Dovolená v Chorvatsku - doporučte pěkné místo

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymni85
Stálice 80 příspěvků 26.04.19 10:55
Dovolená v Chorvatku - pěkné místo

Ahoj holky! Letos se chystáme s dětma (8let a 6 let) poprvé do Chorvatska do apartmánu. Nechceme jet nikam moc dolu. Byla bych moc ráda za vaše tipy, kam jet. Kde je super moře, dobrý přístup a hlavně zábava pro děti, aby se tam přes den nenudili a i nějaká ta večerní akce v městečku. Koukala jsem na Krk - na Bašku. Děkuji moc za vaše tipy.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Hanka1
Extra třída :D 14894 příspěvků 26.04.19 11:00

Istrie, Porec, Zelena laguna. Je to nahore, ale pristupy do more nic moc, i když zalezi jak kde.
Jinak dole pak okoli Dubrovniku, ale zas je to streka spis na letadlo. Jinak kolem Zadaru jsou trajekty dostupne krasne ostrůvky s pisecnyma plazema, je to tam take daleko drazsi nez na pevnive a spousta resortu tam patri Holandanum a ti si to obsazuji sami…

lany2
Kecalka 152 příspěvků 26.04.19 11:02

Stanky se zmrzlinou, cetkama, restaurace se zahradkama a nejaky to hriste je temer v kazde vetsi vesnici u pobrezi. Pokud tvoje deti nevyzaduji nejakou „extra“ zabavu, je to vsude podobny. Jinak doporucuju najet na mapy, jak seznam, tak google. A projet si vyhlidnuty oblasti na leteckych snimcich a street. Lehce tak zjistis jak daleko je ubytovani od vody. Jak vypada nejblizsi plaz, obchody, jestli je to rusna cast mesta… Proste vsechno :wink:

terynka006
Závislačka 3579 příspěvků 26.04.19 11:17

Nám se líbilo v Seget Donji u Trogiru, byli jsme tam s dětma 8 a 14 a super ale není to zrovna nahoře no :nevim:

Uživatel je onlineBubla_Bučková
Kelišová 6291 příspěvků 26.04.19 11:22

Kolem Zadaru, Vrsi, Nin…

terynka006
Závislačka 3579 příspěvků 26.04.19 11:25

Jo a podruhy(loni) jsme byli v maslenici to je výš a i to šlo ale nebylo to jako u toho trogiru no. Taky to nebylo špatný ale pláže i přístup do vody se nám víc líbil u trogiru. Tady bylo hrozně málo místa na pláži a přístup do vody taky nic extra takže jsme většinou jezdili 5 km na druhou stranu a tam skoro nikdo nebyl ale bylo tam dost kamenů a klouzalo to jen v některých místech se dalo do vody dostat po cestickach který neklouzaly a taky tam bylo docela dost řas

Russet
Neúnavná pisatelka 15803 příspěvků 26.04.19 11:28
@terynka006 píše:
Nám se líbilo v Seget Donji u Trogiru, byli jsme tam s dětma 8 a 14 a super ale není to zrovna nahoře no :nevim:

Akorát my jsme byli hlavně na té pláži, kde byly ostré kamínky. K Medeně se nám až šlapat nechtělo. Jinak tam teda hezky bylo. Trogir je krásný.

Hlasuju za Bašku na Krku. Sice jsem tam byla jako dorostenka, ale snad se to tam mohlo jenom zlepšit. Už tenkrát tam bylo fajn. Večer procházky na zmrzlinu a pláž krásné oblázková. Bydleli jsme teda v hotelu, ale apartmány tam jsou stopro taky.

kornelije
Kelišová 6036 příspěvků 26.04.19 11:29
@Anonymni85 píše:
Ahoj holky! Letos se chystáme s dětma (8let a 6 let) poprvé do Chorvatska do apartmánu. Nechceme jet nikam moc dolu. Byla bych moc ráda za vaše tipy, kam jet. Kde je super moře, dobrý přístup a hlavně zábava pro děti, aby se tam přes den nenudili a i nějaká ta večerní akce v městečku. Koukala jsem na Krk - na Bašku. Děkuji moc za vaše tipy.

Rabac, Premantura, Banjole, Pula, Opatija, Crikvenica, Novi vinodolski… :mavam:

kornelije
Kelišová 6036 příspěvků 26.04.19 11:30
@Russet píše:
Akorát my jsme byli hlavně na té pláži, kde byly ostré kamínky. K Medeně se nám až šlapat nechtělo. Jinak tam teda hezky bylo. Trogir je krásný.Hlasuju za Bašku na Krku. Sice jsem tam byla jako dorostenka, ale snad se to tam mohlo jenom zlepšit. Už tenkrát tam bylo fajn. Večer procházky na zmrzlinu a pláž krásné oblázková. Bydleli jsme teda v hotelu, ale apartmány tam jsou stopro taky.

Akorát tam je milión lidí.. :?

cverunka
Závislačka 2966 příspěvků 26.04.19 11:32

Záleží, co očekáváte… Chcete plytké teplejší moře, které nemusí být nutně průzračné? - Nin, Zatton, Ostrov Vir - prostě okolí Zadaru.
Chcete průzračné moře s možností třeba šnorchlovat, nedokonalý přístup do moře? -Poreč, Pula…
Pokud chcete fakt nádherné moře s dobrým přístupem, obětovala bych delší cestu a jela až dolů za Makarskou riviéru.
My třeba žádné extra vyžití pro děcka nehledáme. Pokud budou u moře poprvé, myslím, že budou nadšeni i bez atrakcí. Dcera má 7, u moře je každý rok a atrakce moc nepotřebuje a já jsem za to docela ráda :mrgreen:

Russet
Neúnavná pisatelka 15803 příspěvků 26.04.19 11:36
@kornelije píše:
Akorát tam je milión lidí.. :?

To je všude…

Russet
Neúnavná pisatelka 15803 příspěvků 26.04.19 11:37
@cverunka píše:
Záleží, co očekáváte… Chcete plytké teplejší moře, které nemusí být nutně průzračné? - Nin, Zatton, Ostrov Vir - prostě okolí Zadaru.
Chcete průzračné moře s možností třeba šnorchlovat, nedokonalý přístup do moře? -Poreč, Pula…
Pokud chcete fakt nádherné moře s dobrým přístupem, obětovala bych delší cestu a jela až dolů za Makarskou riviéru.
My třeba žádné extra vyžití pro děcka nehledáme. Pokud budou u moře poprvé, myslím, že budou nadšeni i bez atrakcí. Dcera má 7, u moře je každý rok a atrakce moc nepotřebuje a já jsem za to docela ráda :mrgreen:

Jo, Zaton je super. Ale už bude touhle dobou asi plný.

kornelije
Kelišová 6036 příspěvků 26.04.19 11:38
@Russet píše:
To je všude…

Ani ne.. jezdíme na prázdné pláže na Makarskou a zrovna na Krk by mě nedostál nikdo ani zadarmo.. :D @Anonymni85 fotky z Crikvenice

Nikolka1122
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 11:38

Už od mých 2 let jezdíme do Rabacu, táta dokonce 2× za rok.. za nás je to top místo :mrgreen: :pankac:

Russet
Neúnavná pisatelka 15803 příspěvků 26.04.19 11:41
@kornelije píše:
Ani ne.. jezdíme na prázdné pláže na Makarskou a zrovna na Krk by mě nedostál nikdo ani zadarmo.. :D @Anonymni85 fotky z Crikvenice

Tak to jsem nezažila ani u nás na Mácháči v sezóně :nevim: Leda když by nebylo počasí.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama