Dovolená Maroko 2018 Saidia

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
smvladenka
Nováček 9 příspěvků 10.07.18 16:17
Dovolená Maroko 2018 Saidia

Ahoj všem, :mavam:
Letos se s přítelem chystáme na dovolenou k moři. Jedeme na konci července. Jedeme do Saidia (středozemní moře).
Máte někdo nějaké zkušenosti jaké je v tuto dobu obvykle počasí a teplota vody (na internetu se průměry velmi rozcházejí). Jak jste byli spokojeni?
Ubytováni jsme v novém hotelu Melia Saidia Garden, máte někdo zkušenost??
A chtěla jsem se zeptat zda náhodou jste neměli možnost, že Vám bylo nabízeno svezení na velbloudovi u pláže??
Díky moc za názory, rady, tipy. :mavam: :)

Reakce:
Russet
Extra třída :D 13170 příspěvků 10.07.18 16:27
@smvladenka píše:
Letos se s přítelem chystáme na dovolenou k moři. Jedeme na konci července. Jedeme do Saidia (středozemní moře).
Máte někdo nějaké zkušenosti jaké je v tuto dobu obvykle počasí a teplota vody (na internetu se průměry velmi rozcházejí). Jak jste byli spokojeni?
A chtěla jsem se zeptat zda náhodou jste neměli možnost, že Vám bylo nabízeno svezení na velbloudovi u pláže??
Díky moc za názory, rady, tipy. :mavam: :)

Svezení na velbloudovi na pláži bych absolvovat nechtěla. Jela jsem na něm po kraji pouště a znova bych ani nemusela. Velbloudi neskutečně smrděli, litovala jsem je, že musí vozit natěšené turisty - jeden nechtěl ani vstávat a hlasité protestoval 8) Málem jsem z něj při velbloudím krkolomném vstávání spadla.

marin
Echt Kelišová 9382 příspěvků 11.07.18 20:05
@smvladenka píše:
Díky moc za názory, rady, tipy. :mavam: :)

V Maroku na pláži jsem se na velbloudovi svezla. ;) Ale také musím říct, že to vstávání velblouda ze země byl strašně divný pocit. Byli jsme ale tenkrát v Agadiru.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >