Dovolená v těhotenství s dítětem 27 měsíců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

žabička_86
Nováček 7 příspěvků 01.05.18 13:12
Dovolená v těhotenství s dítětem 27měsíců

Ahoj, chtěli bychom s manželem ještě vyrazit na dovolenou než se prcek narodí. Ideálně květen/červen. Jsem na konci šestého měsíce. Jedno dítě už máme - 27 měsíců. Nemáte někdo typ na dovolenou? Nejlépe autem Itálie (není podmínkou) a aby to bylo vhodné pro to naše hodně aktivní dítě. Díky

Přečtěte si článek: Cestování v těhotenství: Rady, na co nezapomenout

Reklama

Reakce:

Agrion
Závislačka 2712 příspěvků 01.05.18 13:52

@žabička86 Ja ti sice neporadim kam, ale vyhnete se poslednim 2 tydnum v kvetnu, protoze to ma Bavorsko prazdniny a vetsina vyrazi smer Italie/Chorvatsko ;)

VikiRiki
Kecalka 158 příspěvků 01.05.18 15:03

Ja ted nedavno tez koncila 6.mesic. Mame tez ditko 25mes., takze jsem to resila napodobne. Strasne moc jsem chtela na chvilku k mori a navic mala je ekzemik, takze by to pomohlo… Jenze pak prisla sprcha v podobe cestovniho pojisteni a tak jsem naznala, ze to nechame az na pristi rok. Kazdopadne jestli to chcete risknout, tak bych jela asi ne daleko. Balaton, Krk v Chorvatsku, sever Italie…precijen, budes mit na krku dvouletaka a v 7.mesici uz to neni sranda. Pamatuju si, ze kdysi jsme byli s nasima v Caorle-nebylo to daleko a dokazu si to tam predstavit i s capartem.

žabička_86
Nováček 7 příspěvků 01.05.18 17:21

Určitě přemýšlíme nad Caorle, Bibione apod. Zkrátka něco blízko. Loni jsme byli ve Slovinsku. Raději bychom teď s jedním než pak se dvěma. Díky za rady, každopádně kdyby někdo věděl o super ubytování vhodné pro děti.. Například dětský koutek během snídaně by byl úplně top.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zuřící reportérka BBC označila Maďarsko za xenofobní, ministr zahraničí ji „stíral“

Strana Fidesz maďarského premiéra Viktora Orbána budí vášně v celé Evropě, a... číst dále >

Galerie plná vězňů: 12 slavných celebrit, které skončily za mřížemi

Ne všechny celebrity se chovají jako andílci. Některé hvězdy občas řádí tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Reklama