Dovolená se psem a dítětem po ČR

16.2.20 20:17

Dovolená se psem a dítětem po ČR

Dobrý den, mate někdo prosím nějaké ověřené typy na dovolenou po ČR… v horách… apartmany… pes a dítě…zahrada s bazénem, skluzavky, pískovišti a pod? Moc děkuji :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1303
16.2.20 20:30

Tam kde jsou vybavení na děti, tě těžko vezmou se psem, protože většina rodičů nechce kolem dětí cizího psa. Celkem logicky. Za posledních šest let jsem nezažila ve family friendly ubytování psa. Maximálně chatky ve Splavech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15002
16.2.20 20:48

To nebudeš mít při jednom, někde kde je dětské hřiště, bazén, nebudou chtít psa :nevim: leda někde nějaký kemp u vody a jít do chatky :nevim: moji rodiče třeba jezdí na Šumavu, berou sebou psa i našeho 4 leteho syna, ale není to ubytování (vlastně celá dovolená) směřované na děti, není hřiště, dětský koutek, dětské menu v jídelně atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7389
16.2.20 22:50

@Peťulinka Péťa Vysocina, Penzion Pod Dratnikem. Velmi pohodlne a vkusne, vyborne jidlo, hodne baby friendly, pes v pohode, okoli velmi vhodne treba na vylety na kole, i s detmi, jen teda bazen je tam takovy maly, spis velka virivka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 07:20

@7.straka
Dobrý den, tak já našla třeba hodně takového ubytování, akorat většina obsazena na termín, který zrovna potřebujeme. Proto shanim rady i tady, ne každý majitel je na bookingu a pod.
Samozrejme chapu jak píšete, ze někteří rodiče to nechtějí atd, ale urcite to jde ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1303
18.2.20 09:28

@Peťulinka Péťa v pohodě. Jen píšu svoji zkušenost. Osobně mám špatné zkušenosti se situací, kdy je pohromadě víc dětí a cizí pes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama