Dovolená v zahraničí s miminky

Anonymni
21.1.04 20:05

Ahojte jmenuji se Hanka a mám už 4 roky krásného chlapečka Adámka. Má sestra je ve 22 týdnu těhotenství. Moc rády bychom spolu s našimi muži a dětmi strávily dovolenou, kterou bychom si samozřejmě musely zajistit už v dnešní době. Zatím plánujeme odjet v září, do Černé hory. To budou miminku zrovna 3 měsíce. Chtěla bych se zeptat na názor vás maminek a na zkušenosti s cestováním a s dovolenou u moře s takovým malým bobiškem.

Jde hlavně o to zda vůbec odcestovat do teplých krajin a za sluníčkem a pokud ano jakou formu dopravy bychom měli zvolit. Děkuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
21.1.04 21:43

Ahojky. máme doma již 6měsíčního synka. Dlouho před porodem jsem mapovala kam, jak, kdy a jakým způsobem jezdit na dovolenou s miminkem. Musím uznat, že jsem toho projela osobně hodně. Nejvíce miminek bylo v Chrovatsku. Většina maminek tvrdila (vlastní zkušenost je nejlepší - tak jsem se na pláži vždy zeptala) že nejraději cestují vlastním autem. Už jen proto, že nejsou omezeny množstvím zavazadel. Letadlo je ale rychlejší a myslím, že i pohodlnější a bezpečnější. Mnohokráte jsem letěla na palubě s mimčem. Já osobně vyrážím toto léto do Chorvatska, letadlem, a první týden v říjnu. Zdravím M2

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama