Dovolená jako překvapení ke kulatinám

6
2.4.21 20:02

Dovolená jako překvapení ke kulatinám

Ahoj holky,
zapomeňme prosím na chvilku, že je svět vzhůru nohama a vraťme se zpátky do normálních časů. V září bude mít přítel kulaté narozeniny a chtěla bych mu připravit něco speciálního. Hmotné dary jsou fajn, ale chci zážitek. Zajímalo by mě jestli někdy některá z Vás zařizovala dovolenou, jako překvapení. Moje představa je asi taková, že mu zabalím kufřík (bavíme se o třídenní dovolené v Benátkách), naložím ho s nějakou vymluvou do auta, odvezu do Prahy na letiště, u kolegy mu domluvim volno v práci a posadím ho do letadla a odvezu do Itálie, ale😁…nevím kolik ale tady je. Máte s tím některá zkušenost, letenky a ubytování jsou v pohodě, ale ty detaily okolo 🤔. A ještě otázka, potěšilo by Vás to, když bych to udělala Vám?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7531
2.4.21 20:04

Jako dostat na narozeniny poukaz. Ok. Ale že by mě někdo na narozeniny sbalil a jedem, tak to by u mě fakt nepochodil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
572
2.4.21 20:05

Ano, potesilo, ale ted prakticky, protoze zapomenout se neda… co PCR test? Neni nutny pro vstup do Italie? Nechci Ti kazit radost, ale nosohltan moc tajne vytrit nejde… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5015
2.4.21 20:05

Kdybych měla všechno praktické okolo takhle zařízené, tak bych byla šťastná jako blecha. Mě by to potěšilo 100%.
Sama jsem nikdy nic takového ale nezarizovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63033
2.4.21 20:08

@Laura47 poukázka je lepší.. Sbalit se a valit by pro mě nebylo ok.. Já Takhke dávám mamce poukázky pro 2, vybere si pak hotel, vše zařídím, zaplatím, odvezu, dovezu.. Bere sebou vesměs ségru a obě si to vždy užijí :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6175
2.4.21 20:08

Ano, nachystala jsem takto dovolenou na Island pro muze. Ale vedel presne kdy se leti, program apod. Vcetne informace, ze leti sam, protoze to bylo posledni misto. Dostal i cestopisnou knihu o Islandu, na jejim konci bylo napsano “a toto vsechno uvidime spolu”.
Noo, muzete se ptat, jestli docetl do konce do odletu, nedocetl :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9545
2.4.21 20:10

Tak tímhle by mě někdo naštval tak, že by si to žehlil hodně dlouho.
Je to na úrovni násilí vůči dotyčné osobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.4.21 20:12

Nepotěšilo by mě to. Manžel by mě nedokázal sbalit na tři dny :mrgreen:. Nemůžeš znát rozpoložení v jakém bude, neznáš okolnosti za kterých se bude v září cestovat. Dala bych poukaz.

A víš jistě, že by chtěl do Benátek? To je spíš pro ženskou, ne?

Nebo bych dala falešný poukaz na dovolenou v ČR a pak bych s ním odjela na letiště. Ale jak znám mého chlapa, to by bylo dotazů, že by to nemělo ten efekt překvapení.

Jinak my jsme mojí mamce nabídli společnou dovolenou, že pojedeme někam v ČR. A tak se probudila na rakouské dálnici s tím, že kde to jsme a kdy už tam budeme. Tak jsme jí řekli, že jedeme do Itálie a ukázali jsme jí fotku nějakého hotelu. Ráno jsme dorazili před jiný hotel - ten, ve kterém byla se mnou jako dítětem na úplně první a na dlouho dobu poslední dovolené u moře. bylo štěstí, že po těch letech ještě fungoval. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
586
2.4.21 20:17

Nápad možná hezký, ale co když se mu to nebude hodit? Co když bude mít v těch dnech ještě něco naplánováno? Říct někomu na letišti, že několik dní nebude doma, si každý nemůže dovolit. Každý také není na taková překvapení a nemusí to ocenit. A taky mu nemusíš sbalit vše, co by chtěl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
2.4.21 20:18

@Sardelka Toto je taková spíš drobnost, protože, na ty testy chodí pravidelně každý týden i já…a vzhledem k tomu, že je to současně i můj kolega, tak se k jeho výsledku bez problému dostanu. Samozřejmě já přemýšlím s malou nadějí, že by to mohlo být na podzim na světě už lepší. Za této situace je nereálný i wellness u nás 😕

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13588
2.4.21 20:24

Budu za morouse, ale mě by to nenadchlo ani v normální době - mám ráda i to těšení se :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
2.4.21 20:26

@Sany80s 😃 tyjo…no mě kdyby v pátek ráno vzbudil chlap a řekl mi,,lásko něco pro tebe mám”, přinesl mi snídani, vzal mě někam, kam se chci už 20 let podívat a strávil tam se mnou víkend, tak bych to tak nebrala, ale chápu názor. My jsme šílenci. Přiznám se, že původní plán byla Ibiza, následně Barcelona, ale Benátky jsou časově nejmíň náročné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3821
2.4.21 20:32

Já jsem střelec (tím nemyslím znamení), takže bych byla nadšená. ;)

(samozřejmě pokud ten člověk zná můj vkus na trávení volného času a nevytáhl by mě někam, co vůbec není můj styl, např. do velkoměsta na nákupy…)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
2.4.21 20:33

@Kazimíra Olejovka To není špatnej nápad…řeknu mu, že jedeme do Prahy :wink: 🤣…noo já jsem v tomto ohledu absolutně klidná, je to ten typ člověka, co si vesele vystačí i s mýma věcma…že začátku, když jsme spolu začínali u mě přežil, když se to zvrtlo a nezvládl odejít. Jinak máme dvě,,doma” a má u mě prakticky všechno, jako u sebe tak mi nic nebude chybět. Věci jsou to nejmenší. Jinak když bych nás měla popsat, tak jsme dvě,,šílený děti”, který nadchne snad všechno, takže si říkám, že toto bude taky super

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9545
2.4.21 20:33
@Laura47 píše:
@Sany80s 😃 tyjo…no mě kdyby v pátek ráno vzbudil chlap a řekl mi,,lásko něco pro tebe mám”, přinesl mi snídani, vzal mě někam, kam se chci už 20 let podívat a strávil tam se mnou víkend, tak bych to tak nebrala, ale chápu názor. My jsme šílenci. Přiznám se, že původní plán byla Ibiza, následně Barcelona, ale Benátky jsou časově nejmíň náročné

Já obecně překvapení úplně nemusím. Ale když si vezmu, že mě někdo táhne někam do tramtárie a já nemám nejmenší vliv na to, kdy to bude. Někomu to nevadí, ale u mě opravdu ne.
Chápu u někoho, u koho se dopředu ví, že taková překvapení ano, ale jako univerzální bez toho, aby měl člověk vliv na termín a podobně bych to opravdu nebrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat