhodnou dovolenou pro tebe v ČR.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33555
4.7.22 23:23
@Kostřička1 píše:
Ahoj holky,jsem teď v 13.týdnu těhotenství. Od 9.týdne jsem v rizikovém těhotenství na neschopence, protože mi bylo celý dny zle. Zhubla jsem a mám podváhu a operovaný žaludek. O dvě děti jsem přišla už. O jedno se současným partnerem s kterým jsem rok a čtvrt. Zamklý potrat jsem řešila v nemocnici sama.On byl doma na homeoffice a já zvracela v nemocnici z těch pilulek na potrat. Teď se bojím. Partner chce na dovolenou se synem z předchozího vztahu.Ale já nemám na dovolenou peníze a ani mi jasně neřekl, že by dovolenou zaplatil. Navíc mi říká, že jsme dovolenou měli plánovat dříve. Jenže jsem sama nevěděla, co bude ani nevím, jestli by mě pustil doktor do zahraničí. Za 3 dny jdu na kontrolu a chci se ho zeptat. Partner chce jet tedy sám se synem a kámošem a ještě mi vyčítá, že jsem za nim nepřišla a neřekla jim, že ať jedou sami a užijí si to.Taky bych ráda jela na dovolenou. Jenže do toho nás tlačí čas kvůli jeho kamarádovi, který se prý na dovolenou těší. Takže to vypadá, že místo s partnerkou pojede na dovolenou s kamarádem. Bohužel nejde o dovolenou jenom.Syn je vždy na prvním místě a všichni se smějí, jak ho rozmazluje. Já se tedy už nikam asi nepodívám. Ale malej už měl letos 3 dovolené a ještě ho čekají 2 o kterých vím. Jezdí na dovolenou s otcem a i matkou. zvlášť. Připadám si nedůležitě. Myslíte, že přeháním? S partnerem se skoro pořád hádáme, protože je velmi kritický a cholerický. Takže uvažuji, jestli je to vůbec teď i partner do života. Děkuji moc

Bohužel sis špatně vybrala partnera. Myslím tím jak se k tobě chová. A je normální, že je syn u něj na prvním místě. Až se staneš maminkou, tak to pochopíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1629
4.7.22 23:25

Já mám občas pocit, že by se “jak vybrat partnera, se kterým budu plodit” mělo vyučovat na škole. Tak seš s ním tak 5 minut, problémů máte fůru a ty s ním rovnou dvakrát otěhotníš. Jako asi nejsi nejostřejší tužka v penále, když na rizikáči brečíš, že nemůžeš jet na dovolenou, že…
Takže uplácat dítě s cholerikem, v nespokojeném vztahu, kdy on už jedno dítě má, s čímž nejsi srovnaná… bravo, vaše mimino čekají fakt unikátní zítřky 🤯 🤮

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
4.7.22 23:27

No jsi mu u zadku. Proč s ním ale už podruhé těhotníš, tomu nerozumím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10584
4.7.22 23:31

No měla jsi začít uvažovat trošičku dřív. Až bude na světě vaše společné dítě, taky si budeš muset na svou část pobytu u moře našetřit z rodičáku, jinak pojedou sami?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1634
4.7.22 23:41

Na tvém místě bych spíš řešila jak to budete mít finančně až se dítě narodí, když teď řešíš, že nemáš na dovolenou… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1432
4.7.22 23:46

Platí to, co tu již padlo. Tobě je zle a on si jede na dovolenou. Děvče, byla chyba mít s takovým dítě, tohle lepší nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.7.22 00:14
@Sadman píše:
Ty jseš úplně blbá. Jseš na neschopence, nechceš přijít o dítě a přitom chceš na dovolenou. To si odporuje. Hodně! A závidíš dítěti, malýmu klukovi, že má pestrý život? Fuj!

Nesmím pracovat, ne přestat žít. Partner nechce jet na tyden někam v čechách, ale do Egypta, kam už nemohu a neriskovala bych to. Nevím jestli by se ti libilo, kdyby tě partner takhle nechal a zmizel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.7.22 00:16
@topazio píše:
Bohužel sis špatně vybrala partnera. Myslím tím jak se k tobě chová. A je normální, že je syn u něj na prvním místě. Až se staneš maminkou, tak to pochopíš.

Muj tata měl má mámu a měl víc děti než partner.Mezi námi nedělal rozdíly. Žena je stejně důležitá jako děti a moje mamka se nikdy necítila jako nedůležitá. Je špatné to chtít taky? Nedělat rozdíly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat