Dovolená ve více lidech, nebo jen s rodinou?

Liz
2054
1.8.13 07:54

Dovolená ve více lidech, nebo jen s rodinou ?

Zajímalo by mě jak to máte vy. Jezdíte radši na dovolené s malými dětmi jen vy, nebo máte radši, když vás je víc rodin dohromady? Zajímalo by mě vaše pro a proti :) My jezdíme tak i tak a pokaždé si to užijem jinak, ale možná, co máme mimčo mě více baví jem my 4.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58614
1.8.13 07:56

Zažila jsem i dovolené v bandě, i samostatně s dětmi, každá má něco do sebe.. teď jezdíme jen s děckama - je fajn, že program volíme dle sebe, nemusíme se na nikoho ohlížet… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1425
1.8.13 07:57

Tak mě víc baví, když nás jede víc. Zatím jsme byli bez malé a tak nějak jsme si po týdnu nelezli na nervy nebo jak bych to řekla :lol: a teď chceme jet s malou a zase je tam vidina toho, že nám tam malou někdo pohlídá, třeba večer a můžeme jít sami na pivko a tak :lol:
Ale třeba až budeme mít 2 děti tak určitě pojedeme sami, přece jenom jsme rodina :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Liz
2054
1.8.13 08:00

:) jo jo, mám to asi taky tak. Taky mi připadá, že si sebe víc užijem. Nestává se často, že jsme všichni dohromady. Ale vím, že dovči v bandě mají taky své kouzlo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
615
1.8.13 08:00

Ahoj, pro mě to bude letos premiéra (dvě děti, 8 měsíců, 3 roky). Jedeme s přáteli, co mají malého chlapečka. Ale manžel byl minulý rok s první dcerou a přáteli s rodinami a byl nadšený (já těhotná v nemocnici :( ) Děti si spolu vyhrály.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Liz
2054
1.8.13 08:02

@soleile jo jo, když jsme byli bez dětí, tak mě vždycky víc bavilo, když nás jelo víc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
1.8.13 08:06

Jezdíme většinou sami s dětmi… no, ono je i docela těžké najít někoho se stejnými zájmy a podobně starými dětmi, většinou to ztroskotá na termínu… ale vůbec nám to nevadí, někdy je to lepší, že se člověk nemusí ohlížet na jiné a dělá si vše podle sebe, když se mu někde líbí, tak tak zůstane déle a nebo naopak jede dál, když to není ono… ale na víkendové srazy a podobné akce se nás vždy sjede celá banda…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
neprih
1.8.13 08:09

My jezdíme dvě rodiny, každa se dvěmi dětmi přibližně stejneho věku, každa mame svuj pokoj, takže i soukromi, program na den planujem společně, děti si pohrajou, takže spokojenost

• Nahlásit
  • Citovat
694
1.8.13 08:12

My jezdíme spíš ve více lidech, ale program si děláme individuálně, jen občas něco společného. Děti jsou pak takřka bezúdržbové, my zase oceníme především večerní posezení. Manžel jednoznačně preferuje tuhle variantu, i když i ryze rodinnou dovču zvládne, když to jinak nejde. Ono to bude čím dál lepší, až malá ještě trochu povyroste a holky se ještě víc zabaví i spolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20554
1.8.13 08:17

Dovolená ve více lidech je moje noční můra..jsem samoorst a nepřizpůsobivec..navíc mi vadí cizí děti..to bych nepřežila.. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14079
1.8.13 08:22

Jezdíme jedině sami. Muž je celý rok v neustálém kontaktu s cizími lidmi, tak chce mít alespoň o dovolené klid. Mě to taky vyhovuje, že se nemusíme s nikým domlouvat. A děti si vždycky kamarády našly - jim je fuk, že každý mluví jinou řečí, stejně se domluví :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Liz
2054
1.8.13 08:23

@peggy.sl :lol: i takle to někdo může mít. Je fakt, že všichni jsme jiní a skloubit něco dohromady ve více lidech je někdy dost těžký.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Liz
2054
1.8.13 08:24

@Milli uplně to chápu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
1.8.13 08:25

@peggy.sl
mam to stejne :D
a jeste teda kdyz mi nekdo fakt sedne, tak mi zas nesedne jeho parner. nemusi byt hned uplny bl. b, ale malokdy mam potrebu toho cloveka videt kazdy den skoro cely den… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20554
1.8.13 08:28
@Ali-Ali píše:
@peggy.sl
mam to stejne :D
a jeste teda kdyz mi nekdo fakt sedne, tak mi zas nesedne jeho parner. nemusi byt hned uplny bl. b, ale malokdy mam potrebu toho cloveka videt kazdy den skoro cely den… :roll:

Přesně tak! Pitomců si užiju za celý rok dost v práci, dětského jekotu a hádek taky..tak aspon o dovolené chci ticho, klid a mír.. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama