Dovolená Tour trend a zatajená užitková voda - jeli byste?

501
12.4.21 07:19

Dovolená Tour trend a zatajená užitková voda - jeli byste?

Ahoj, v létě bych měla jet od Tour Trend na „dovču“, jsou to tři dny, no sotva tři, jela bych sama plus morčík, vim smutný, ale co už. Jela bych i na dýl nebo víckrát, strašně jsem si chtěla odpočinout… Hledala jsem co nejblíž, takže střední čechy, kvůli tomu, že nás musí někdo odvést - přivést. Také cena a aby objekt nebyl nějaký dřevěný kurník - při mém štěstí bude 15 stupňů :) Mno cena mi přišla levná, než jsem zjistila kolik je celkově, kolem 5000kč plus elektřina, což mi přijde děs. Něco si vezme Tour Trend, tomu jsem zaplatila a ten teprve poslal podklady na majitele.

Zadala jsem na internetu jeho údaje a našla stránky, kde svou chatu též propaguje, ale tam je právě kámen úrazu, píše, že je tam studně a užitková voda a doporučuje jí nepoužívat. Jako za tu cenu mě to docela šokovalo, Tour Trend o tom samozřejmě zmínku nemá. Chata je na samotě, kde není žádný obchod, má tam fungovat Tv i Wifi, ale když přišli podklady, na mapě je tak 15 domků, tak nevím, prostě jsem ztratila důvěru. Trpím x úzkostnýma poruchama (mimo jiné) a stresovat se za takový prašule se mi nechce ani omylem.

Jak „nebezpečná“ je užitková voda, zvlášť pro morčíka? Jako na chatě jsme měli taky prý nějjaký dusičnany, jako dítě a puberťák jsem to pila, pak mi to jednou bylo zakázáno - 23 hodin bez vody, to bych dnes nedala, ale to byla naše stará rujnička, ne něco, co nabízím za slušný prašule. Plus elektřina, na fotce to sice není, ale jakpak se asi ohřívá voda, hned mě napadl bojler a pokud není na noční proud, tak se slušně bude točit měřič elektřiny, i když voda by se použila tak jednou na koupání.
Co si o tom prosím myslíte? Dnes budu volat do agentury, majitele jsem zatím nekontaktovala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21832
12.4.21 07:43

Tak voda se snad dá koupit balená na necelé 3 dny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
12.4.21 07:45
@stinga píše:
Tak voda se snad dá koupit balená na necelé 3 dny

No jasně, ale jde o princip a taky kupovat xxx lahví vody k té ceně, plus mi to nikdo neoznámil?! Omývat zeleninu třikrát denně pro morčíka, koupat ho nemusím, možná tak prdku :-), ani čistit zuby si v tom nemáš, já piju normálně vodu z vodovodu (doma)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3580
12.4.21 07:48

Co je morcik? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
12.4.21 07:50
@Pajka89 píše:
Co je morcik? 8o

Že by morče? :mrgreen: Ještě k tomu skinny, dost citlivé :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7901
12.4.21 07:50

@Monik29 „morcik“ je dítě nebo fakt myslíš morče? At ti majitel pošle výsledky rozboru a máš to. Užitková je každá voda, která není pitná, ale aby byla nebezpečná, tak to musí být echt tam něco v ní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6310
12.4.21 07:52

Proč si hledáš ubytování v ČR přes cestovku? 8o notabene v chatě. Cestovka si samozřejmě nechá zaplatit to co bys jinak udělala ty sama. Ostatně stejně si to udělala hledala info o majiteli chalupě oblasti. Proč si prostě nenajdeš chalupy či objekty k pronajmutí v dané lokalitě a nespojis se přímo s majiteli? taky nevím co je to morcik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
12.4.21 07:53

...

@Cenarius píše:
@Monik29 „morcik“ je dítě nebo fakt myslíš morče? At ti majitel pošle výsledky rozboru a máš to. Užitková je každá voda, která není pitná, ale aby byla nebezpečná, tak to musí být echt tam něco v ní.

Ten rozbor mě taky napadl :palec: No znám víc lidí, co mají studnu a jelikož to stojí asi větší pašule, tak jsou raději napojeni na klasiku a mají to třeba na zalevání nebo nepoužívají…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21832
12.4.21 07:54
@Monik29 píše:
No jasně, ale jde o princip a taky kupovat xxx lahví vody k té ceně, plus mi to nikdo neoznámil?! Omývat zeleninu třikrát denně pro morčíka, koupat ho nemusím, možná tak prdku :-), ani čistit zuby si v tom nemáš, já piju normálně vodu z vodovodu (doma)…

jejda, tak beztak tě tam musí někdo přivézt, tak ti přiveze 6 petek vody, to ti musí stačit až až - jako myslíš, že podáš stížnost a majitel tam pronto zavede vodovod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
12.4.21 07:55

...

Morčík = zrobnělina pro morče, viz foto mojí profilovky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
12.4.21 07:57
@stinga píše:
jejda, tak beztak tě tam musí někdo přivézt, tak ti přiveze 6 petek vody, to ti musí stačit až až - jako myslíš, že podáš stížnost a majitel tam pronto zavede vodovod

Ne, jen mu asi nic nezaplatím a nikam nepojedu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7901
12.4.21 07:57

@Monik29 tak ten úplně základní se vejde do litru. Majiteli se s tím nechce drbat a papirovat, tak radši dá, že to je užitková a má po problémech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
12.4.21 08:06
@Cenarius píše:
@Monik29 tak ten úplně základní se vejde do litru. Majiteli se s tím nechce drbat a papirovat, tak radši dá, že to je užitková a má po problémech.

Jo ale kdybych nepátrala, nedozvěděla bych se to, nebo by mi to možná řekl po příjezdu, nevím :think: A já chtěla jet své nervy uklidnit, né se stresovat, já třeba morčisko koupu, než ho dávám ležet - má inkontinenční podložku a peřinku, aby někdo nepyskoval, že to je nechutný nebo tak.
Prostě sama bych tam nejela, jsem v ID, takže můj program by byla pocházka, pak kniha a sudoku, je tam i bazén, ale to nevím nevím…
Chápu, když tam jede 6 lidí, mají auto, jezdí na výlety a tak. No jsem zvědavá, co mi řeknou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1918
12.4.21 08:06

Zavolej do agentury, rezervaci zruš a máš to. Příště pro pronájem hledej na e-chalupy.cz komunikuješ přímo s majitelem.

Btw na profilovce je to morče? Já myslela, že to je kuře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
12.4.21 08:08

...

@Lucie008 píše:
Zavolej do agentury, rezervaci zruš a máš to. Příště pro pronájem hledej na e-chalupy.cz komunikuješ přímo s majitelem.Btw na profilovce je to morče? Já myslela, že to je kuře.

Děkuji za milý příspěvěk :kytka:

Ano, to je můj Bárt, tady je malej, hubenej a krásně vošklivej, teď má rok, takže kulička tuku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat