Dovolená v Tunisku - ztracená kartička pojištění

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.6.22 16:53

Dovolená v Tunisku - ztracená kartička pojištění

Dobrý večer, prosím o radu.. je víkend, nevim na koho se nyní obrátit. V pondělí odlétáme do Tuniska a nyní jsem zjistila, že jsem ztratila kartičku pojištěnce :roll:
Pojištění od CK samozřejmě máme, ale v případě, že se něco stane, tak budu muset ukazovat i naši klasickou kp? Nevíte prosím někdo jak řešit? Děkuji za radu :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26686
25.6.22 16:57

Pokud se něco stane, tak se budeš prokazovat pouze kartičkou od cestovky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
492
25.6.22 16:58

Ne, v pripade ze se neco stane, tak volas na infolinku pojistovny a oni ti reknou kam mas jet, nebo spis ti reknou, ze v tolik a v tolik bude stat pred hotelem taxik a on te odveze na kliniku. Karticka nasi pojistovny je ti na nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1297
25.6.22 16:59

A pojišťovny dávají většinou náhradní doklad, než přijde kartička. Já dostala takový papír, když jsem řešila kartičku. To by se vám mohlo hodit i pro případ, že ještě nebudete za hranicemi a budete potřebovat třeba na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.22 16:59

Bože děkuji :)
Já mám opravdu pech.

Díky moc :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
10636
25.6.22 17:00

Spíš si zkontroluj, na co všechno vás cestovka pojistila a v jaké výši.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10636
25.6.22 17:01
@kateka.1 píše:
Ne, v pripade ze se neco stane, tak volas na infolinku pojistovny a oni ti reknou kam mas jet, nebo spis ti reknou, ze v tolik a v tolik bude stat pred hotelem taxik a on te odveze na kliniku. Karticka nasi pojistovny je ti na nic.

Nezajišťuje to delegát?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6967
25.6.22 17:19
@Anonymní píše:
Dobrý večer, prosím o radu.. je víkend, nevim na koho se nyní obrátit. V pondělí odlétáme do Tuniska a nyní jsem zjistila, že jsem ztratila kartičku pojištěnce :roll:
Pojištění od CK samozřejmě máme, ale v případě, že se něco stane, tak budu muset ukazovat i naši klasickou kp? Nevíte prosím někdo jak řešit? Děkuji za radu :kytka:

Kdyz jsem mela v egypte problemy zdravotni tak delegatku jen zajimalo zda mame uzavrene pojisteni cestovni..dostali jsme kapacky a antibiot.jen minprisla pak sms ze moje pojistovma zdravotni udalost proplatila, karticku jsem nepotrebovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3438
25.6.22 17:20

Jestli máte cestovní pojištění, tak kartičku ZP nepotřebujete. Navíc v Tunisu by vám byla stejně houby platná, platí jen v EU.

Příspěvek upraven 26.06.22 v 17:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
492
25.6.22 17:43

@Havlova ne, nezajistuje-potrebujes cislo toho pojisteni a to on nevi. My jsme tak jeli nekolikrat. Jednodussi je, kdyz je doktor v hotelu, ale kdyz se ti stane neco horsiho, tak te stejne odveze taxik na kliniku (teda pokud to neni na sanitku).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10636
25.6.22 17:53
@kateka.1 píše:
@Havlova ne, nezajistuje-potrebujes cislo toho pojisteni a to on nevi. My jsme tak jeli nekolikrat. Jednodussi je, kdyz je doktor v hotelu, ale kdyz se ti stane neco horsiho, tak te stejne odveze taxik na kliniku (teda pokud to neni na sanitku).

Ani když mají pojištění přes cestovku? Vždyť spousta lidí se nedomluví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7535
25.6.22 17:53

Jen k tomu náhradnímu dokladu.. teď jsem prohlašovala dceru na VZP a poslali mi rovnou doklad e-mailem než dorazí karta, čekala bych, ze to bude podobne pro ztráty a nebudes muset na pobočku. Alespoň k něčemu byl ten covid - digitalizace :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10636
25.6.22 17:58
@hospodki píše:
Jen k tomu náhradnímu dokladu.. teď jsem prohlašovala dceru na VZP a poslali mi rovnou doklad e-mailem než dorazí karta, čekala bych, ze to bude podobne pro ztráty a nebudes muset na pobočku. Alespoň k něčemu byl ten covid - digitalizace :mrgreen:

Je to stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
380
25.6.22 18:00
@Havlova píše:
Ani když mají pojištění přes cestovku? Vždyť spousta lidí se nedomluví.

No od toho je ta infolinka pojišťovny, zajišťují i tlumočníka. Delegát ani cestovka s tím nemají nic společného, smlouvu uzavíráš s pojišťovnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10636
25.6.22 18:03
@MiaBea píše:
No od toho je ta infolinka pojišťovny, zajišťují i tlumočníka. Delegát ani cestovka s tím nemají nic společného, smlouvu uzavíráš s pojišťovnou.

Já to nevím. Já přes cestovku jela jednou v životě a to jsem si sjednala vlastní pojištění, protože to od cestovky se mi úplně nezdálo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat