Dovolená v listopadu - co na sebe na cestu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
suongd
Zasloužilá kecalka 651 příspěvků 16.10.14 22:40
Dovolena v listopadu-co na sebe na cestu

Vy, kdo litate na dovolenou za teplem, k mori, na podzim…co na sebe na cestu? Normalne ted nosim dziny(slimky) a v tech se mi teda jet a letet vubec nechce.Tak premyslim v cem, abych tady nezmrzla a pritom nevypadala jako blazen?

Reakce:
lasička1
Echt Kelišová 8199 příspěvků 16.10.14 22:55

Volila bych sportovní kalhoty a lehčí podzimní bundu. Která potom nezabere moc místa. Takto jsme letěli do Egypta v únoru, když tady bylo - 15 st. a sněhová kalamita.

evill
Závislačka 3775 příspěvků 16.10.14 22:57

Leginy, na to saty.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 16.10.14 23:02

Já normálně i v září lítala v džínách, to chvíli na hotel jsme to přežila. my měli štěstí na odlety brzo ráno, skoro ještě v noci, takže džíny fakt bodly

suongd
Zasloužilá kecalka 651 příspěvků 17.10.14 08:15
@evill píše:
Leginy, na to saty.

O tomhle taky premyslim..:)

suongd
Zasloužilá kecalka 651 příspěvků 17.10.14 08:16
@slavuska1 píše:
Já normálně i v září lítala v džínách, to chvíli na hotel jsme to přežila. my měli štěstí na odlety brzo ráno, skoro ještě v noci, takže džíny fakt bodly

Chvili prezit, bych prezila.Ale nechci v nich travit let.Jsou sice moderni a normalne je nosim, ale priznavam, ze extra pohodlne, mi to na let nepripada, proto uvazuji o necem jinem…Ale dekuji :)

suongd
Zasloužilá kecalka 651 příspěvků 17.10.14 08:17

@lasička1 A jake tam bylo v unoru pocasi?

lasička1
Echt Kelišová 8199 příspěvků 17.10.14 09:13

@suongd Nemohla jsem v jiný termín než poslední týden v únoru. A před lety byla cena 7500,–,tak jsme šli i do rizika, že nevyjde počasí. Chtěli jsme vidět památky. Počasí bylo úžasné,30 st.,ale voda dosti studená. Bazén nebyl vyhřívaný, tam se nedalo ani strčit nohu, to bychom umrzli.Ani jeden odvážlivec tam nevlez. A moře se dalo, nejhorší bylo se namočit, potom už se dalo vydržet.
Každopádně dovolenou jsme si užili, byla úžasná, ráda na ní vzpomínám. Ale dnes už bych volila jiný termín, uvědomuji si, že jsme měli štěstí n počasí a podruhé už by vyjít nemuselo.
Z pláže jsme chodili před 16.hodinou-to zalezlo sluníčko a byla zima.Po večeři už jsme si brali mikinu či bundu.Ale ráno na snídani už jen v krátkém rukávu, bylo sluníčko a teplo.

suongd
Zasloužilá kecalka 651 příspěvků 17.10.14 10:30

@lasička1 Takze pri vas idealni, kdyz jste chteli chodit po pamatkach. Dulezite je, ze si tu dovolenou clovek uzije! Ja chci odpocinkovou, spis takovou tu valeci, takze doufam, ze teplo bude i na koupani.Jsem taky vazana, takze misto letni dovolene, musim na podzimni, ale doufam, ze druhy tyden v listopadu to jeste pujde…

suongd
Zasloužilá kecalka 651 příspěvků 05.11.14 18:31
Parkovani u letiste s CK

Mate nekdo zkusenost, s parkovanim na, nebo u letiste, ktere nabizi CK s kterou cestujete?

Panuška
Neúnavná pisatelka 17049 příspěvků 05.11.14 18:33

Já mám zkušenost s goparking někdy nabízí cestovky zdarma, my měli se slevou a za mě pecka a doporučuju. Jela jsem sama s dvěma dětmi jedním báglem a kočárem takže pro mě bylo pohodlí a jednoduchost důležitý.

msonulka
Závislačka 3737 příspěvků 05.11.14 20:25

Goparking je fakt super! Když jsem manžela vyzvedávala na letišti, tak jsem stála přímo před terminálem a vyšlo to na 3 hodiny snad na necelé dvě stovky. Mrkni se přímo na stránky letiště, mají to tam dobře rozepsané, kolik na jak dlouho ;)

suongd
Zasloužilá kecalka 651 příspěvků 05.11.14 21:42

Uz mam to parkovani zaplacene pres CK, ale zajimalo me, jak to probiha.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Server Forum 24 si vymyslel článek o politickém ovlivňování Lvů. Ozval se režisér Trojan!

Studená sprcha pro web Forum 24! Ondřej Trojan se ohradil vůči lžím, že jeho... číst dále >

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >