Dovolená v penzionu léto a covid-19

Anonymní
30.3.20 23:30

Dovolená v penzionu léto a covid-19

Máte někdo zaplacené dovolené v hotelu nebo penzionu v ČR? Necháváte? Nebo rušíte (pokud to jde) kvůli nepříznivé situaci?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

857
30.3.20 23:39

Naopak, kupuji. Jestli neotevrou hranice tak pa bude naval. Dnes jsem platila zalohu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16087
30.3.20 23:41

Nemame, ale uvazuju ze neco poridim. Na zahraniční dovolenou to nevidim a dovci u nas poleti cenove hrozne nahoru, pokud teda zrusi to omezeni pohybu, coz cekam, ze pres leto uz snad trochu opadne. Pokud mas tak zatim nerus, abys toho v létě nelitovala, kdyz se vse pomalu vrátí k normalu, vsude pak bude plno a ty budes sedet doma :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50079
31.3.20 00:07

Mám zaplacené zálohy od ledna a jsem za to ráda. Lehce váhám nad pár dnama v červnu, ale to se může rušit do půlky května, takže času dost, aby člověk viděl, jak se to bbude vyvíjet. A navíc ty sumy za zálohy nejsou až tak strašlivě šílené, aby to člověka položilo, kdyby musel sedět na zadku. Ale věřím, že nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3435
31.3.20 04:57

Ja nic neplanuju. Vsechno bude narvane a predrazene. Zatim jsem v klidu, relativnim, ale v lete na me ze zavrenych hranic padne urcite deprese.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71444
31.3.20 07:25

Pocitam s tim, ze budem sedet doma a max jezdit po vyletech, postavime bazen a bude. I kdyz napada me dalsi varianta, vymenne pobyty s kamarady :lol: ted se videt nemuzem, tak treba v lete. Akorat doufám, ze se uskuteční tabory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50079
31.3.20 07:45

@j.a.n.i1 nojo, v tábory taky doufám. Teď bych ho měla platit komplet. Na druhou stranu, když nebude, tak mi to vrátí. Ale furt je to shromáždění třeba padesáti lidí v ne úplně ideálních hygienických podmínkách :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71444
31.3.20 08:09

@ugluk Tak me nejde o placeni, my jsme poradatele :lol: ale uz je to 25 let pevna soucast prazdnin a chybela by mi tam dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5729
31.3.20 08:35

Máme již rezervováno a zaplaceno od ledna - jeden týden v červenci a jeden v polovině srpna. Zatím nic rušit nebudeme, pořád doufáme, že v létě se celá situace zklidní, i když samozřejmě koronavirus bude mezi lidmi pořád. Jenomže to může být i několik let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1142
31.3.20 08:38

Máme rezervovano od ledna v kempu. Rušit to nebudu, je to až na srpen a doufám, že už to bude v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50079
31.3.20 08:51

@j.a.n.i1 no to chápu, moje dítě už se na letošní klepe… od skončení loňského :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.20 08:55

Nekupujem dovolenou v penzionu (ty bejvaj kolikrát fakt nechutný), ale zakoupili jsme lepší stan :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22782
31.3.20 09:03

Máme jet v srpnu na velkou chalupu, ještě s dalšími několika rodinami. Zatím plány neměníme. Plus máme v plánu pár víkendů v kempech, ale to až aktuálně podle počasí atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22782
31.3.20 09:04

Akorát tábor jsem rezervovala těsně před nouzovým stavem, a zatím nezaplatila. Vyčkávám co bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1136
14.4.20 21:27

Já jsem teda ráda, že jsem tentokrát zatím nestihla nic rezervovat. Protoze v tyhle situaci ani nikam nechci a pochybuji, že to najednou zmizi..Jeden rok bez dovoleny se dá přežít. Kdyžtak budeme jezdit na víc výletů :) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama