Dovolená s dětmi v ČR - co je potřeba?

155
21.6.21 15:33

Dovolená s dětmi v ČR - co je potřeba?

Ahoj, máme v červenci zamluvenou dovcu v okolí Prahy. Cestujeme s dětmi ale nevíme vo je potřeba? Musí mít nějaký test na covid? Už se v tom ztrácím… :dance: :nevim:
Psala jsem do hotelu ale zatím žádná odezva

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22717
21.6.21 15:41

Stačí samotest a čestné prohlášení. Mamka zrovna dneska jela na dovču s naším malým a takhle jim to stačilo, ptala se přímo v hotelu. Pro klid duše můžete zajít před odjezdem na testy ofiko, jsou zadarmo. I když do července se může ještě vše změnit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15130
21.6.21 16:11

My jedeme tento víkend a nechávám dělat dětem ofiko antigenní testy. Máme testovací místga na každém rohu a nemusím pak řešit, že někam chceme jít (třeba do bazénu) a tam samotesty neberou… Já a manžel jsme očkovaní, takže řeším jen ty děti. A hlavně v tom mají všichni takový hokej, že už pomalu nevím, co kde platí a co ne a nehodlám se nikde s nikým dohadovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3733
21.6.21 16:23

@nozu Ale ty ofiko testy platí jen dva dny, ne? Když pojedeme na týden, museli bychom jít několikrát znovu… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16139
21.6.21 16:24
@Adrasteia píše:
@nozu Ale ty ofiko testy platí jen dva dny, ne? Když pojedeme na týden, museli bychom jít několikrát znovu… :think:

Pcr plati 7 dnu, ag jen 3 dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22717
21.6.21 16:34

@nozu ty ofiko antigeny platí stejně jenom 48 hodin, takže jestli nechcete vše stihnout hned první den, nebo běhat na test každý dva dny, tak sou vám platný stejně jak to domácí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15130
21.6.21 17:28
@Kriss Tina píše:
@nozu ty ofiko antigeny platí stejně jenom 48 hodin, takže jestli nechcete vše stihnout hned první den, nebo běhat na test každý dva dny, tak sou vám platný stejně jak to domácí :D

ale my jedeme jen na víkend - pátek až neděle. Takže mi to bude bez problémů stačit. a neplatí 72 hodin? To už to zase změnili? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15130
21.6.21 17:34

Tak já nevím, kde berete, že antigenní testy platí jen 48 hodin. Zde se uvádí 72 hodin a novější přehled jsem teda nenašla…
https://www.seznamzpravy.cz/…cnost-166821

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16139
21.6.21 18:24
@nozu píše:
ale my jedeme jen na víkend - pátek až neděle. Takže mi to bude bez problémů stačit. a neplatí 72 hodin? To už to zase změnili? :roll:

Plati 3 dny s tim, ze den odberu je prvnim dnem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15130
21.6.21 20:06

@cecetka díky za potvrzení. Takže nic nezměnili, je to těch 72 hodin. Už jsem se lekla, že byla zase nějaká inovace :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24522
23.6.21 12:41

@babuk nikdo dnes neví, co bude platit v červenci, neví to ani vláda :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
805
23.6.21 13:39

A jak se to čestné prohlášení píše? Stačí třeba že já, níže podepsaná potvrzuji, že jsem provedla tehdy a tehdy svému dítěti antigenní test s negativním výsledkem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat