Reklama

Dovolená Maroko 2018 Saidia

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smvladenka
Nováček 9 příspěvků 10.07.18 16:17
Dovolená Maroko 2018 Saidia

Ahoj všem, :mavam:
Letos se s přítelem chystáme na dovolenou k moři. Jedeme na konci července. Jedeme do Saidia (středozemní moře).
Máte někdo nějaké zkušenosti jaké je v tuto dobu obvykle počasí a teplota vody (na internetu se průměry velmi rozcházejí). Jak jste byli spokojeni?
Ubytováni jsme v novém hotelu Melia Saidia Garden, máte někdo zkušenost??
A chtěla jsem se zeptat zda náhodou jste neměli možnost, že Vám bylo nabízeno svezení na velbloudovi u pláže??
Díky moc za názory, rady, tipy. :mavam: :)

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10356 příspěvků 10.07.18 16:27
@smvladenka píše:
Letos se s přítelem chystáme na dovolenou k moři. Jedeme na konci července. Jedeme do Saidia (středozemní moře).
Máte někdo nějaké zkušenosti jaké je v tuto dobu obvykle počasí a teplota vody (na internetu se průměry velmi rozcházejí). Jak jste byli spokojeni?
A chtěla jsem se zeptat zda náhodou jste neměli možnost, že Vám bylo nabízeno svezení na velbloudovi u pláže??
Díky moc za názory, rady, tipy. :mavam: :)

Svezení na velbloudovi na pláži bych absolvovat nechtěla. Jela jsem na něm po kraji pouště a znova bych ani nemusela. Velbloudi neskutečně smrděli, litovala jsem je, že musí vozit natěšené turisty - jeden nechtěl ani vstávat a hlasité protestoval 8) Málem jsem z něj při velbloudím krkolomném vstávání spadla.

Uživatel je onlinemarin
Echt Kelišová 9038 příspěvků 11.07.18 20:05
@smvladenka píše:
Díky moc za názory, rady, tipy. :mavam: :)

V Maroku na pláži jsem se na velbloudovi svezla. ;) Ale také musím říct, že to vstávání velblouda ze země byl strašně divný pocit. Byli jsme ale tenkrát v Agadiru.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama