Dovolená na tři týdny bez dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EmmaAnna
Závislačka 3393 příspěvků 02.05.18 14:38
Dovolená na tři týdny bez dětí

Manžel dostal od firmy poukaz ke kulatinám na nákup letenek. Rádi bychom jeli opravdu hodně daleko, máme už představu kam. Ale pro malou (brzy tři roky) by to vhodné nebylo a upřímně…asi by si to neužila ani ona, ani my :oops: Má cenu jet tak na tři týdny, méně ne. Ale trochu řešíme, co malá? Tři týdny jsou dost..můžeme i počkat, ale kdy a jestli vůbec je tak dlouhé odloučení vhodné? :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 27 Další »

Reklama

Reakce:

Popokatepetla
Závislačka 2857 příspěvků 02.05.18 14:41

Mám děti 4,5 leté a sakra ráda si jedu odpočinou bez nich (zatím to vždy byly prodloužené víkendy), ale 3 týdny bych nedala. To je podle mě moc jak pro dítě, tak pro mámu :nevim: Dovedu si představit max těch 10 dní.

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 02.05.18 14:44

@EmmaAnna Mate zajistene hlidani? Asi zalezi komu malou date, pokud babicce, kterou zna a ma ji rada, tak si myslim, ze neni problem (my hlidame synovce vzdy mesic v kuse a vzdy je to OK) - I kdyz verim, ze me tady nektere ukamenuji. Ale samozrejme, kazde dite je jine, takze se nakonec budete muset rozhodnout sami podle zkusenosti jak mala zvlada delsi odluku.

EmmaAnna
Závislačka 3393 příspěvků 02.05.18 14:49

@janickaIII ano určitě babičce, malá je na ni zvyklá a musím říct, že máma to s malou fakt umí…takhle, my asi řešíme, jestli jet na 2 týdny nebo na 3…

EmmaAnna
Závislačka 3393 příspěvků 02.05.18 14:49

@janickaIII jak staré synovce?

Šmoulice
Kelišová 6481 příspěvků 02.05.18 14:50

Pokud máte zajištěné hlídání, jeďte ;)

My jedeme na dovolenou bez dítěte (1,5roku) zrovna příští týden. Sice ne na tak dlouho, ale jedeme bez dítěte. :dance:

mrav
Echt Kelišová 8561 příspěvků 02.05.18 14:50

Taky souhlasím s @janickaIII . Takto malé dítě bych na tak dlouho neopouštěl, ale pokud bude hlídat babička… Záleží na dohodě. Přeji krásnou dovolenou a tiše závidím. :mavam:

neila
Echt Kelišová 9896 příspěvků 02.05.18 14:51

@EmmaAnna my už jsme tak byli s manželem, chystáme se příští rok znovu, ne sice na 3 týdny, ale či 14 dní, nebo 21, to už by asi bylo jedno. Kromě toho každý rok vyrážíme někam cca na týden bez dětí. Je to ohromná vzpruha pro vztah, aspoň my to tak vnímáme :palec: Ale upřímně říkám, že kdyby nám v nepřítomnosti děti nehlídaly babičky, tak bychom nejeli. Prostě můžeme odjet jen s vědomím, že je o děti postaráno co nejlépe, a to by nikdo kromě našich babiček nezvládl :mrgreen:
Jo a co se týče dětí, tak ty to zvládají naprosto v pohodě :palec:

lucenka
Vesmírná mluvilka 30683 příspěvků 02.05.18 14:54

Na takhle dlouho bych od takhle malého dítěte nejela. Nemůžete ji vzít opravdu s sebou?

Any11  02.05.18 14:54

@EmmaAnna Jestli bude s babickou, kterou ma rada (tzn je na ni zvykla a vychazi spolu), tak bych jela. Deti odmala jezdi na prazdniny k moji mamce, hrozne se tesi a moc si to uzijou. :-)

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1621 příspěvků 27 inzerátů 02.05.18 14:54

Probírali jste hlídání? Naše babi pohlídá, ale tři týdny by se jí nelíbily, má také svůj život a pomáhá s hlídáním i ségře. Asi bych si to na tak dlouho sama ani nedovedla představit. Za mě je dovolená čas, který má rodina trávit společně.

Ijen
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 02.05.18 14:59

Nevim. My bereme deti na cesty s sebou, jenom jednou jsme mladsiho jako 4leteho nevzali do Kalifornie a on mi to zrovna pred chvili, pri planovani prazdnin, zase vycetl pacholek. A to uz je mu 11. :lol: A je fakt, ze tehdy jsem ho nechala doma s babickou celkem s klidnym svedomim. Na dalsi cestu hned za pul roku jel uz s nami, dlouhe lety zvlada v pohode a cestovatelsky chaos meho muze taky. Zalezi na povaze.

zrcadlo
Kelišová 6398 příspěvků 02.05.18 15:00

Od tříletého by se mi na tři týdny nechtělo, to bych asi radši poukaz na letenky využila třeba na dvě bližší destinace a udělala si třeba jednu 10denní dovolenou a za pár měsíců nějaký prodloužený víkend někde. Ale já jsem se vycestovala jako bezdětná dost.
Ale jestli máte cestovatelský sen, tak tři týdny uběhnou jako voda a splňte si ho (ať jednou nevyčítáte protivnému puberťákovi, že nebýt jeho, mohli jste se podívat na Antarktidu).

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1648 příspěvků 02.05.18 15:01

@EmmaAnna Na mě hodně dlouhá doba…na to nechat dítě u babičky…

Příspěvek upraven 02.05.18 v 15:01

lucenka
Vesmírná mluvilka 30683 příspěvků 02.05.18 15:01

@Ijen takhle nám kluk vyčítá, že jsme ho ve 4 nevzali do Dubaje. A to šlo jenom o týden :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 27 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběhy amerických vrahů: Ted Bundy byl chytrý hezoun. A také nekrofil a sadista

Minimálně třicet obětí za pouhopouhých pět let. To je statistika jednoho z... číst dále >

Dítě přejel vláček na rodinném festivalu. Přes snahy záchranářů nehodu nepřežilo

Pětiletého chlapce přejel vláček, který vozí děti. Ačkoliv se ho záchranáři... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak tělo varuje před rakovinou? Krvácením, závratí i chronickým kašlem

Tělo nám vysílá spoustu varovných signálů. Většinou poukazují jen na drobné... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama