Dovolená Tunis, Djerba nebo Řecko

5.1.20 12:19

Dovolená Tunis Djerba nebo Řecko

Zdravím vás,

chci se vás zeptat vybíráme dovolenou již dlouho a máme vybrané dvě místa buď Řecko Kos nebo Tunisko hotel Sun Club. Tunisko, Djerba, Mezraya.
Byl někdo 18,19 v Tunisku? Třeba i tento hotel? Má cenu tam letět a nebo bude lepší Řecko? Děkuji a pěkný zbytek víkendu. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

414
5.1.20 12:39

Ahoj my byli vloni v Tunisku a popravdě už tam jet znova nemusím. Vsude mimo hotel neskutečný bordel.Mame rádi Řecko a to se s Tuniskem nedá srovnat.Taky to mělo něco do sebe, ale já byla zklamaná z moře… nejvíc mě vadili koně a velbloudi na pláži! Bylo tam od nich nasr… A v tom si děti mají hrát? Takže jsme strávili dovolenou u bazénu. Řecko je krásný, čistý…my máme rádi Rhodos, ale Kos je prý taky hezký :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21201
5.1.20 12:41

Řecko :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16231
5.1.20 12:41

Radeji bych volila Řecko než Tunis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
414
5.1.20 12:43

Náš hotel se jmenoval Magic hotel Ilianed a Aquapark Djerba. Hotel i služby byly v pořádku. Jen to okolí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
5.1.20 12:44

V Tunisku jsem byla asi 4×, ale do 3* hotelu bych tam teda nejela. V posledních letech létáme Řecko, ale cena je samozřejmě někde úplně jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 12:44

Odpověď

Děkuji no přítelkyni se moc nechce do Tuniska já nad tím přemýšlel. :D Tak děkuji.
Zvolíme Řecko. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13150
5.1.20 13:02

@czemartin1 v Tunisku berte minimálně 4 hvězdičkový hotel, radši pěti. Jinak záleží na tom, jak si představujeme dovolenou. Pokud jen válecí na pláži a u bazénu, je Tunis slušná volba. Pokud chcete i výlety a procházky po okolí, je asi lepší to Řecko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
722
5.1.20 13:15

Ahoj, my js byli v 5* hotelu v Tunisku a rano jsem vidala zamestnance, jak zametaji v okoli pred hotelem. Bohuzel natura mistnich je dost podobna nasim mensinam, takze v tur oblastech bezva, to dbaji hodne na rodinne vyziti, ostatne zajedte si tam v ocekavani, ja dostavala darecky snad vsude, ale okoli mimo to je fakt des. Ale my tam jeli kvuli vyletum, ne se toulat ulicemi, to nam ani nedoporucovali…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2712
5.1.20 13:18

Djerba - prý perla středomoří. No, perla…
Byla jsem jednou a nikdy více - špína, bordel, mimo hotelový komplex se nedá vyjít ani na krok a hotely, upřímně ty jejich hvězdičky našim standardům taky úplně neodpovídají…
Jak bylo psáno výše - velbloud na pláži, ok, proč ne - ale velboudí trus na pláži??!! Neee, fakt ne! Řecko nikdy nezklamalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3692
5.1.20 13:20

@werakla ja musim rict ze kdyz jsme byli v Recku, tak i tam me dost prekvapoval bordel. Hlavne vsude byli smecky psu vybirajici popelnice. Oproti tomu v Tunisu zas byli vsude kocky, takze clovek si nevybere :mrgreen: Jinak kdyz jsme prileteli do Tunisu, tak jsem cestou na hotel byla uprimne nestastna jak je to tam hnusny. A rikala jsem si jak to tam tyden prezijem.Po prijezdu na hotel uz to bylo lepsi a celej areal vcetne more a plaze jsme meli krasny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31297
5.1.20 13:32

Zanzibar, Maledidy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9498
5.1.20 13:36

@czemartin1 Kos taky neni zadna vyhra, jsou to uz v podstate Turci, pritom Turecko je na sluzby lepsi :nevim:
Na Djerbe se mi libilo (ale je to uz 15 let 8o ). V Tunisku na pevnine to bylo mnohem horsi, to jsme byli zklamani. Na pevninu bych uz nejela :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69512
5.1.20 13:39
@Burj Chalifa píše:
Zanzibar, Maledidy

To bude ale malicko jina cenova kategorie…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama