Reklama

Dovolená v ČR přes cestovku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

topkiss
Kecalka 247 příspěvků 04.03.18 12:02
Dovolená v ČR přes cestovku

Ahoj,
prosím o radu. Neznáte nějakou cestovku, která se zabývá dovolenou po ČR?
Mám teprve sedmiměsíční dveru a nechceme nikam do zahraničí, ale nějaké výlety s kočárkem by byly fajn.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 2 inzeráty 04.03.18 12:04

@topkiss A k čemu potřebuješ cestovku? Najdi si lokalitu, která se Ti líbí, najdi v okolí ubytování a je to. Proč platit někomu za zprostředkování něčeho, co si můžeš zařídit sama a naprosto podle svých představ?

topkiss
Kecalka 247 příspěvků 04.03.18 12:05

@Svistice
Manžel dostal příspěvek na dovolenou, ale podmínka je, aby to bylo přes cestovku právě.

luca241
Ukecaná baba ;) 1589 příspěvků 04.03.18 12:06

Můžeš zkusit přes invii.ale upřímně mi přijde zbytečně využívat pro dovolenou v ČR cestovku. Staci vymyslet, kde by se vám líbilo a kuknout po vyhovujícím ubytováním.

topkiss
Kecalka 247 příspěvků 04.03.18 12:07

@luca241
My právě musíme přes cestovku kvůli příspěvku od zaměstnavatele

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 2 inzeráty 04.03.18 12:08
@topkiss píše:
@Svistice
Manžel dostal příspěvek na dovolenou, ale podmínka je, aby to bylo přes cestovku právě.

To je teda pěkně debilní. Příbuzná má také příspěvek na dovolenou a jen jí stačí donést fakturu za ubytování.
Jinak strýček Google hlásí, že třeba Invia by měla nabízet i dovolenou v ČR. ;)

marin
Echt Kelišová 9047 příspěvků 04.03.18 12:09
@topkiss píše:
@Svistice
Manžel dostal příspěvek na dovolenou, ale podmínka je, aby to bylo přes cestovku právě.

U většiny zaměstnavatelů je to tak, že to nemusí být přes cestovku, ale hotel nebo penzion to musí vyfakturovat na zaměstnavatele a ten dovolenou zaplatí. :nevim:

topkiss
Kecalka 247 příspěvků 04.03.18 12:11

@Svistice
Tam jsem hledala a nic moc. Je to zapeklity. Navíc jsme si říkali, že když už tak něco all inclusive ať si to užijeme, takže penzion nic moc :)

topkiss
Kecalka 247 příspěvků 04.03.18 12:12

@marin
No my to právě máme složitější

marin
Echt Kelišová 9047 příspěvků 04.03.18 12:14

Ale jinak přes Invii se dá najít. Myslím, že i Kovotour nabízí něco v ČR.

topkiss
Kecalka 247 příspěvků 04.03.18 12:18

@marin
Na invii jsem koukala a nic moc. Ještě jsme chtěli něco all inclusive když už :)

marin
Echt Kelišová 9047 příspěvků 04.03.18 12:20

Potom je ještě CK, která pořádá pobyty pro rodiny s dětmi: http://www.pobytysdetmi.cz/
Ale to také není pro každého. ;) Ale pro děti určitě super.

P4ja
Kelišová 5309 příspěvků 04.03.18 12:21

No já musím říct, že Invii bych už nebrala. Řešili jsme termály a někam se dovolat. Na pobočkách si nás dámy předávaly. Změna jména byl příšerný problém. Pořád do mě hučeli ať jedu, že nějaká neshopenka nevadí. Prostě přístup příšernej.

¨no pokud chcete all inclusive, tak spíš nějaký hotel. Welness a tak.

topkiss
Kecalka 247 příspěvků 04.03.18 12:22

@marin
To asi až bude malá větší. Nebude ji ještě ani rok, takže by to nemělo moc smysl

P4ja
Kelišová 5309 příspěvků 04.03.18 12:33

@topkiss Tak nějaký lepší hotel??

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama