Dovolená s malými dětmi v ČR

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
74
13.5.22 11:01

Dovolená s malými dětmi v ČR

Ahoj, máte nějaký fajn tip na dovolenou s malými dětmi (1 rok a 2 roky) tady v ČR? Nejlépe s dětským hřištěm, kde by byla sluzavka, houpačka, písek (prolézačky je zatím moc neberou) nebo třeba s farmou se zvířátky? Manžel tvrdí, že s takto malými dětmi je nereálné si nějakou dovolenou pořádně užít, ale já věřím, že se nějaký vhodný resort najde. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
489
13.5.22 11:10

Nam se libilo na Farma Wenet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2612
13.5.22 11:12

My byli loni v hotelu Peklo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
13.5.22 11:26

Ahoj, hotel Peklo, jezdíme každoročně, za nás TOP. Letošní léto nově jedeme zkusit Baby hotel Karolinka, tam jsme ještě nebyli. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29407
13.5.22 11:28

@AnetkaAnke A to víš, že jsou. Ale ty dobré jsi si měla rezervovat nejpozději v září.
Naše oblíbená destinace (spl%nující vše, co píšeš) už bude dávno plná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
13.5.22 11:30

@Svistice tak třeba na další rok by se tip taky hodil :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.5.22 11:30

My ted byli v Oree v Harrachově s čerstvě 2 letou dcerou. Byli jsme tak nadšeni (především dcera), že v létě jedeme do Orey na Šumavu. Jako obrovské plus hodnotím vnitřní hernu, takže děti se zabaví, i když počasí nepřeje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5421
13.5.22 11:38

Doporučuji hotel Rankl na Šumavě :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5491
13.5.22 11:46

My jsme si minulý rok užili Šumavu, s 8měsíční, 9letym a oslavili tam 5narozeniny prostřední. A měla jsem bobky s tak malým miminem ale bylo to super. Byli jsme v malém penzionu se zvířátky. Ale snažili jsme se prochodit co nejvíc. Jen ta cesta byla dlouhá jeli jsme přes celou republiku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8263
13.5.22 12:14

@AnetkaAnke Jasně, že to jde i s takhle malými dětmi. Jedna možnost je pronajmout si chatu se zahradou (bazénem, ale bacha, hlídat děti, hřištěm), nebo najít hotel, který je určený pro rodiny s dětmi. Samozřejmě to chce nosítko, manduku či něco takového, abyste mohli chodit na procházky, dobré jsou hory, kde není v létě takové horko, což je pro malé děti lepší. Možností je též dovolená na farmě, bývá přístup ke zvířatům, některé mají i ta hřiště (napadá mě farma v obci Růžová).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21027
13.5.22 12:17

Koukni na ověřeno rodiči. Dovolené kupujeme dva měsíce dopředu, fakt ne v září 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33841
13.5.22 12:29
@Bubla Bůčková píše:
Koukni na ověřeno rodiči. Dovolené kupujeme dva měsíce dopředu, fakt ne v září 8o

mhm, ale například Baby hotel Karolínka bývá už v říjnu vyprodaný na příští léto, to samé ranč Bučiska - v únoru teda měli volno na konec října nejdřív :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29407
13.5.22 12:40
@Bubla Bůčková píše:
Koukni na ověřeno rodiči. Dovolené kupujeme dva měsíce dopředu, fakt ne v září 8o

No dobré lokace, kam jezdíme s dětmi, protože splňují naše požadavky (tady i v zahraničí), jsou prostě už na podzim na další sezonu v podstatě vybookované. :nevim:

Navíc já už od ledna musím mít naplánovanou dovolenou, pořešeno, kam udám v létě který týden děti..
Takže se fakt nemůžu v květnu probrat, že chci na léto v konkrétní termín nějakou dovolenou (navíc o zájezdy nestojíme v rodině nikdo) a tábory pro děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33841
13.5.22 13:04

@Svistice no přesně tak, také vybírám dovolenou hodně dopředu, protože chci jet tam, kam chci jet - a ne tam, co zbyde protože to nikdo nechtěl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29407
13.5.22 13:21

@stinga Já už mám zamluvené ubytovánína léto 2023. :mrgreen:
Protože chci konkrétní penzion a v něm 2 konkrétní apartmány a termínově to musí být první půlka srpna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat