Dovolená v Egyptě po svatbě se starým příjmením

35
1.8.19 09:59

Dovolená v Egyptě po svatbě ze starým příjmením

Ahoj :mavam: prosim Vas nevite nekdo jak je to s dovolenou po svatbe? Vdala jsem se ted 20.7. Pas jsem si delala asi pred tremi tydny na stare prijmeni a smlouvu z cestovky mam take na stare prijmeni. I pojisteni mam na stare.Ale pojedu tam uz jako vdana tudiz s novym prijmenim. Letime pristi tyden 10.8 v sobotu. Nebude to problem? Aby me na letisti jeste neposlali zpatky :lol: :zed: Dekuju moc za odpovedi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2650
1.8.19 10:02

Zavolat na urad i do cestovky. Maji s tim urcite dost zkusenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15900
1.8.19 10:04

Pas platí tři měsíce, pokud máš zájezd na něj, tak by to mělo být ok. Nikde občanku ukazovat nebudeš, ale radši si zavolej. Do cestovky a nebo třeba na egyptský konzulát tady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22242
1.8.19 10:04

Není to žádný problém, pas platí ještě dva měsíce. Dcera teď tak byla na Krétě. Stejně pokud nic neřekneš, tak nikdo neví, že se jmenuješ jinak :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
1.8.19 10:05

@Micaella22 joo to me taky napadlo sla jsem do cestovky ale pani mi rekla,, nemel by to byt problem '' :lol: a to neznelo moc presvedcive :) :roll: a na urade rekli bezte se zeptat do cestovky to my nevime :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1334
1.8.19 10:06

Letěli jsme druhý den po svatbě, taky na starý pás a staré příjmení v cestovce i na pojištění a taky do Egypta. Žádný problém s tím nebyl. Oni prostě nevěděli, že jsem se vdala:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15900
1.8.19 10:06
@vokishka píše:
Není to žádný problém, pas platí ještě dva měsíce. Dcera teď tak byla na Krétě. Stejně pokud nic neřekneš, tak nikdo neví, že se jmenuješ jinak :mrgreen:

Ty, jo ja mam ted pocit, ze tri, ale je to jedno. Zakladatelka to stihne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
1.8.19 10:09

Moc Vam dekuju holky :hug: trochu jsem se bala.Tak snad to bude v pohode :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22242
1.8.19 10:10
@P4ja píše:
Ty, jo ja mam ted pocit, ze tri, ale je to jedno. Zakladatelka to stihne.

jo, je možné že tři. Ale dva nejméně. Takže to v pohodě stihne. A fakt nikdo neví, že má jiné jméno, jen by byl asi problém s odstřiženou občankou. Ta platí jen osm dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15900
1.8.19 10:13
@vokishka píše:
jo, je možné že tři. Ale dva nejméně. Takže to v pohodě stihne. A fakt nikdo neví, že má jiné jméno, jen by byl asi problém s odstřiženou občankou. Ta platí jen osm dní.

Mně to říkali, když jsem občanku měnila, že pas platí, takže se dá. Vždyť spousta lidí letí na svatební cestu hned po svatbě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
1.8.19 10:14

@vokishka odstrizenou obcanku mam no a nova prijde az za 14 dni..ale pokud ji nevyzadujou tak by to mohlo byt v pohode. Letim poprve :roll: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22242
1.8.19 10:19
@Katrin99 píše:
@vokishka odstrizenou obcanku mam no a nova prijde az za 14 dni..ale pokud ji nevyzadujou tak by to mohlo byt v pohode. Letim poprve :roll: :)

pas bohatě stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15900
1.8.19 10:21
@Katrin99 píše:
@vokishka odstrizenou obcanku mam no a nova prijde az za 14 dni..ale pokud ji nevyzadujou tak by to mohlo byt v pohode. Letim poprve :roll: :)

A co by v Egyptě dělali s občankou, když tam vyžadují pas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22242
1.8.19 10:26
@P4ja píše:
A co by v Egyptě dělali s občankou, když tam vyžadují pas?

no myslím to všeobecně. Pas má, takže žádný problém prostě není. Může si v klidu užít dovolenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
1.8.19 10:28

@P4ja me slo spis o to holky, ze nevim jak az te lustrujou..jestli tam maj nakej system a tam vyjedu ja s mojim novym prijmenim nebo proste ukazu pas a cus.. tim ze jsem jeste neletela tak nevim a zjistuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama