Dovolená s miminkem na horách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Myš32
Povídálka 13 příspěvků 16.11.18 11:15
Dovolená s miminkem na horách

Ahoj maminky,

pojedeme s naším dvouměsíčním miminkem na dovolenou na hory. Mělo by už začít sněžit a přes den bude asi kolem -6 stupňů. Nevím, na jak dlouhé procházky můžeme chodit. Četla jsem max. na 1 hod. v kuse. Takže i když bude mimi spinkat, tak po hoďce domů? A myslíte, že postačí bodíčko, tepláky, svetřík, kombinéza, fusak a případně deka? Děkuji :kytka:

Reakce:
lucenka
Vesmírná mluvilka 32940 příspěvků 16.11.18 11:35

@Myš32 dítě má mít o vrstvu víc než ty … takže pokud budeš na procházce chodit v oteplovákách, tak je to správné oblečení, mě by se v tom prcek upekl. Ale každé dítě je jiné. Jinak já s dítětem v takovém počasí chodila podle toho, jak se mi chtělo být venku dlouho, takže jsme na procházce trávili 1-2 hod.

tulipán
Závislačka 3364 příspěvků 16.11.18 11:48

Obleceni si vem vice a budes kontrolovat, jak je teply za krckem, jestli se nepoti. Myslim, ze muzes jit na prochazku na dele a nekolikrat denne, jen je potreba namazat oblicej kremem do mrazu.

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2290 příspěvků 16.11.18 12:17

Oblečení záleží na dítěti. Moje jedno dítě horkokrevný, ten by se upekl a druhý zimomřivý. Takže bych volila bodýčko, tepláčky a na to fleesovou kombinézu a do kočáru fusak. A můžeš si vzít s sebou věci a vždycky přiobléknout.

Jinak ty doporučené časy a teploty já nikdy nedodržovala, první se narodil v lednu a chodila jsem normálně ven, po 3 týdnech byly docela mrazy, tak jsem jen na kočár hodila pláštěnku, aby mu tam nefoukalo, ale chodili jsme tak jako tak. A domů jsem šla až když mi byla zima.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >