Dovolená Lipno Horní Planá, pension se stravou či bez - byli jste

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kvetina73
Povídálka 27 příspěvků 09.05.19 09:44
Dovolená Lipno Horní Planá pension se stravou či bez

Dobrý den,
rezervovala jsem ubytování v pensionech u Lipna, obec Horní Planá. U toho prvního je součástí i možnost polopenze přímo tam, ale jinak pokoje nejsou nic moc vybavené, chybí kuch.kout,lednice oproti druhému pensionu, který toto splňuje, ovšem nabízí jen snídaně. Od vlaku to máme také blíž k tomu druhému. Budu cestovat s dospívajícím synem.
Nebyli jste někdo na tomto místě? Váhám pro jakou variantu se rozhodnout. Pension Tomi nebo u Pešků.

Reakce:
22karkulkaaa
Ukecaná baba ;) 1420 příspěvků 09.05.19 09:51

@kvetina73 Ubytovaná jsem nebyla ani v jednom z nich, ale vím o jaké se jedná… jezdíme do Planý často, manžel tam má rodinu. Já bych volila penzion u Pešků.

22karkulkaaa
Ukecaná baba ;) 1420 příspěvků 09.05.19 09:57

Ještě co vím, tak je pěkné ubytování v penzionu Kohout a penzion Kameňák - tam jsem byla na jídle, a super :)

kvetina73
Povídálka 27 příspěvků 09.05.19 10:24
Dovolená Lipno Horní Planá se stravou či bez

Děkuji za radu, no snad nám vyjde počasí. Nikdy jsem tam nebyla a máme jet jen na týden. Koupat se tam snad dá a případně podnikneme výlety, pension nabízí i možnost půjčení kol.

22karkulkaaa
Ukecaná baba ;) 1420 příspěvků 09.05.19 10:39

@kvetina73 Je to tam hezký a koupat se tam dá… kousek je pláž :slight_smile:

kvetina73
Povídálka 27 příspěvků 09.05.19 10:55

Myslím týden nebude stačit. Další termíny co vím mají po týdnu, tak těžko si pobyt prodloužíme o 2dny max. Děkuji za radu, budem cestovat vlakem až z Brna a dívala jsem se, že v Horní Plané staví vlak, akorát ta dlouhá cesta.

kvetina73
Povídálka 27 příspěvků 10.05.19 08:12
Dovolená Lipno Horní Planá se stravou či bez

Prosímtě a jak je to tam cenově, u Pešků je možnost jen snídání a ty zvažuji jestli mají význam. Přeci jen dát přes 100Kč na osobu za snídani se mi zdá dost, ale je poblíž nějaká dobrá restaurace kam bychom si příp. došli na oběd za přijatelné ceny?

Váš příspěvek
Reklama