Dovolená v Chorvatsku v půlce září

Anonymní
29.6.21 06:42

Dovolená v Chorvatsku v půlce září

Ahoj,
mám dotaz. Máme možnost jet letos do Chorvatska, ale jeden z účastníků zájezdu má pouze závodní dovolenou od 11.září. Co myslíte, je takhle v půlce září v Chorvatsku ještě teplo na válení se u moře a koupání v moři? Prosím o vaše zkušenosti. Děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1715
29.6.21 06:46
@Anonymní píše:
Ahoj,
mám dotaz. Máme možnost jet letos do Chorvatska, ale jeden z účastníků zájezdu má pouze závodní dovolenou od 11.září. Co myslíte, je takhle v půlce září v Chorvatsku ještě teplo na válení se u moře a koupání v moři? Prosím o vaše zkušenosti. Děkuji :)

Ahoj, já jsem byla. Hezky celkem bylo. V zarí maji chorvati stale sezonu, co si pamatuju, tak jsme byli na týden a byly osklivy treba jen 2 dny- prselo, jinak normal vedro :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1438
29.6.21 06:48
@Anonymní píše:
Ahoj,
mám dotaz. Máme možnost jet letos do Chorvatska, ale jeden z účastníků zájezdu má pouze závodní dovolenou od 11.září. Co myslíte, je takhle v půlce září v Chorvatsku ještě teplo na válení se u moře a koupání v moři? Prosím o vaše zkušenosti. Děkuji :)

Nejlepsi! Mnohem mene turistu nekde i normalnejsi ceny uz. Teploty kolem 27 stupnu i 30 stale, more vyhrate…my jezdime bezne v zari, nejen do Chorvatska, zadne davy lidi..ale porad jeste sezona, cim vic na jih, tim lepe..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1748
29.6.21 07:07

Pocasi bych se neobavala, tam hezky, obzvlast pokud byste treba jeli vic na jih, bude. Taky min turistu. Ale mela bych strach, ze se zacnou utahovat opasky kvuli covidu…takze my treba chceme vsecko „zvladnout“ pres prazdniny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22639
29.6.21 07:21

Počasí tam bude fajn, nejspíš snesitelnější než přes prázdniny. Já bych se ale bála další vlny covidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9847
29.6.21 07:23

Já takhle jednou v Chorvatsku byla a zrovna top bylo jen pro otužilce. Rok předtím teplo a krásně ve stejnou dobu.
Takže buď budete mít štěstí nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
928
29.6.21 08:50

Já bych se září nebála. Spousta lidí jezdí do Chorvatska v červnu a přitom moře je po létu mnohem teplejší a vyhřátější v září, než na začátku léta. My tak jezdili docela často a nemůžu si to vynachválit :) Turistů už je méně, pláže nejsou přeplněné :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5816
29.6.21 09:08

Jak kdy, někdy tam hodně fouká

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
30.6.21 13:37
@Anonymní píše:
Ahoj,

já byla v září 2×. už bych nejela, brzy je tma a už hodně zavírají a balí stánky apod.
ještě ke všemu nám tam dost pršelo a foukalo, bylo dost zima. jezdíme v červnu a to nám vyšlo počasí skoro pokaždé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat