Dovolená léto 2017 s dětmi v ČR

1894
18.4.17 12:54

Dovolená léto 2017 s dětmi v ČR

Ahoj maminky budu ráda za jakékoli typy na letní dovolenou nejlépe v Čechách. Máme dva synky ve veku 4 roky a 7 měsíců a chceme letos vyrazit někam tak na 4dny nejlépe v okolí Prahy. Naše představa je ubytování s venkovním bazénem a dětským hřištěm u hotelu popř. nějaká chata, chalupa nebo v penzionu. Ideální by byla polopenze a dost by nás potěšilo ubytování v přírodě s možností poznávání okolí. Budu ráda za jakýkoliv typ. Jsme ze Zlínského kraje, tak bychom jeden den chtěli i na výlet do hlavního města proto by bylo ideální ubytování cca max. do 150 km od Prahy. Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

18.4.17 13:26

@Ivulka88 podivej se na Kokorinsko, je to kousek do Prahy a je tam klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
869
18.4.17 13:37

My si nemohli vynachvalit hotel Pohoda u Blanska.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15061
18.4.17 14:44

Český Ráj?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
23.4.17 13:41

Mě teď na slevomatu zaujmul na Českomoravské Vysočině hotel Podlesí. Nachází se u pohádkové vesničky, má vnitřní a venkovní bazén. A 20km od hotelu je pěkná atrakce Peklo. Neznáte to tam někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3544
6.5.17 10:18
@Chelsa píše:

Taky je blízko hřebčín a zámek Slatiňany, cyklotrasy, Kočičí hrádek, rozhledna Bára. Skanzen Veselý Kopec u Hlinska…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
153
25.7.17 14:11

Ahoj všem,
jelikož mi krachuje plánovaná dovča, i já prosím rychle o nějaký tip na dovolenou s dětmi (6 a 2,5 roku). Požadavky nejlépe u vody nebo alespoň bazén vhodný pro děti, vybavený apartmán, v blízkosti hřiště, restaurace, dětské atrakce, kultura apod. Chceme někam, kde to žije, ne právě do klidu. Nejlépe vše na dosah, nebudeme tam mít auto. Nejlépe něco jako destinace Lipno nad Vltavou, Vranovská pláž, Máchovo jezero atd..ale tam to letos už neklapne. A jinde, kde je to podobné, nic neznám. Děkuji za tipy :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
angela155
26.7.17 16:11
@Chelsa píše:
Mě teď na slevomatu zaujmul na Českomoravské Vysočině hotel Podlesí. Nachází se u pohádkové vesničky, má vnitřní a venkovní bazén. A 20km od hotelu je pěkná atrakce Peklo. Neznáte to tam někdo?

V pohádkové vesničce jsme byli. Ale nebyli jsme tam ubytovaní. Ubytování jsme si sehnali cca 5 km daleko. V soukromém apartmánu. Lidé co nemovitost vlastní ji rekonstruují a bylo tam nádherně. Apartmány jsou tam dva. K dispozici velká zahrada s trampolínou, bazénem, dětským domečkem a hračkami, houpačkou a tuším i skluzavkou. Paní mooc ochotná. Na uvítanou jsme dostali celou domácí vánočku. Chovají zvířátka. Na Vysočině je krásně.

• Citovat
  • Upravit
angela155
26.7.17 16:13
@Bianca39 píše:
Ahoj všem,
jelikož mi krachuje plánovaná dovča, i já prosím rychle o nějaký tip na dovolenou s dětmi (6 a 2,5 roku). Požadavky nejlépe u vody nebo alespoň bazén vhodný pro děti, vybavený apartmán, v blízkosti hřiště, restaurace, dětské atrakce, kultura apod. Chceme někam, kde to žije, ne právě do klidu. Nejlépe vše na dosah, nebudeme tam mít auto. Nejlépe něco jako destinace Lipno nad Vltavou, Vranovská pláž, Máchovo jezero atd..ale tam to letos už neklapne. A jinde, kde je to podobné, nic neznám. Děkuji za tipy :kytka:

Byli jsme předloni na Dolní Moravě. Vyžití super a zábava pro děti i večer a za tmy. Pořádají něco jako dětské bojovky.

• Citovat
  • Upravit
15061
27.7.17 12:04

Doporučuju kemp, stačí chatka-ale ta možnost pro děti kdykoliv vyběhnout ven a s dalšími dětmi běhat po kempu je super. Jezdit na odrážedlech, na hřiště, po areálu kempu až do tmy bylo aspoň pro naše zábava. Během dne výlet, potom si vyhráli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama