Reklama

Dovolená s ročním dítětem v Bulharsku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

peeetulaa
Nováček 7 příspěvků 28.01.18 20:04
Dovolena s rocnim ditem v Bulharsku

Ahojky, mame v Cervenci zaplacenou dovolenou v Bulharsku na Slunecnim pobrezi, letecky s 15mesicni dcerou, takze s manzelem se musime vejit do 30kg :lol:, dcera nema na zavazadlo narok, jelikoz nema misto v letadle. Takze by me zajimalo co vsechno se da v Bulharsku koupit, aby jsme nemuseli balit, konkretne vse na prebalovani, pleny, ubrousky, podlozky, take prikrmy, hracky k vody, plenky do vody atd… prosim pokud mate nekdo zkusenost nebo tip, tak mi napiste. Podobnou diskusi o Bulharsku jsem nasla pouze starou a se starsim deckem. Dekuji :-)

Reklama

Reakce:

Vallunka
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 28.01.18 20:07

Vše tam jde koupit..ale neměla bych vůbec strach, že se nevejdete do té váhy:).. :mavam:

Kajak18
Kecalka 220 příspěvků 28.01.18 20:15

Na příručním zavazadle můžete mít ještě s manželem každý pět kilo, takže hodně můžete dát i tam a 40 kilo bude určitě stačit. My jeli loni s ani ne dvouletou, od cestovky jsme měli navíc 15 kilo zdarma a ani jsme je nevyužili ( pokud nepočítám kočár, který do toho nespadá).

Ivana 85
Závislačka 3028 příspěvků 28.01.18 20:17

@peeetulaa leteli jsme loni s dcerou 18m a vesli jsme se v poho a to jsme sebou brali i dost hracek.Napr sneka s vkladackama od FP a ten je docela tezkej, pak takovy ty obyc golky pro panenku a nevim co vse :mrgreen: Jinak slunecny pobrezi je plny obchodu, sezenrs tam opravdu vse.

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 28.01.18 20:21

Koupit se dá vse. My se třeba do váhy nevesli ani omylem :mrgreen: ale počítala jsem s tím a předplatila si těžší kufry. Dopředu to stojí par korun.

ivašot.
Kelišová 6408 příspěvků 28.01.18 20:47

@Tichošlápek My se tedy taky nikdy nevejdeme, lítáme na 14 dní :oops: taky dokupuju nadváhu předem

Opicová
Kecalka 358 příspěvků 30.01.18 08:50

Koupit se tam dá všechno, byli jsme tam s 1,5 roční. Nic netahejte. Děcko to stejně oběhá nahé v jednom tričku. Kyblíček, lopatičku i plavací kruh nebo lehátko jsme koupili tam za pár šušňů a zase jsme to tam hezky nechali, domů jsme to netáhli :-)
Určitě jsem sebou netahala hračky ani kočárky pro panenky, těch ať si užije doma, u moře se hrabe v písku, staví, sbírá mušličky a kamínky, přelívá vodu kýblíkem. Naprosto dostačující.

peeetulaa
Nováček 7 příspěvků 30.01.18 09:32
@Kajak18 píše:
Na příručním zavazadle můžete mít ještě s manželem každý pět kilo, takže hodně můžete dát i tam a 40 kilo bude určitě stačit. My jeli loni s ani ne dvouletou, od cestovky jsme měli navíc 15 kilo zdarma a ani jsme je nevyužili ( pokud nepočítám kočár, který do toho nespadá).

Moc dekuju za nazor a vubec jsem netusila, ze si sebou muzu vzit zdarma kocar, myslela jsem ze se zapocitava do vahy, takze jsem ho chtela nechat doma a vzit jen nositko. Psala jsem jned do cestovky a mate pravdu, takze se jeste uvidi… dekuju

peeetulaa
Nováček 7 příspěvků 30.01.18 09:36
@Tichošlápek píše:
Koupit se dá vse. My se třeba do váhy nevesli ani omylem :mrgreen: ale počítala jsem s tím a předplatila si těžší kufry. Dopředu to stojí par korun.
:D :D taky se bojim, ze se do te vahy nevejdeme, preci jenom balit stylem co kdyby… uz jsem dokonce na letisti doplacela, kdyz jsem jela na dovcu s kamaradkou :lol: mozna tu vahu predplatim. Diky

peeetulaa
Nováček 7 příspěvků 30.01.18 09:38
@Opicová píše:
Koupit se tam dá všechno, byli jsme tam s 1,5 roční. Nic netahejte. Děcko to stejně oběhá nahé v jednom tričku. Kyblíček, lopatičku i plavací kruh nebo lehátko jsme koupili tam za pár šušňů a zase jsme to tam hezky nechali, domů jsme to netáhli :-)
Určitě jsem sebou netahala hračky ani kočárky pro panenky, těch ať si užije doma, u moře se hrabe v písku, staví, sbírá mušličky a kamínky, přelívá vodu kýblíkem. Naprosto dostačující.

Bezva, moc dekuju, presne to jsem potrebovala, nejakou osobni zkusenost. :palec:

Opicová
Kecalka 358 příspěvků 30.01.18 09:59

Nejvíc mi vždycky na dovolené zabere lékárnička :-) Abych měla VŠECHNO :-) Ale určitě ne oblečení, hračky, kraviny. Vše se dá dokoupit. Bulharsko je celkem vyspělá země, i pampersky tam koupíte :-)

peeetulaa
Nováček 7 příspěvků 30.01.18 10:12
@Opicová píše:
Nejvíc mi vždycky na dovolené zabere lékárnička :-) Abych měla VŠECHNO :-) Ale určitě ne oblečení, hračky, kraviny. Vše se dá dokoupit. Bulharsko je celkem vyspělá země, i pampersky tam koupíte :-)
:) :D chapu, to me taky. A co v letadle, jak jste to zvladli? Brali jste neco zvlastniho pro malou/ maleho?

Opicová
Kecalka 358 příspěvků 30.01.18 11:11

@peeetulaa Pohádky na iPadu, jinak nic, do Bulharska je to chvilka. Děti ani ty ouška při vzletu a přistávání tak nevnímají, necítí.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >