Dovolená gynekologie MUDr. Jaroslav Imrych

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Reenuliinkaa7
Nováček 4 příspěvky 18.07.18 09:02
dovolená gynekologie MUDr Jaroslav imrych

Prosím pěkně Chtěla bych moc poprosit o radu Včera jsem si dělala těhotenský test a Vyšel mi pozitivní tak jsem chtěla dnes zajít na gynekologii aby mi doktor těhotenství potvrdil nebo vyvrátil dozvěděla jsem se ale že doktor má dovolenou a bude tam až od 30 července nikde ale nemá uveden žádný zástup takže teď nevím co mám dělat Poradíte mi prosím Kam se můžu obrátit?

Reakce:
Foltexka
Kecalka 397 příspěvků 18.07.18 09:17

Ahoj, a opravdu tam bude až 30.? Na stránkách má uvedeno, že má dovolenou do 22. 7. (pokud se jedná o Olomouc). Chtěla jsem tam právě jít příští týden :)

Brouckova
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 23 inzerátů 18.07.18 09:26

@Reenuliinkaa7 a proč potřebuješ k lékaři tak brzo? Pokud nejsi nemocná stačí zajít k doktorovi až za těch 14 dní. Teď by v děloze stejně nic moc neviděl, těhotenství by nepotvrdil a objednal by tě na pozdější kontrolu. Pokud jsi zdravá je dobré jít na první kontrolu nejdřív v 6 týdnu kdy už bude vidět srdíčko.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.18 09:29

Co si pamatuji, tak dříve zastupoval dr.Burda(?), dle netu má dovolenou do 22.7, , dle objednávkového systému má volné termíny až od 30.7.
Z toho mi plyne, že dřívější termíny jsou obsazené a měl by tam být, zkus tam po tom 22.7. zavolat.
Nicméně pro potvrzení se chodí až později než ihned po vynechání MS,ne?
Na UZV něco uvidí okolo 7tt.

Tichošlápek
Extra třída :D 12193 příspěvků 18.07.18 09:33

Stejne nema cenu tam teď chodit, prosperitu těhotenství potvrdí az tak kolem 7tt. Takže klidně počkej na konec jeho dovolené

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >