Dovolená s kamarádkou a přítelem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 13:43
Dovolená s kamarádkou a přítel

Blbost, al ehodil by se mi názor zvenčí…už dlouho si plánujeme s kamarádkou (moc prima holka) poznávací výlet do jedné cizí země, podotýkám, že je trochu kontroverzní, ale o tom toto téma není. Dlouho nám to nějak nevycházelo, až teď se zadařilo a začaly jsme o tom mluvit reálně a konkrétně. Jenže jsem si mezi tím našla přítele. Ona je zadaná také, ale ten její chlap je sice asi hodně fajn, ale na tohle ho neužije. Ona se s tím mým nezná (alespoň zatím), každopádně projevil zájem jet s námi - zajímá ho to a myslí si, že by se nám tam přítomnost chlapa hodila, není to evropská destinace (možná že omně má i strach). Já s touto myšlenkou souzním a už jsem ji tak nějak lehce předhazovala dříve, než jsem vůbec uvažovala právě o příteli…a pak, máme se rádi, doopravdy mu nechci říkat „ne, my si to dohodly spolu a nechceme tě tam“, když to nějaká dámská jízda u moře u moře (když si to obrátím, také by se mě to dotklo, pokud by nechtěl třeba zrovna např. s nějakou partou do nějakých extrémních podmínek apod.).
Nadhodila jsem to tedy protistraně, ale kamarádka není moc nadšená, nechce se jí jet ve třech (možná se bojí, že bude křenit)…mrzí mě to, že sedím na dvou židlích, když to přítel navrhl, cítila jsem se mimo jiné i v patové situace z výše zmíněných důvodů…jí to ale slibuji dlouho a ve své podstatě na mně čeká. Moc v tom teď neumím udělat kompromis a co nejelegantněji to zaobalit vůči oběma stranám. Závislá na vztahu nejsem, ale zase proč co nejvíce příjemných věcí nezažívat spolu…kamarádce jsem zase dlouho slibovala a nakonec měním hru. Zachovaly byste se v mém případě jako já?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

růžový achát
Závislačka 4693 příspěvků 16.10.18 13:46

Jela bych jen s kamarádkou.

Kriss Tina
Kelišová 5411 příspěvků 16.10.18 13:49

A ten její by se nepřekonal a nejel s ní? Za me je dovča ve víc lidech víc fajn :think: nehledě jestli to není zrovna nějaká turistická destinace tak se přítomnost chlapa hodí. Jako uvažovala bych kdo z těch dvou je pro mě důležitější, že to slibuji kamarádce je hezké, ale kdyby mi díky tomu měl vybouchnout pěkný vztah tak přežiju radši naštvanou kamarádku, přecejenom nevím jaký máte s přítelem vztah, jak by se tvářil kdybys odjela sama s kámoškou, protože to chlapovi bude znít spíš jako chci si někde užívat bez tebe :nevim:

Levandulina
Kelišová 5588 příspěvků 17 inzerátů 16.10.18 13:51

Jela bych jen s kamarádkou. Pokud by jel i její přítel, tak i s tím svým.

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 1 inzerát 16.10.18 13:52

Jet ve třech není dobrý nápad a nedivím se kamarádce, že nechce. Už třeba jenom kvůli ubytování, to jako byste byli všichni tři v jednom pokoji nebo kamarádka sama? To je nanic

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1592 příspěvků 1 inzerát 16.10.18 13:54

Jela bych jen s kamarádkou. Tobě by nebylo nepříjemné, kdyby si ty jela sama a kamarádka měla sebou přítele? Takže jí úplně chápu a být já na jejím místě, radši bych nejela vůbec než takhle ve třech. Přítel určitě pochopí, že jste si to dlouho plánovali a vůči kamarádce by to nebylo fér.

Uživatel je onlineradkka
Generální žvanilka 20595 příspěvků 16.10.18 13:55

Jela bych s kamarádkou, jezdím tak běžně, s batohem do Asie. Manžel zase rád horolezčí a jezdí taky s kamarády :nevim: spolu chodíme lehčí trasy, na stěnu mě nedostane.
Nevidím v tom problém, on by měl pochopit, že už to máte domluvené.

Bubla_Bučková
Závislačka 3797 příspěvků 16.10.18 13:57

Bud oba s partnery nebo obě bez nebo nikdo.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2399 příspěvků 16.10.18 13:58

Nechtěla bych sama jet s párem, navíc když toho kluka neznám. Na místě kamarádky bych radši nejela vůbec. Chování přítele nechápu, mého muže by to ani nenapadlo. Zároveň ho chápu, pokud jste si jako výlet vybraly Pákistán na kolech :lol: V takovém případě by to z jeho strany bylo docela obětavé

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 14:02

Asi jsem to přepískla nebo neusměrnila včas, pravda. Nicméně to je arabská část Asie a o lokaci typu Dubaj se opravdu nejedná.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 14:04
@Anonymní píše:
Asi jsem to přepískla nebo neusměrnila včas, pravda. Nicméně to je arabská část Asie a o lokaci typu Dubaj se opravdu nejedná.

Takže…té svojí drahé kamarádce rozumím a není to úplně ideální, já vím, ale červíček pochybností ve mně hlodá už od začátku…řekla jsem, že se v tomto případě nebráním větší skupině, i když nejraději jezdím ve dvou.

Twixinka
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 5 inzerátů 16.10.18 14:04

Jela bych jen s kamaradkou nebo vubec :nevim: pritel by mel pochopit,ze jsi tu cestu planovala dlouho a jen s kamaradkou ;) jestli tam chce pritel taky jet,tak si naplanujte dovolenou ve dvou :) ja osobne byt Tvoje kamaradka,tak se taky netvarim nadsene a radeji to zrusim 8)

zoidberg
Extra třída :D 11882 příspěvků 16.10.18 14:06

To je prekérka. Jo mít vztah je prostě omezující. Řekni příteli, že pojedete samy, ale dáváš tím do budoucna jasně najevo, že on může udělat to samé, tak si dobře rozmysli, jestli to naopak v budoucnu skousneš.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2399 příspěvků 16.10.18 14:07
@Anonymní píše:

A jsi si jistá, že on nejede pouze proto, že se o vás bojí? Začal o výlet stát až ve chvíli, kdy jsi odtajnila lokaci? Můj muž je třeba rád, že cestuji s kamarádkou a že se dobře bavím, nikdy by se k nám necpal, sám by asi pozvání odmítl s tím, že by to nefungovalo. Ale kdybych mu oznámila, že jedu s holkou na indický venkov, asi by byl hodně nesvůj

janablizkova
Kecalka 483 příspěvků 16.10.18 14:22

Já bych jela bud jen s kamarádkou a nebo jen s přítelem.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >