Dovolená - já, přítel a moje kamarádka, jeli byste?

Anonymní
19.6.13 00:28

Dovolená-já,přítel a moje kamarádka,jely by jste?

Zdravím…zajímalo by mě, jestli by jste jely? Jde o to, že chceme někam autem, ale jelikož má kámoška taky dítě, tak už by se žádnej její kamarád apod do auta nevlezl…Partnerovi to divné nepříjde, at ji prý vemu..ale podle mě dělá příležitost zloděje, co myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1259
19.6.13 00:32

Ano s dobrou kamarádkou bych jela. Mám dvě dobré kamarádky a za ty bych dala ruku do ohně a nebála se…záleží jaký máte spolu s kámoškou vztah…ale příležitost ta je pro chlapa všude…kdo chce ten si vždycky najde myslím, že to moc člověk neovlivní. Pokud je partner spolehlivý a kamarádka také nebála bych se :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12785
19.6.13 00:37

Ja bych jela, kamaradkam verim a chlapovi taky… myslet na to, ze se muj chlap vrhne pri prvni prilezitosti na jinou zenskou s ditetem nebo obracene mi prijde dost paranoidni :nevim: U nas jedna moje kamaradka i bydlela a jeden jeho kolega taky a nikdy me nenapadlo uvazovat o tom, ze by se neco mohlo dit a jeho asi taky ne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.6.13 00:40

Doveruj ale preveruj a nikdy nehovor nikdy. Nech zije paranoja dnesnej doby :palec:

Viem ze ziarlivosti sa neda rozkazat, ale to musis vediet Ty, ako sa ti dvaja voci sebe spravaju, ci mas dovod podozrievat. Ja som tak podozrievala jednu kamosku nepravom - ona nechcela mojho chlapa, ona len zavidela ze ma ten moj miluje :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
19.6.13 00:41

Napadá mě jediná se kterou bych jela :) nejde jen o to, že věřím jí i chlapovi, ale oba si i spolu skvěle rozumí a vím, źe by se nenudila, necítila trapně a navíc :) toho bych se u ostatních kamarádek bála víc, než tý „příležitosti“ pro chlapa :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31692
19.6.13 00:44

Jela bych, pokud by mi ho chtěla přebrat, a on by se nechal, tak za to nestál :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31692
19.6.13 00:49

Resp. jela bych, pokud bych já nebyla ta, co by seděla v autě vzadu uprostřed :twisted: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14973
19.6.13 00:54

Já bych taky jela, pokud chlapovi nevadí, že nebude mít na dovolené jinou chlapskou společnost :nevim: Podle mě chlapům dvě ženské, jen pro něj, lichotí - a teď to nemyslím se sexuálním kontextem, prostě si myslím, že si tvůj manžel bude užívat pozornost dvou žen.

Spíš bych se obávala jet kvůli tobě, jestli máš pochybnosti, aby ti s ní nezahnul/neflirtoval (jestli jsem to teda vyčetla správně), tak bych ji asi nebrala, protože jestli tohle očekáváš, tak si myslím, že je budeš mít v hledáčku tak dlouho, až si flirt uděláš i z blbosti :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12785
19.6.13 01:21

@Bábi Zlopočasná : pravdu mas, ale myslim, ze kdyz uz, tak je 1000 lepsich prilezitosti, nez dovolena, kde je i partnerka…nevim, my jsme treba o dovolene s chlapem furt spolu…jako ze by na sebe s kamaradkou skocili, kdyz pujdu na zachod? :nevim: Nebo se bat, ze se tam neco „zacne“? Proste mi to cele prijde nejake divne, to abych chlapa zamkla doma a nepoustela do kontaktu se zadnou zenskou :nevim:
Pokud bych mela nejake podezreni, ze zrovna tahle kamaradka mu je nejak nadprumerne sympaticka nebo obracene, tak bych do toho nesla, ale to uz by byla jina story

Edit: precetla jsem si to jeste jednou, takze vlaste plne souhlasim :mrgreen:

Příspěvek upraven 19.06.13 v 01:26

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
napresdrzku
19.6.13 01:25

Za sebe chlapa - nejel bych. Příliš mnoho pokušení najednou

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.13 06:04

Pokud je to opravdu dobrá kamarádka, proč ne.
Já takhle byla před lety na dovči jako single s více párama a bylo to super. Chlapi i ženský jsme si udělali program podle sebe a večery trávili dohromady.
Dokonce jsem jednou měla „půjčeného“ partnera své nejlepší kamarádky na svatbu. Byla jsem v té době sama a nechtělo se mi jít bez partnera a bylo to super :! Skvěle jsme se povabili. Nikdy by mě nenapadlo, že bych chtěla něco víc.
Záleží jaké máte vztahy a pokud není přítel-manžel proti, proč ne.

• Citovat
  • Nahlásit
899
19.6.13 06:40

Já než nad nějakou příležitostí pro muže bych spíš dumala nad tím, jestli to nebude - co se týká domlouvání programu - nepříjemné. Osobně bych nejraději trávila dovolenou jen se svojí rodinou anebo třeba s dvojicí, která se nějaké dny může zabavit bez problémů i sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
19.6.13 06:48

S mojí kámoškou bych jela a nebála bych se absolutně ničeho, protože je to fajná baba a není důvod jí v ničem nevěřit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
novo123
19.6.13 07:14

Čtu nadpis a vzpomněla jsem si, jak moje známá „kamarádila“ s jedním párem. Oni nebyli svoji, ale žili spolu ve společným domě, známá s tím chlapem asi rok a půl spávala a pak se rozhodli, že by i vyrazili na dovolenou. Partnerka ve vztahu neměla tušení, že v podstatě jede jako garde ona, protože ten její vyráží na dovču s milenkou :-)

• Citovat
  • Nahlásit
nepř. G12
19.6.13 07:17

Raději bych jela s chlapem a kamarádem :-)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat