Dovolená Řecko+ostrovy v září s 1ročním prckem

1687
14.4.08 20:11

Dovolená Řecko+ostrovy v září s 1ročním prckem

Ahoj holky,

v září chceme se synem (to mu bude 1 rok) vyrazit letecky k moři. Asi Řecko (vč. ostrovů).

Nemáte někdo dobrý typ? Aby tam bylo čisto, klid, podmínky pro dítě, možnost nakoupit dětské jídlo (skleničky) a plenky a jogurtíky…

Díky předem za odpovědi.

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12886
14.4.08 20:28

ahoj petro, my byli loni v září s Klárkou na Krétě ve středisku Malia. jméno hotelu si už nepamatuju (ale kdybys měla zájem, tak to ještě dohledám), ale byl přímo u moře a kromě hlavní budovy měl i menší patrové bugalovky s pokoji. my jsme teda bydleli v patrové budově s výhledem na moře, ale hned pod námi bylo místo pro večerní zábavu, takže nic moc klidného (ale nám to s manželem moc nevadí a dítko spí jako špalek). ale v těch bungalovech byl opravdu klid. byla tam postýlka zdarma, písečná pláž s pozvolným vstupem, u hotelu několik bazénů různé hloubky a i malý bazének s klouzačkama přímo do vody. taky tam bylo i hřiště s trampolínama a nějakýma hejblatama pro mrňata a skluzavkama. měli zdarma postýlku a v jídelně židličky. trochu problém byl se skleničkama - ty jsem tam nesehnala. ale jogurty a plínky tam v pohodě koupíš. skleničky jsem si vezla svoje.
kdybys chtěla to jméno hotelu, tak mi klidně písni do SZ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4220
14.4.08 20:37

Ahoj,
my byli v září na Lefkadě (sice ne s ditetem, ale kolem nas lidi meli male deti)…v tu dobu je tam celkem klid, je tam obchod, kde si jidlo muzes koupit…jen nevyhoda jsou komáři, to by malemu asi dost vadilo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1403
15.4.08 09:01

Ahoj Nozu,
muzes sem prosim pisnout jmeno toho hotelu? my se taky chystame na Kretu. Dik moc
Kacica

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12886
15.4.08 11:41

ahoj Kacico, tak ten hotel se jmenuje Phaedra. loni jsme tam jeli s čedokem, ale letos ho v nabídce nemají…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1403
15.4.08 11:41

dik moc, zkusim ho najit jinde.
krasny den kac

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.4.08 13:25

My jsme byli loni v září s 9m dítětem na Korfu, Agios Georgios, hotel Palm Beach a naprostá spokojenost. Hotel je vybavený na děti, je hned u pláže, vše se tam dá koupit. Skleničky taky, ale absolutně se z nich nedá vyčíst složení..naštěstí jsem měla svoje (malý je alergik) a plíny byly dražší než u nás. Doporučuji. Byli jsme se slov. ck www.tatratour.sk
M.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama