Dovolená na kole - jižní Čechy nebo Slovensko?

269
12.8.13 14:19

Dovolená na kole - jižní Čechy nebo Slovensko?

Ahoj, plánujeme dovolenou na kole pod stan a nemůžeme se rozhodnout kam jet. Vybíráme mezi Slovenskem (ATC Liptovský Trnovec) a jižními Čechy (Camp OASA Staňkov). Byla jste tam některá? Názory, dojmy…? Díky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2116
12.8.13 14:51
@bate píše:
Ahoj, plánujeme dovolenou na kole pod stan a nemůžeme se rozhodnout kam jet. Vybíráme mezi Slovenskem (ATC Liptovský Trnovec) a jižními Čechy (Camp OASA Staňkov). Byla jste tam některá? Názory, dojmy…? Díky ;)

byl jsem o víkendu v kempu www.jindris.cz, kousek od Jindřichova Hradce.
Malý, ale útulný kemp, moc pěkné místa na stanování, málo lidí. Kousek koupání, ve vesnici, hospody a stanice úzkorozchodky. Musím přiznat, že mě to místo okouzlilo. Na cyklodovolenou mi to přišlo ideální…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
12.8.13 15:19

Děkuji za tip, ale upřednostnili bysme větší a „živější“ kemp jako např. Vranovská pláž nebo Pasohlávky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2116
12.8.13 15:25
@bate píše:
Děkuji za tip, ale upřednostnili bysme větší a „živější“ kemp jako např. Vranovská pláž nebo Pasohlávky…

aha, tak to opravdu není… :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60422
12.8.13 17:58

Do oasy jsme jezdili jako deti a mam na to bezva vzpominky. Ted uz jezdime do soukromi, ale trebonsko je fakt na kola bezvadny, zvlast s detmi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2106
12.8.13 18:16

My sme boli pred par tyzdnami v Nizkych Tatrach, sice to bol penzion, ale cesty na kolo paradne. Ziadna rovina, takze obcas pekna zaberacka :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama