Dovolená v těhotenství s dítětem 27 měsíců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

žabička_86
Nováček 7 příspěvků 01.05.18 13:12
Dovolená v těhotenství s dítětem 27měsíců

Ahoj, chtěli bychom s manželem ještě vyrazit na dovolenou než se prcek narodí. Ideálně květen/červen. Jsem na konci šestého měsíce. Jedno dítě už máme - 27 měsíců. Nemáte někdo typ na dovolenou? Nejlépe autem Itálie (není podmínkou) a aby to bylo vhodné pro to naše hodně aktivní dítě. Díky

Přečtěte si článek: Cestování v těhotenství: Rady, na co nezapomenout

Reakce:

Agrion
Závislačka 2783 příspěvků 01.05.18 13:52

@žabička86 Ja ti sice neporadim kam, ale vyhnete se poslednim 2 tydnum v kvetnu, protoze to ma Bavorsko prazdniny a vetsina vyrazi smer Italie/Chorvatsko ;)

VikiRiki
Kecalka 178 příspěvků 01.05.18 15:03

Ja ted nedavno tez koncila 6.mesic. Mame tez ditko 25mes., takze jsem to resila napodobne. Strasne moc jsem chtela na chvilku k mori a navic mala je ekzemik, takze by to pomohlo… Jenze pak prisla sprcha v podobe cestovniho pojisteni a tak jsem naznala, ze to nechame az na pristi rok. Kazdopadne jestli to chcete risknout, tak bych jela asi ne daleko. Balaton, Krk v Chorvatsku, sever Italie…precijen, budes mit na krku dvouletaka a v 7.mesici uz to neni sranda. Pamatuju si, ze kdysi jsme byli s nasima v Caorle-nebylo to daleko a dokazu si to tam predstavit i s capartem.

žabička_86
Nováček 7 příspěvků 01.05.18 17:21

Určitě přemýšlíme nad Caorle, Bibione apod. Zkrátka něco blízko. Loni jsme byli ve Slovinsku. Raději bychom teď s jedním než pak se dvěma. Díky za rady, každopádně kdyby někdo věděl o super ubytování vhodné pro děti.. Například dětský koutek během snídaně by byl úplně top.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >