Dovolená - Bulharsko Dit majestic beach resort

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lutadyjen
Povídálka 50 příspěvků 1 inzerát 30.01.18 11:55
Dovolena - Bulharsko Dit majestic beach resort

Ahoj, chtela jsem se zeptat, jestli tady ma někdo zkušenost s hotelem - Dit majestic beach resort v Bulharsku.. http://www.blue-style.cz/…each-resort/
Chtěli bychom jet v červnu, at tam není úplný nával lidí. :lol:
Ještě nikdy jsem v Bulharsku nebyla, tak jsem se chtěla zeptat, jak je to tam s čistotou pláží, mořem s počasím, nejlépe zkušenosti od tohoto hotelu?? ☺
Chceme jet s dvouletakem, tak by me zajímalo, jake je to tam pro děti a jak zvladly let??? Budu ráda za jakékoliv informace.☺
Ještě jsme přemýšleli o Dubaji, ale nevím, už je to zase o dost delší let.. nebo Fuerteventura, ale tam prý fouká? co Mallorca???
Opravdu nevím, no zatím budu ráda za nějaké info o Bulharsku. Ale rádi bychom svetlounky písek, pekne a teple moře. ☺ :mavam: :srdce:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >