Dovolená s dětmi jihomoravský kraj

66
29.3.17 13:29

dovolená s dětmi jihomoravský kraj

Ahoj, prosím nápad kam vyrazit na letní dovolenou s dětmi ( 3 roky a půl roku). Nejlépe hledám nějakou chalupu nebo menší penzion, který bude přizpůsobený dětem (půjčí postýlku, dětský koutek a tak) A nejlépe jihomoravský nebo jihočeský kraj. Nemůžu nic pěkného najít :( Nemáte někdo nějaký tip???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3910
29.3.17 13:41

Nevim, jestli je to, co hledate… ale nasla jsem toto www.happydovolena.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42316
29.3.17 13:48

Jihomoravský kraj - Lednice, Valtice, tam je asi milion penzionů :think:

my jedeme letos januvdvur.cz Mají i penzion

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.17 14:01

@marki05 jak píše @Moise - Lednicko-valtický areál. Všude rovina, takže s kočárkem značka ideál a tříleté díte to zvládne na kole/odrážedle. Přímo v Lednici zámek, odtud k minaretu, Janovu hradu, ke třem gráciím, zámku Valtice… ;). Za mě super lokalita pro maldou rodinu s malými dětmi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1201
29.3.17 14:03

Vranovská přehrada, penzion Gaudeo, pro děti ideální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
29.3.17 14:13

@eviku-miluna já vím, že je tam toho spoustu jen jsem chtěla přímo nějaký tip kde jste byli spokojení :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20030
29.3.17 14:21

.

Příspěvek upraven 11.06.17 v 12:08

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
507
29.3.17 14:45

Loni jsme s dětmi byli v Panorama Garden v Pasohlávkách. je to ubytování v mobilhomech, ale moc fajn.
V jižních čechách se nám líbilo třeba v Penzionu U Starého dubu nedaleko Jindřichova Hradce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.17 14:52
@marki05 píše:
@eviku-miluna já vím, že je tam toho spoustu jen jsem chtěla přímo nějaký tip kde jste byli spokojení :)

Pension Farma :palec:, byli jsme tam s muzem za svobodna a letos se tam vracim s kamaradkama a detma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761
29.3.17 14:53

http://www.dvurhamr.cz/volny-cas

tohle je na třeboňsku, jsou tam skvělí majitelé, kteří nás nechali po uspání dětí samotné v restauraci, kde jsme se sami obsluhovali

jinak super na kola, prcek do crooseru a 3leťák do cyklosedačky, naše dítě je absolutně nadšené ze zvířátek, takže tohle byla dobrá volba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama