Dovolená/výlet s miminem-tipy, rady, zkušenosti

1594
22.6.20 20:27

Dovolená/výlet s miminem-tipy, rady, zkušenosti

Ahoj, ráda bych tady sdílela různé zkušenosti a tipy na výlety a dovolené s miminem. Jsme dost aktivní rodina a rádi se někam podíváme.

Máte nějaký tip na výlet, kde projede kočár, babyfriendly hotel nebo jiné ubytování, zajímavá místa pro nechodící děti?

Za sebe můžu dát tip- Okruh ze Staré Hlíny v CHKO Třeboňko, jen Ženich s emusí s kočárem objet po silnici, ale je to kouske navíc. Jinak prujezdn a krásná cesta:)

Super je taky Průhonický park v Praze-veliká plocha, nekolik okrujů, vstupné 100 kč, vše dostupní s kočárem:)

Budu ráda za další tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

257
22.6.20 20:35

Horsky hotel Javor v Krkonosich. Super hotel pro rodiny s detmi. Stezky pro kolo v okoli. Sice kopce, ale parada. Poprve jsem tam byla s malym, kdyz mel 2 roky a parada. Utapal i cestu k boruvkove chate.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15200
22.6.20 21:02

@skorotehotna Lipno - stezka v oblacích, po lanovce ti kočár vyvezou a tam už v pohodě

myslím, že v dnešní době se dá skoro všechno absolvovat i s miminem, jen Jánošíkovy diery bych raději vynechala :mrgreen: ale viděla jsem tam paní, která nesla na břiše psa :mrgreen:
i v Prachovských skalách jsem viděla lidi s kočárkem - to už mi přišlo trochu moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21150
22.6.20 21:18

Jsme s detma a kocarem jeli kde co. Okolo prehrady v Jizerkach, ruzne rozhledny (Jizerky, Krkonose, Orlicke hory, Sumava, Ceska Kanada), Kasperk, podel Vydry, Soumarske raseliniste, Cesky raj v okoli Trosek, Tercino udoli, Kokorinsko, Karlovy Vary…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1594
23.6.20 09:32

@Svistice no, mě jde pravé spis o konkrétní místa, protože třeba v Kokorinsku jsem byla dvakrát a pokaždé minimalne část nebyla pro kočár vůbec sjízdná, a člověk nechce jít 15 km aby se pak musel otocit a jít zpět :smiley:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21150
23.6.20 18:57

@skorotehotna Konkretni trasy uz si nepamatuji. Proste jsme vzdy koukli do mapy, aby tam nebyli schody, celke kameny. Zbytek nas kocar projel. Takive ty proflakle me vcelku tocilu, vsude samej kocar. Treba te Tercin vodopad. Nastesti tam se vsichni spokojili s vodopadem, u ktereho to otocili. My pokracovali dal a objeli jsme cele udoli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
23.6.20 21:26

Já bych doporučila resort Sněžné na Vysočině, mají tam vyžití pro děti, je tam spousta krásných procházek i s kočárkem a všude kolem jsou nějaké výlety, my jsme si to tam vážně užili, jeden den pršelo, ale to nevadilo, protože mají i wellness

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
7.7.20 20:54

@suralka nám se tam moc líbí, taky se tam chystáme, je tam pořád co objevovat a resort je peckovní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama