Dovolená v penzionu s půlročním miminkem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.12.21 23:57

Dovolená v penzionu s půlročním miminkem

Dobrý den, jeli by jste s půlročním prckem na “dovolenou” na cca 3-4 noci do hotelu/penzionu? Naše malá je relativně pohodářka, ale večery je občas mrzutá a třeba hodinu-dvě hodně pláče…. Noci spinká klidně.. Já pořád řeším, jestli to zvládneme-konkrétně to, abychom nerušili ostatní hosty hotelu, bojim se, že mi tam malá třeba bude řvát nějak víc a co pak? Jeli byste? Děkuji za názory..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32813
31.12.21 00:01

Pokud dítě běžně pláče 1 - 2 hodiny v noci, tak ne - nejela bych

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8605
31.12.21 00:10
@Anonymní píše:
Dobrý den, jeli by jste s půlročním prckem na “dovolenou” na cca 3-4 noci do hotelu/penzionu? Naše malá je relativně pohodářka, ale večery je občas mrzutá a třeba hodinu-dvě hodně pláče…. Noci spinká klidně.. Já pořád řeším, jestli to zvládneme-konkrétně to, abychom nerušili ostatní hosty hotelu, bojim se, že mi tam malá třeba bude řvát nějak víc a co pak? Jeli byste? Děkuji za názory..

Jeďte raději do apartmánu. Většinou b nich je lepší zázemí a jsou větší. Osobně bych už na dovolenou do hotelového pokoje o 20m, nejela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
630
31.12.21 00:31

Jela bych. Nesnasela jsem mit miminko za nouzového stavu, kdy se nikam nesmelo. Hned jak to slo, vycestovali jsme na dovolenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10644
31.12.21 00:40

Spíš ne, syn spal špatně na cizích místech. Navíc to bylo vždycky spoustu nezbytných věcí… Prostě žádná „dovolená“. Měla jsem radši pohodlí doma.

Ale samozřejmě to záleží na dítěti a i na tobě, jestli jsi cestovní typ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2738
31.12.21 00:56

Ne, nejela. Nechtěla bych, aby můj prcek rušil ostatní. Ale já osobně bych nejela ani s pohodovým mimčem. Jsem přesvědčená, že pro něj takový pobyt není žádným přínosem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5472
31.12.21 01:10

My jsme jeli s 3dětma přes celou republiku, nejmenšímu bylo 8m. V létě, penzion, vlastní apartmán, a užili jsme si to jak nikdy v životě. Mimino bylo s výletu tak hotové že spalo dobře i když mu rostly zuby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19021
31.12.21 01:31

Jezdili jsme bezne, ale pokud ti mala vecer dve hodiny breci, tak je spolecne ubytovani dost bezohledne.
Volte radeji samostatnou chatu/chalupu, treba v blizkosti kvalitni restaurace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1310
31.12.21 04:51

S klidným miminkem bych jela, ale pokud pravidelně večer neutišitelně řve, tak určitě ne. Je to bezohledné vůči ostatním hostům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3201
31.12.21 05:07

Mít tě o dovolené za sousedku, utopím ti kufr v hotelovém bazénu :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6710
31.12.21 05:19

Mam ctyrmesicni dvojcata a na prvni dovolenou s nimi jsme jeli, kdyz jim bylo 10 dni a tezka pohoda, jednalo se o penzion v horskem mestecku s polopenzi, kde jsem pro mimca mela veskere zazemi od penzionu (postylka, prebalovak, kos na pleny), ale je pravda, ze nase vsechny deti velmi dobre spi od narozeni, tedy nikoho jsme nerusili.
V jejich cca 9tydnech jsme zvladli autem i dovolenou na azurovem pobrezi.
Ja naopak jsem presvedcena, ze pobyt na cerstvem/primorskem/horskem vzduchu je prinosem vzdy pro celou nasi rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1298
31.12.21 07:07

Tak se zeptej opacne - chtela by jsi s partnerem jako bezdetna na dovolene poslouchat 2 hodiny revu mimina z vedlejsiho pokoje? ja teda ne… a 2h rve doma, co kdyz v cizim prostredi to bude horsi? My teda s detmi jezdili, ale meli jsme tezke pohodare, zadny brek ani doma ani v cizim prostredi a i tak jsem byla vzdy v penzionu/hotelu nervozni hlavme v noci, aby tem prckum neco neprelitlo pres noc a nezacali rvat…

Příspěvek upraven 31.12.21 v 08:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28767
31.12.21 07:14

Byli jsme s čerstvě čtyřměsíčním ne zcela pohodovým miminem. Ale volili jsme babyfriendly penzion se zaměřením právě na malé děti.
Takže zbytek rodin byl stejně postižen a když tam nějaké dítě dělalo bugr, rodič se dočkal soustrasti. :mrgreen:
A hodinový večerní hysterák tam chytlo naše dvouleté dítě. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2707
31.12.21 07:17

Ja bych asi nejela ale ne proto, ze by dite rusilo hosty, ale kvuli diteti samotnemu - pokud hodinu/dve denne place v prostredi, ktere zna, asi bych se bala, jak bude reagovat v prostredi, ktere nezna.

My vyrazili ted na 4 dny na chatu s 2m, ale prakticky nebreci a stejne jsem mela nervy, jak bude reagovat - asi to zatim snasi lip, nez ja :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6836
31.12.21 07:20

Jezdili jsme od 6 týdnu, ale nás neměl žádné brichaboly a cestování snášel úplně v pohodě. Za první rok zivota byl na 6ti dovolených/vikendovkach. Pokud rve, tak bych volila spis apartmán. Pro me byla dovolena odpočinek a super změna i přes všechny ty krámy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat