Dovolená v ČR je špatná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maja45
Kecalka 175 příspěvků 13.07.19 09:59
Dovolená v ČR je špatná?

Ahoj, chci se podělit o jeden zážitek, který asi nedokážu pochopit. Včera v obchodě jsem slyšela hovor 2 žen kolem 25-30 let. Jedna druhé říkala, že letos je to všechno na nic, že nejedou na dovolenou do ciziny a budou jen v ČR. A že to bude strašný, protože v ČR není co dělat, nic tu není a nejraději by ani dovolenou neměla. Já moc ráda cestuju a už jsem byla leckde po světě, ale myslím, že u nás je toho k vidění, k zážitkům i odpočinku hodně a nudit se ani nedá. Nějak mi bylo líto, že tohle Čech může říct…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
PupuP
Zasloužilá kecalka 634 příspěvků 13.07.19 10:02

Dovolena v cr je super, ale pokud nejsem 2× rocne v zahranici, tak jsem nastvana taky :mrgreen:

lucenka
Hvězda diskuse 36735 příspěvků 13.07.19 10:03

Tak u takových ženských bych si pomyslela něco o jejich inteligenci. Myslím si, že ČR má toho hodně co nabídnout a dají se pořád poznávat zajímavá místa.

Ba-stet
Ukecaná baba ;) 2091 příspěvků 13.07.19 10:04

Zažila jsem něco podobného a taky mi to přijde smutné. Měla jsem štěstí a mívala ročně dvě dovolené - u moře a tuzemskou (turistika, hrady, muzea..). Letos mi moře nevyšlo a kdekdo mě lituje, že jsem bez dovolené :roll:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2461 příspěvků 13.07.19 10:05

Snobské řeči. :nevim:

Bubla Bůčková
Kelišová 7119 příspěvků 13.07.19 10:11

No hledali jsme penzionek na poslední chvíli v CR, dva dospělí a mimino a našli jsme za pohádkových 2000 na jednu noc a za 100 na den možnost parkování :potlesk: no je to na 2 dny. Smála jsem se jet na týden, tak je minimálně dvacet tisíc v čudu…za to už by Tunis nebo Chorvatsko bylo :nevim: chca říct, dovolená v Čechách týden neznamená, že mě stojí 5000 se vším všudy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 10:11

Místa možná, ale chování lidi z 80% katastrofa… dojedete do restaurace, kdosi ani nepozdravi a jen slyšíte zavřeno… už je zavřeno… nic nemáme. Dojedete jinam - pro deti nic nemají, naváží se zítra. Pivo teple- chlazení nestíhá. Víno atd ani nenabidnou. Všude po kempech jen smazak a hranolky, úroveň nic moc… jet na výlet s dětmi a vysvětlovat jim chování druhých nebo proč nemají o prázdninách nanuky…
Opakovaná zkušenost během posledních 3let. Jedete na kole a zastavíte, ze si dáte něco dobrého…tak když kamkoliv vyjedete po ČR ze tam prespite, pokud to není vyloženě hotel a i tam jsou rezervy.
Takže se nedivim. V 80% nabývam dojmu, ze je ještě obtezujeme, ze jsme vůbec přišli. To ze zahraničí neznám. Nevím jaké důvody měly ženy nejet do zahraničí, ale finanční to nejspis nebyly, protože ty ceny vyjdou na stejno a chování lidi jak k sobě, aby rodiče nekriceli po detech a nebyli nervni, tak i atmosféra když si kamkoliv sednete tezce na pohodu.

A kempy?? Chatky z doby krále klacka, socialky hrůza…

Takže sorry, ale nedivim se. Památky a výlety na kole atp ano nabídnout ČR muže, ale chování lidi otřes.

a12
Hvězda diskuse 37345 příspěvků 13.07.19 10:15
@maja45 píše:
Ahoj, chci se podělit o jeden zážitek, který asi nedokážu pochopit. Včera v obchodě jsem slyšela hovor 2 žen kolem 25-30 let. Jedna druhé říkala, že letos je to všechno na nic, že nejedou na dovolenou do ciziny a budou jen v ČR. A že to bude strašný, protože v ČR není co dělat, nic tu není a nejraději by ani dovolenou neměla. Já moc ráda cestuju a už jsem byla leckde po světě, ale myslím, že u nás je toho k vidění, k zážitkům i odpočinku hodně a nudit se ani nedá. Nějak mi bylo líto, že tohle Čech může říct…

Tak to jsou lidi co jsou zvykly placnout sebou na 14dni na plaz no :lol:

Příspěvek upraven 13.07.19 v 10:15

mrav
Vesmírná mluvilka 30043 příspěvků 13.07.19 10:15

Česko je krásné. :srdce: Nemáme sice moře, ale třeba bych doporučil Pálavu, Modrou, Velehrad, Český Krumlov, Pelhřimov a třeba v zimě i betlémy v Třešti. I u nás doma je krásně - Valašské muzeum, Jurkovičova rozhledna, Rožnovský pivovar, Radhošť, Pustevny, na koupání přehrada Bystřička, nebo přehrada na Horní Bečvě. Solná jeskyně v Zašové a mohl bych pokračovat. Ostatně - jestli ty paničky mají dostatek peněz, ať si létají třeba na Kanáry. :pankac: :mavam:

lucenka
Hvězda diskuse 36735 příspěvků 13.07.19 10:16
@Anonymní píše:
Místa možná, ale chování lidi z 80% katastrofa… dojedete do restaurace, kdosi ani nepozdravi a jen slyšíte zavřeno… už je zavřeno… nic nemáme. Dojedete jinam - pro deti nic nemají, naváží se zítra. Pivo teple- chlazení nestíhá. Víno atd ani nenabidnou. Všude po kempech jen smazak a hranolky, úroveň nic moc… jet na výlet s dětmi a vysvětlovat jim chování druhých nebo proč nemají o prázdninách nanuky…
Opakovaná zkušenost během posledních 3let. Jedete na kole a zastavíte, ze si dáte něco dobrého…tak když kamkoliv vyjedete po ČR ze tam prespite, pokud to není vyloženě hotel a i tam jsou rezervy.
Takže se nedivim. V 80% nabývam dojmu, ze je ještě obtezujeme, ze jsme vůbec přišli. To ze zahraničí neznám. Nevím jaké důvody měly ženy nejet do zahraničí, ale finanční to nejspis nebyly, protože ty ceny vyjdou na stejno a chování lidi jak k sobě, aby rodiče nekriceli po detech a nebyli nervni, tak i atmosféra když si kamkoliv sednete tezce na pohodu.

Takže sorry, ale nedivim se. Památky a výlety na kole atp ano nabídnout ČR muže, ale chování lidi otřes.

Víc mi smutné přijde tvé chování, kdy na ČR nakydas špínu a ani to nejsi schopná napsat pod svým nickem. Jo a jinak já vloni v kempu na kolech v ČR byla spokojená. Ale neočekávám, že tam bude nějaká restaurace a pokud jo, tak že tam budou vyvářet nějaká super moderní jídla.

Bubla Bůčková
Kelišová 7119 příspěvků 13.07.19 10:16
@Anonymní píše:

Takže sorry, ale nedivim se. Památky a výlety na kole atp ano nabídnout ČR muže, ale chování lidi otřes.

Jo jo vstupné by nejradši vybírali i za to, že se projdeme po náměstí a do toho stejně všude natřískáno…Šumava, Adrspach, lázně,… :nevim:

a12
Hvězda diskuse 37345 příspěvků 13.07.19 10:18
@Anonymní píše:

No vidis a mne prijde treba otresny napriklad chovani reku apod. Ktery stojí pred restauraci a pomalu násilím te tahaj dovnitř.. To nesnasim a kdyz nekoho takovyho vidím radsi prechazim :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 10:20
@lucenka píše:
Víc mi smutné přijde tvé chování, kdy na ČR nakydas špínu a ani to nejsi schopná napsat pod svým nickem. Jo a jinak já vloni v kempu na kolech v ČR byla spokojená. Ale neočekávám, že tam bude nějaká restaurace a pokud jo, tak že tam budou vyvářet nějaká super moderní jídla.

Nakydas špínu? To jsou zkušenosti, to jsem si nevymyslela. A pokud Ty jsi zvykla říkat tomu co zazijes kydat špínu, tak si tomu rikej jak chceš.
A buď v klidu, recenze jsem na konkrétní místa napsala. Píšu vždy jak dobre tak to kde se mi nelíbí. Nazdar.

suvik
Nadpozemská drbna 26814 příspěvků 1 inzerát 13.07.19 10:23
@Bubla Bůčková píše:
Jo jo vstupné by nejradši vybírali i za to, že se projdeme po náměstí a do toho stejně všude natřískáno…Šumava, Adrspach, lázně,… :nevim:

V UK platis i za vstup do kostela a do lesa nebo prirodniho parku.

lucenka
Hvězda diskuse 36735 příspěvků 13.07.19 10:23
@Anonymní píše:
Nakydas špínu? To jsou zkušenosti, to jsem si nevymyslela. A pokud Ty jsi zvykla říkat tomu co zazijes kydat špínu, tak si tomu rikej jak chceš.
A buď v klidu, recenze jsem na konkrétní místa napsala. Píšu vždy jak dobre tak to kde se mi nelíbí. Nazdar.

Ano kydas špínu, když to nejsi schopná napsat pod svým nickem. A asi máš moc vysoké nároky, když v kempu očekáváš stejný servis jak v hotelu ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama