Dovolená Bulharsko s CK Fischer

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
6.5.22 09:32

Dovolená Bulharsko s CK Fischer

Dobrý den, prosím vás chci se zeptat má někdo aktuální zkušenost s dovolenou zakoupenou CK Fischer?? Zaplatila jsem zálohu a bohužel až poté narazila na příšerné recenze této CK, žila jsem v domnění, že CK je na úrovni vždy bývala (už jsem roky necestovala. Po přečtení recenzí mám opravdu velký strach cestuji s dítětem a problémy, které lidi popisují že jim uletělo letadlo, nikdo se o ně nepostaral, že nedostaly zaplacené pokoje, že se do letadla nevyšli bych opravdu s dítětem na rukou řešit nechtěla. Cestovka absolutně nekomunikuje už teď jsem chtěla zájezd stornovat i za cenu postihu, ale totálně bez reakce. Jsem na nervy už teď. Prosím pokud máte někdo čerstvou zkušenost budu ráda když se podělíte. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8334
6.5.22 09:38

@77eva Zájezd byl sjednán po internetu, nebo na pobočce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
6.5.22 09:45

Bohužel po internetu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1569
6.5.22 09:55

My litame na dovolene pouze s Fischerem, vzdy super sluzby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21050
6.5.22 10:00

S Fischerem lítá babička, každý rok, už snad 15 let a nikdy problém neměla.

Upřímně bych se taky nebala. To není žádná pofiderni cestovka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8334
6.5.22 10:06
@77eva píše:
Bohužel po internetu

Což může být výhoda, protože u smlouvy uzavřené na dálku by měl fungovat institut možnosti odstoupení bez sankcí do 14ti dnů, viz.: https://www.dtest.cz/…-po-telefonu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
879
6.5.22 10:10

S Fischerem jsme parkrat leteli, nikdy zadny problem.. a dost pochybuju, ze tem lidem z recenzi uletelo letadlo kvuli cestovce :roll: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12219
6.5.22 10:18
@77eva píše:
Dobrý den, prosím vás chci se zeptat má někdo aktuální zkušenost s dovolenou zakoupenou CK Fischer?? Zaplatila jsem zálohu a bohužel až poté narazila na příšerné recenze této CK, žila jsem v domnění, že CK je na úrovni vždy bývala (už jsem roky necestovala. Po přečtení recenzí mám opravdu velký strach cestuji s dítětem a problémy, které lidi popisují že jim uletělo letadlo, nikdo se o ně nepostaral, že nedostaly zaplacené pokoje, že se do letadla nevyšli bych opravdu s dítětem na rukou řešit nechtěla. Cestovka absolutně nekomunikuje už teď jsem chtěla zájezd stornovat i za cenu postihu, ale totálně bez reakce. Jsem na nervy už teď. Prosím pokud máte někdo čerstvou zkušenost budu ráda když se podělíte. Děkuji.

S Fischerem lítáme na dovolenou každý rok už 15 let, ani jednou nebyl žádný problém, který by cestovka způsobila. Ani jsem za ty roky na letišti nezažila, že by tam někdo něco takového řešil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16506
6.5.22 10:32

Všechny popsané problémy jsou věci, které cestovka neovlivní. Pokoje rozděluje hotel, u letadla se může stát, že aerolinky dodají jiný stroj, kde je méně sedadel. Upřímně, létáme roky a nikdy jsme tyto problémy neměli. My teda preferujeme Exim, ale ten se vloni spojil právě s Fisherem. Přestaň panikařit, určitě bude vše v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1319
6.5.22 10:55

Těm recenzím bych tolik nevěřila. Fischer je známá cestovka a neznám teda nikoho kdo by měl s ní nějaký velký problém. Zájezd nestornuj, nepanikař a začni se těšit na dovolenou :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6412
6.5.22 10:57

Když na dovolenou tak s Fischerem, byli jsme jednou s Čedokem a tragédie. Fischer je v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
6.5.22 11:11

Moc Vám všem děkuji za pozitivní recenze, snad bude všechno v pořádku. Díky moccc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16947
6.5.22 14:09
@nozu píše:
Všechny popsané problémy jsou věci, které cestovka neovlivní. Pokoje rozděluje hotel, u letadla se může stát, že aerolinky dodají jiný stroj, kde je méně sedadel. Upřímně, létáme roky a nikdy jsme tyto problémy neměli. My teda preferujeme Exim, ale ten se vloni spojil právě s Fisherem. Přestaň panikařit, určitě bude vše v pořádku.

Z původní cestovky to už má jen název podle jeho zakladatele Fischera. :lol: Oni teď ty cestovky jsou nějak různě provázané, kupovali je různé investiční skupiny. Třeba Firo také zkrachovalo. Zakladatelko, nebylo to náhodou Firo, ti měli minulý rok problémy a zkrachovali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26686
6.5.22 14:11

Fischer je úplně v pohodě, vlastní zkušenosti i zkušenosti v rodině. Osobně bych v žádném případě neletěla s Blue Style.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26686
6.5.22 14:13
@marin píše:
Z původní cestovky to už má jen název podle jeho zakladatele Fischera. :lol: Oni teď ty cestovky jsou nějak různě provázané, kupovali je různé investiční skupiny. Třeba Firo také zkrachovalo. Zakladatelko, nebylo to náhodou Firo, ti měli minulý rok problémy a zkrachovali?

Firo bývalá skvělá cestovka, bohužel už neexistuje. Fischer je teď sloučený s Eximem, ale Exim má taky dobré jméno na trhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat