Dovolená s ročním dítětem v Bulharsku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
peeetulaa
Nováček 7 příspěvků 28.01.18 20:04
Dovolena s rocnim ditem v Bulharsku

Ahojky, mame v Cervenci zaplacenou dovolenou v Bulharsku na Slunecnim pobrezi, letecky s 15mesicni dcerou, takze s manzelem se musime vejit do 30kg :lol:, dcera nema na zavazadlo narok, jelikoz nema misto v letadle. Takze by me zajimalo co vsechno se da v Bulharsku koupit, aby jsme nemuseli balit, konkretne vse na prebalovani, pleny, ubrousky, podlozky, take prikrmy, hracky k vody, plenky do vody atd… prosim pokud mate nekdo zkusenost nebo tip, tak mi napiste. Podobnou diskusi o Bulharsku jsem nasla pouze starou a se starsim deckem. Dekuji :-)

Reakce:
Vallunka
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 28.01.18 20:07

Vše tam jde koupit..ale neměla bych vůbec strach, že se nevejdete do té váhy:).. :mavam:

Uživatel je onlineKajak18
Kecalka 254 příspěvků 28.01.18 20:15

Na příručním zavazadle můžete mít ještě s manželem každý pět kilo, takže hodně můžete dát i tam a 40 kilo bude určitě stačit. My jeli loni s ani ne dvouletou, od cestovky jsme měli navíc 15 kilo zdarma a ani jsme je nevyužili ( pokud nepočítám kočár, který do toho nespadá).

Ivana 85
Závislačka 3086 příspěvků 28.01.18 20:17

@peeetulaa leteli jsme loni s dcerou 18m a vesli jsme se v poho a to jsme sebou brali i dost hracek.Napr sneka s vkladackama od FP a ten je docela tezkej, pak takovy ty obyc golky pro panenku a nevim co vse :mrgreen: Jinak slunecny pobrezi je plny obchodu, sezenrs tam opravdu vse.

Tichošlápek
Extra třída :D 10888 příspěvků 28.01.18 20:21

Koupit se dá vse. My se třeba do váhy nevesli ani omylem :mrgreen: ale počítala jsem s tím a předplatila si těžší kufry. Dopředu to stojí par korun.

ivašot.
Kelišová 6719 příspěvků 28.01.18 20:47

@Tichošlápek My se tedy taky nikdy nevejdeme, lítáme na 14 dní :oops: taky dokupuju nadváhu předem

Opicová
Kecalka 358 příspěvků 30.01.18 08:50

Koupit se tam dá všechno, byli jsme tam s 1,5 roční. Nic netahejte. Děcko to stejně oběhá nahé v jednom tričku. Kyblíček, lopatičku i plavací kruh nebo lehátko jsme koupili tam za pár šušňů a zase jsme to tam hezky nechali, domů jsme to netáhli :-)
Určitě jsem sebou netahala hračky ani kočárky pro panenky, těch ať si užije doma, u moře se hrabe v písku, staví, sbírá mušličky a kamínky, přelívá vodu kýblíkem. Naprosto dostačující.

peeetulaa
Nováček 7 příspěvků 30.01.18 09:32
@Kajak18 píše:
Na příručním zavazadle můžete mít ještě s manželem každý pět kilo, takže hodně můžete dát i tam a 40 kilo bude určitě stačit. My jeli loni s ani ne dvouletou, od cestovky jsme měli navíc 15 kilo zdarma a ani jsme je nevyužili ( pokud nepočítám kočár, který do toho nespadá).

Moc dekuju za nazor a vubec jsem netusila, ze si sebou muzu vzit zdarma kocar, myslela jsem ze se zapocitava do vahy, takze jsem ho chtela nechat doma a vzit jen nositko. Psala jsem jned do cestovky a mate pravdu, takze se jeste uvidi… dekuju

peeetulaa
Nováček 7 příspěvků 30.01.18 09:36
@Tichošlápek píše:
Koupit se dá vse. My se třeba do váhy nevesli ani omylem :mrgreen: ale počítala jsem s tím a předplatila si těžší kufry. Dopředu to stojí par korun.
:D :D taky se bojim, ze se do te vahy nevejdeme, preci jenom balit stylem co kdyby… uz jsem dokonce na letisti doplacela, kdyz jsem jela na dovcu s kamaradkou :lol: mozna tu vahu predplatim. Diky
peeetulaa
Nováček 7 příspěvků 30.01.18 09:38
@Opicová píše:
Koupit se tam dá všechno, byli jsme tam s 1,5 roční. Nic netahejte. Děcko to stejně oběhá nahé v jednom tričku. Kyblíček, lopatičku i plavací kruh nebo lehátko jsme koupili tam za pár šušňů a zase jsme to tam hezky nechali, domů jsme to netáhli :-)
Určitě jsem sebou netahala hračky ani kočárky pro panenky, těch ať si užije doma, u moře se hrabe v písku, staví, sbírá mušličky a kamínky, přelívá vodu kýblíkem. Naprosto dostačující.

Bezva, moc dekuju, presne to jsem potrebovala, nejakou osobni zkusenost. :palec:

Opicová
Kecalka 358 příspěvků 30.01.18 09:59

Nejvíc mi vždycky na dovolené zabere lékárnička :-) Abych měla VŠECHNO :-) Ale určitě ne oblečení, hračky, kraviny. Vše se dá dokoupit. Bulharsko je celkem vyspělá země, i pampersky tam koupíte :-)

peeetulaa
Nováček 7 příspěvků 30.01.18 10:12
@Opicová píše:
Nejvíc mi vždycky na dovolené zabere lékárnička :-) Abych měla VŠECHNO :-) Ale určitě ne oblečení, hračky, kraviny. Vše se dá dokoupit. Bulharsko je celkem vyspělá země, i pampersky tam koupíte :-)
:) :D chapu, to me taky. A co v letadle, jak jste to zvladli? Brali jste neco zvlastniho pro malou/ maleho?
Opicová
Kecalka 358 příspěvků 30.01.18 11:11

@peeetulaa Pohádky na iPadu, jinak nic, do Bulharska je to chvilka. Děti ani ty ouška při vzletu a přistávání tak nevnímají, necítí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >