Reklama

Dovolená v CHorvatsku s batoletem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

2H
Nováček 8 příspěvků 18.05.10 19:59
Dovolená v CHorvatsku s batoletem

Ahoj, radi bychom v lete na dovolenou do Chorvatska, asi na Istrii, neni to tak daleko. Mame holcicku, ktere bude rok a pul. Chtela bych se zeptat, jestli nemate nekdo nejaky tip na ubytovani vhodne pro deti. Dekuji, Hanka

Reklama

Reakce:

lasička1
Echt Kelišová 8026 příspěvků 18.05.10 21:41

Ahoj-ráda bych trošku využila tohoto dotazu.Hledáme nějaké pěkné místo v Chorvatsku-uvažovali jsme i nad Istrií-ale co jsem kde četla či studovala o Istrii,všude se píše že pláže jsou kamanité,betonová plata na slunění,dost ježků,je potřeba mít boty do vody.Je někdo,kdo může poradit,zda někde na Istrii existuje místo,kde jsou pláže z drobných oblázků či písek,bez nutnosti bot do vody,bez ježků?Někde u centra městečka,kde je noční ruch?Nechceme místo,kde je sice pěkná příroda,ale nikde nic jiného?

lasička1
Echt Kelišová 8026 příspěvků 18.05.10 21:44

Byli jmse na Krku,městečko Baška-úžasná volba.Malebné městečko,pláž z jemných bílých oblázků.Cesta není úmorná.Na Krk vede most,takže není nutnost trajektu.Pokud bychom rádi nepoznávali jiná místa,tak bych jednoznačně volila opět Bašku.

Ještě jsem uvažovala nad Omišem-přímo apartmány u ústí řeky Cetiny.Ale slyšela jsem,že zdejší písečná pláž je dosti kalná,spousta lidí,nic moc zajímavého.Je to tak?Nestojí Omiš za úvahu?

Kac
Kelišová 5049 příspěvků 18.05.10 21:53

Byli jsme 5minut jízdy od Omiše. Bylo to tam pěkné, protože nejsme typy celý den ležet na pláži- to je pro nás nuda. Takže je tam kam jet na výlet, např. po řece nebo po moři na lodi, uličky zajímavé kde se schováš před sluncem. Na kalná voda tam nebyla.
Nám se líbilo.
pzn. jsou tam i lezecké stěny pro lezce. :wink:
 kač

MajkaF
Povídálka 43 příspěvků 18.05.10 22:06

My se do Chorvatska chystáme letos s 2letou holčičkou, jedeme na Krk do Bašky, hotel Corinthia, má prý dobrou pověst a je vhodný i pro děti. A druhou půlku dovolené budeme u Makarské v městečku Brela, prý je kouzelné a má nádherné pláže s Modrou vlajkou. Jsou tam písečno-oblázkové pláže, prý vhodné i pro děti. Jedeme tam do apartmánu k Češce, která je tam provdaná… Dám vědět, až se vrátíme…jedeme 12. - 28.6.2010

lasička1
Echt Kelišová 8026 příspěvků 18.05.10 22:16

Majko-hotel Corinthia je opravdu dobrá volba.Chodili jsme tam za naší delegátkou.Pláž hned u hotelu.Jen první dva týdny v srpnu bylo hrozně moc lidí na pláži.Údajně tím,že Italové mají celozávodní dovlené.Stávalo se,že na pláž se všichni lidé nevešli a občas měli deky i v ulici,např. na schodech apartmánového domu,který je hned na pobřeží. :-( Měli jsme jen malé podložky na ležení,občas jsem musela mít skrčené nohy,protože nebylo kam je natáhnout.Ale přesto jsem na Bašku nezanevřela,je to místo,které chytí u srdce a vím,že se tam jednou vrátíme.I když jiný termín,než srpnový.
Brela je středisko,které mě pro letošek láká-ale část z naší party chce Istrii…tak scháním info.

ZelvaVeruna
Závislačka 4242 příspěvků 19.05.10 14:10

Ja si teda z osobni zkusenosti myslim (objeli jsme celou Istrii autem a spali vsude mozne, vystridali hodne plazi, ale uz je to pres 10 let :oops: ), ze na Istrii moc pisecne plaze nejsou, ani tech oblazkovych tam moc neni, spise bud ty betonove platy nebo kameny + schudky nebo „cesticky“ do vody..

My byli loni u Porece v hotelu Valamar Resort, bylo to super, ale take spatny pristup do more. Malemu ale bylo 14 mesicu, nechodil a do more ani nechtel, takze mu to bylo jedno. Super bylo, ze u plaze byl udelany takovy jako pisecny „kruh“ nebo „pruh“ kolem tech betonovych platu, takze deti tam sedely v pisku a mohly si hrat, pokud si mela bazenek, mohla si ho tam polozit a napustit vodou…

Ty pisecne plaze jsou spise dole..

lasička1
Echt Kelišová 8026 příspěvků 19.05.10 21:15

Díky za info,přetlumočím dál a budu vybírat Makarskou rivieru. :lol:

P.
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 21.05.10 19:38

My byli s 9m holcickou loni v cervnu v Bašce na Krku-úúúúúúúúúúúúú­úúúúúžasný…a za 3 mesice v zari jsme tam jeli znova…kdyz do chorvatska, tak jedine Baška…fakt, pro prcky skvely, piscito obůlazkovy plaze jako malokde, castejsi jsou vsude kamenity nebo betonovy plata…je to hdone baby friendly vesnicka..fura deti, vsude jsou vitany, hotely hned u plaze, zadny diska, klidek, ale ne mrtvo.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >