Dovolená na poslední chvíli. Lze sehnat ubytování?

Anonymní
28.7.20 11:26

Dovolená na poslední chvíli. Lze sehnat ubytování?

Ahoj, příští týden máme s manželem dovolenou a chtěli bychom někam vypadnout. Bohužel protože jsem úplně blbá a nedala si udělat občanku ve zrychlené lhůtě, tak ji momentálně ještě nemám a nemůžu vycestovat.
Každopádně to vychází, že příští pondělí, nejpozději středu, bych ji mohla mít. Myslíte, že je reální sehnat ubytování 1-2 dny předem? Chtěli bychom buď do Chorvatska nebo Balatonu. S tím, že bychom jeli čtvrtek - neděle, 2 osoby a na ubytování bychom chtěli nějaký apartmán.
Je tady někdo, kdo také řeší dovolené až na poslední chvíli? :D Jsem na sebe kvůli tomu naštvaná :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4155
28.7.20 11:30

Jelikož je tam ted dost prázdno všude, a jedete jen dva jela bych klidně bez předem zařízeného ubytování. Najde určitě přímo na místě v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
819
28.7.20 11:34

Jezdíme tak každý rok a nikdy nebyl problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5773
28.7.20 11:43

Pres booking najdes hromadu ubytovani.
Cestovni pas mas taky propadly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.7.20 11:50

@Jogrr ano, mám už několik let, občanku propadlou nemám, ale mám ustřižený rožek, protože ji měním z důvodu svatby

výroba občanky prý už nejde zrychlit ani zaplacením poplatku :zed:
a pas do 5 pracovních dní stoji 3 000,– a stejně to vychází až na příští středu a nebo do 24 hodin 6 000,– což už je zbytečně moc a musela bych si ho vyzvednout v Praze (jsem z Brna)

Na booking se právě dívám, ale není to žádná sláva :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
22408
28.7.20 11:51

Pozor, Slovinsko a Chorvatsko kontrolovali na hranicích, jestli má přijíždějící zajištěné ubytování. Nevím, jak je to teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.7.20 11:55

@vokishka nejeli bychom úplně na slepo, jen bych ubytování rezervovala třeba až den předem

• Citovat
  • Nahlásit
22408
28.7.20 11:58
@Anonymní píše:
@vokishka nejeli bychom úplně na slepo, jen bych ubytování rezervovala třeba až den předem

To určitě půjde, mají mnohem méně turistů. Tak se koukni už teď, jestli se dá něco sehnat, poznáš, jaké tam jsou teď podmínky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
824
28.7.20 12:00

Když se podíváš kamkoliv na weby, tak zjistíš, že mají volno u Balatonu či v Chorvatsku.
A přesně na tvůj termín. Já bych si udělala rezervaci den předem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
313
28.7.20 12:02

@FraDeu snad jo, úplně se za to na sebe zlobím, že jsem si tu 500 nepřiplatila :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
824
28.7.20 12:04
@Nicole 1234 píše:
@FraDeu snad jo, úplně se za to na sebe zlobím, že jsem si tu 500 nepřiplatila :zed:

Vklidu, všude se dá ubytovat. Většina lidí tráví volno doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.7.20 12:10

@FraDeu to jo, ale máme teď po svatbě, tak jsem chtěla si užít aspoň trochu nějakou dovolenou, příští rok už můžeme mít dítě :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1560
28.7.20 12:14

Momentálně jsme v Chorvatsku, ubytování jsme kupovali den před odjezdem. Chtěli jsme ale polopenzi a vybírali jsme asi jen ze dvou měst kvůli dojezdu (máme malé dítě). Takže vyber byl malý. Chlap říkal, že apartmanu bylo mraky a za dobré ceny :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22408
28.7.20 12:17
@Anonymní píše:
@FraDeu to jo, ale máme teď po svatbě, tak jsem chtěla si užít aspoň trochu nějakou dovolenou, příští rok už můžeme mít dítě :nevim:

No Frau ti neříká, že máš být doma. Ale že je menší zájem, protože hodně lidí sedí doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama