Reklama

Dovolená u moře s 20měsíčním. Prosím o zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anvi
Stálice 91 příspěvků 18.02.17 10:23
Dovolená u moře s 20ti měsíčním. Prosím o zkušenosti.

Zdravím vás ženy.
Prosím o zkušenosti, kam k moři s 20ti měsíčním prckem. Máme omezený rozpočet cca 30tis. Jelo by se mimo sezónu, květen-červen.
Zvlášť mě zajímají názory a zkušenosti na Turecko a Egypt, jestli vůbec o těchto destinacích vzhledem k malýmu vůbec uvažovat.
Přikláněla bych se raději k Řecku a Bulharsku, ale tam bychom se asi rozpočtem nevlezli a i to počasí by asi nemuselo klapnout.
Díky za názory. :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 18.02.17 10:33

Turecko ani Egypt bych nejela. Radši Bulharsko. Byli jsme s 20 měsíčním v Elenite v září a super.

axelina
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 3 inzeráty 18.02.17 10:34

@Anvi ahoj, my cestujeme hodne..4× ročne k moři od miminka…rozhodne bych teda Egypt a Turecko vynechala…my vetsinou lítáme červen, pak září a řijen a listopad…zpravidla si sami seženeme letenky - v akci se daji koupit do 2500 kč / kus no a ubytovani přes booking… týdenní dovolená nás všechny 3 vychází tak na 18 tis ale my spíše jezdíme i na dýl.. doporučuji Sardinii v červnu (je užasna pro deti!!) - letenky s Ryanair z Bratislavy za par šupu… ubytko seženete primo u pláže taky do tak za 12 tis / týden..loni jsme byli zrovna 3 x v řecku taky pěkný… Kreta je hodne levna…letebnky z Mnichova do 2tis.. Mallorca vychází z Vidně taky hodně levně… na cestovku bych se vyprdla - zaplatíš dvojnásob za pruměrný služby

el.leanor21
Kecalka 205 příspěvků 18.02.17 10:36

Podělím se o zkušenost jiných. Byla jsem v Egyptě v srpnu. Byl tam pár s tříměsíční holčičkou. Delegátka jim hned po příjezdu řekla na plnou hubu že jsou nezodpovědní a že ať s tou malou ani nevycházejí ven z pokoje… 80 000 za dovolenou v hajzlu, nic z toho neměli, jendou s malou vylezli na pláž dopoledne (jo jako fakt v tom největším pařáku) a pak celý týden nevylezli a pro malou sháněli léky (nevím na co přesně), a letěli domů dřív. Super nápad. Ale zodpovědnost za dítě mají rodiče, takže tak

Monchichik
Závislačka 4114 příspěvků 18.02.17 10:40

My jsme byli autem v Chorvatsku, když byl synovi rok. Nejsou tam takový vedra, našla jsem ubytování s dětským bazénkem. Zvládl všechno v pohodě, jeli jsme na noc, takže spal.

Anvi
Stálice 91 příspěvků 18.02.17 10:56

@axelina super tip! Moc děkujeme, určitě na to mrknem. Nemáme zatím zkušenost bez cestovky, trošku se toho obáváme, ale už jsem četla x diskuzí, že toho využívá stále víc lidí.
Vidím, že jste opravdu velcí cestovatelé a máš bohaté zkušenosti. :potlesk: Případně bych tě ještě s dovolenim kontaktovala. :kytka:

Anvi
Stálice 91 příspěvků 18.02.17 10:58

@el.leanor21 tak tříměsíční v srpnu to fakt netřeba komentáře. 8o :zed:

Anvi
Stálice 91 příspěvků 18.02.17 11:01

@Monchichik Chorvatsko samozřejmě zvažujeme taky, ale tam není záruka, že nám to neproprší ani v sezónu. V červnu může být docela chladno a zdá se mi tam docela draho na náš rozpočet.

zrcadlo
Kelišová 6623 příspěvků 18.02.17 11:02

@Anvi Pokud chcete jet opravdu k moři (a ne k hotelovému bazénu u moře), tak bych nejezdila v květnu, ale spíš třeba konec září, aby bylo ohřáté moře.

elle21
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 18.02.17 11:04

Tak do Egypta a Turecka vůbec. Teď řeším něco podobného malému budou v létě dva roky a nějak nemám odvahu s ním někam jet..

el.leanor21
Kecalka 205 příspěvků 18.02.17 11:08

@Anvi Všichni se tam na ně blbě dívali že jsou fakt střelení. Jinak v Tunisu jsme byli sice v květnu, nejmladšímu dítěti z hotelu tam byly tak tři, ale taky vím že tam rodiče lítali za delegátkou kvůli léků na průjem, že ty české na to nepomáhají, pak jeli do nějaké místní nemocnice, což musel být sám o sobě zážitek :roll: Jinak Nebylo by třeba fajn zajet do Maďarska do termálů? Jestli netrváte na moři :D

Anvi
Stálice 91 příspěvků 18.02.17 11:12

@el.leanor21 termály určitě super.
Jenže já bych potřebovala být holky na začátku léta opálená, máme tam svatbu a já jsem hrozná bělička. :roll: :lol: Jasně -zajdi na solárko, ale to je u mě taky slabota. :nevim:

Anvi
Stálice 91 příspěvků 18.02.17 11:14

@elle21 taky máme v létě dva roky. :)
Já fakt nevím. S tím prckem je to vždycky risk, aby nebyl nemocnej, ale to bude vždycky, i když bude větší. :nevim:

nozu
Extra třída :D 11459 příspěvků 18.02.17 11:15

@Anvi počítej, že v tomto termínu bude moře studené. Já jsem teda zmrzlá a vyžaduji moře kolem 30 ° 8) lepší je jet v září, to bude moře prohřátéo a počasí také stabilnější než na začátku sezony. Egypt ani Turecko nebo Tunisko bych v současné době fakt nebrala. My jsme jezdívali do Turecka moc rádi. Ale to co se tam děje poslední dobou nás tak znechutilo, že tam fakt nepojedeme. A tím mylsím jak bezpečností situaci, tak tu politickou… A úroveň služeb také velmi klesá…

nozu
Extra třída :D 11459 příspěvků 18.02.17 11:16
@Anvi píše:
@elle21 taky máme v létě dva roky. :)
Já fakt nevím. S tím prckem je to vždycky risk, aby nebyl nemocnej, ale to bude vždycky, i když bude větší. :nevim:

hmm, to by bylo dobré zase zvoládnout tu dovolenou než mu budou dva, abyste za něj nemuseli platit…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama