Dovolená v ČR kde vybíráte

1047
12.3.21 10:38

Dovolená v ČR kde vybíráte

Rádi bychom vybrali nějakou dovolenou pro 4clennou rodinu…sice člověk neví, co v létě bude, ale aspoň něco aby bylo…kde vybíráte? Na jakých stránkách? Nemáte nějaký tip, jedno kde, v ČR, aby tam bylo vyžití pro 10lete děti?(bazén, třeba pingpong…), až se přijde z výletu..
Nechceme teda velký objekt, vzhledem k nejisté situaci, spíše buď menší penzionek nebo soukromí… prosím, hoďte nějaký osvědčený tip..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Mufina
12.3.21 10:45

Vloni jsme byli v chatě v Březce u Jinolickych rybníku a bylo to moc fajn. Na zahradě bazén, ve vzdálenosti 80 metrů bylo hřiště na beach volejbal, chodili jsme tam hrát beach badminton :) Moc se nám tam líbilo. Prachovské skály 3 km.
Našli jsme na e-chalupy.

• Citovat
  • Nahlásit
393
12.3.21 10:50

Pro dovolenou v ČR hooodně využívám slevomat, občas slyším nějakou špatnou recenzi, ale já osobně mám jenom dobré a využívám dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1047
12.3.21 10:58

Kde se dá dobře vyhledávat? aby si tam člověk mohl zadat, co by tam chtěl..nejsme nároční, nechceme moc lidí, jelikož nemáme doma bazén, tak ten bychom uvítali, a nějaké vyžití pro děti..
Třeba ten pingpongový stůl nebo trampolína…a v okolí něco pěkného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18784
12.3.21 11:02
@Anonymní píše:
Kde se dá dobře vyhledávat? aby si tam člověk mohl zadat, co by tam chtěl..nejsme nároční, nechceme moc lidí, jelikož nemáme doma bazén, tak ten bychom uvítali, a nějaké vyžití pro děti..
Třeba ten pingpongový stůl nebo trampolína…a v okolí něco pěkného.

Echalupy treba. Ale je dost pozde, to hezke, je uz v lete zabrane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
566
12.3.21 11:10

I na bookingu je toho dost. Ani ho pak nemusíte využít a objednat napřímo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2777
12.3.21 11:23

Ja vyuzivam hodne booking a pak doporuceni od pratel, kde se jim libilo. Myslim, ze na bookingu jsou i chaty, na ty mi ale nejezdime, ale tusim, ze jsem je zahledla. Posledni dobou celkem vyuzivame soukrome apartmany, hotely nas nejak prestaly brat a ze zahranicnich vyletu jsme si zvykli spis na klid a soukromi vlastniho apartmanu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52917
12.3.21 11:40

Echalupy nebo booking mají solidní vyhledávače. Jinak ta nej místa jsem často našla mravenčí prací hledání přímo v dané lokalitě. Ale teda teď už je to hodně probrané.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7262
12.3.21 11:43

Ahoj,
i na dovolené v ČR využívám hodně Booking, krásná místa lze vybrat na Amazingplaces.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1047
12.3.21 11:44

Také bychom raději soukromý apartmán… prosím, dejte nějaký tip

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
12.3.21 12:32

Skrz.cz jsou tam nabídky všech slevových portálů