Dovolenka na lodi so svokrovcami

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katari12
Povídálka 21 příspěvků 18.07.19 21:25
Dovolenka na lodi so svokrovcami

Dobry den, mam mensiu dilemu. O mesiac ideme na plavbu lodou do Chorvatska. Muz mi to oznamil pred troma dnami. Vraj to objednal narychlo a chcel, aby to bolo prekvapko. Tak som sa potesila, vsetko super. Ale. ALE! Idu s nami aj svokrovci. Ze oni chceli ist cez boataround uz daavno daaavno a ze ved preco nie, tak ich pozval. No, lenze ja som so svokrovcami celkom v pohode, co sa vztahov tyka (nemame medzi sebou hadky). Ale pri svokre som velmi napata. Neviem co mam pvoedat, pri nej mam velmi „vysoky tlak“. Davam si pozor na kazde slovo, co vypustim z ust a som z nej celkovo nervozna. Neviem si predstavit ten tyzden - dva takto s nimi byt na lodi + s muzom. Svokor je uplne v pohode, jeho mam fakt rada. Ale ako som uz spominala svokra velmi nie. Muzovi som to povedala, ale on na to, ze uz to nemoze zrusit, ze to budeme musiet vydrzat. Tykokos. Ja fakt neviem teraz ako sa z toho mam vyvliect. Niekde vzadu v mysli mam stale pocit, ze sa to zrusi atd.. aj ked viem, ze je malo pravdepodobne, ze sa to zrusi. No ja fakt neviem co teraz. Nejake rady? hm hm

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
tulipán
Závislačka 4788 příspěvků 18.07.19 21:30

No, na lodi neni kam utect, ani na zachod, to bude narocne. Vem hodne knizek, sluchatka a pleteni. Zase byva hodne prace v kuchyni, kam se vejde jen jeden, takze se muzes obetovat za kucharku nebo tentotitul prenechat tchyni. Uz to nezmenis, treba bude atmosfera a dovolena vyjde.

jita22
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 18.07.19 21:35

No nevim, aby z toho pak mezi vami nebylo zle. A tebe takova dovolena - kdyby tam nebyli tchanovci - jinak laka? Co zmenit termin, abyste jeli kazdy zvlast?

Kaci89
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 18.07.19 21:47

Uf to ti teda nezavidim, ani se ti nedivim, ze to chces zrusit, ja bych to taky s tchanovcema nedala.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1717 příspěvků 18.07.19 22:18

Den pred dovolenou bych snedla neco lehce zkazenyho a zapila olejem abych nikam nemusela :lol:

Cheriffka
Kecalka 440 příspěvků 18.07.19 22:20

Bud se “ledy prolomi”, date vinko a veci se zmeni, anebo se to zhorsi. Urcite to ale nezustane stejne :mrgreen: na lodi fakt neni kam utect, zalezi, jak mate naplanovanou plavbu (jestli budete vecer v marinach a chodit po mestech, nebo spis na kotvach a pres den delsi plavby…) - vse tohle hraje roli. My uz si velmi peclive vybirame, koho si na lod vezmem a s kym budeme plout, protoze je to tak omezenej postor, ze po 3 dnech kazdej prejde na svoji prirozenost a prestane se krotit nebo kontrolovat :lol:

murry
Závislačka 3336 příspěvků 18.07.19 23:10

Vy doma nekomunikujete? Manzel nevedel ze bys neco takoveho nechtela? 8o

Kfětoslava
Závislačka 3137 příspěvků 19.07.19 07:27

To je překvapeni jak stehno :roll:. Tvému muzi nerozumím. Dokážu si představit dovolenou na lodi s větší skupinou lidí, pak i s tchány a pokud ve 4, pak s opravdu dobrými kamarády. Ale tohle je fakt romantika :lol:

lilith1
Ukecaná baba ;) 2300 příspěvků 19.07.19 08:58
@tulipán píše:
No, na lodi neni kam utect, ani na zachod, to bude narocne. Vem hodne knizek, sluchatka a pleteni. Zase byva hodne prace v kuchyni, kam se vejde jen jeden, takze se muzes obetovat za kucharku nebo tentotitul prenechat tchyni. Uz to nezmenis, treba bude atmosfera a dovolena vyjde.

Tak jestli to je ta velká loď, tak tam je mnoho míst kam jít.. x restaurací, fitko, bazén, bývá tam tak 6 pater kam se dá jít..za mě to byla vip skvělá dovolená, jestli chce tak můžeš být s manželem úplně jinde nech tchýnáci..

tulipán
Závislačka 4788 příspěvků 19.07.19 09:03
@lilith1 píše:
Tak jestli to je ta velká loď, tak tam je mnoho míst kam jít.. x restaurací, fitko, bazén, bývá tam tak 6 pater kam se dá jít..za mě to byla vip skvělá dovolená, jestli chce tak můžeš být s manželem úplně jinde nech tchýnáci..

Odkaz jsem peclive nestudovala, na prvni dobrou na me vyskocil pronajem jachet a tak to i beru - ze maji pronajatou jachtu. Takze i prdnuti na zachode bude s tchany sdilet a je to presne opacne, nez pises. Predpokladam, ze z velke lodi, kterou by sdilelo dalsich nekolik set lidi, by se zakladatelka tak nedeptala, to je jako jet do velkeho hotelu.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2300 příspěvků 19.07.19 09:54
@tulipán píše:
Odkaz jsem peclive nestudovala, na prvni dobrou na me vyskocil pronajem jachet a tak to i beru - ze maji pronajatou jachtu. Takze i prdnuti na zachode bude s tchany sdilet a je to presne opacne, nez pises. Predpokladam, ze z velke lodi, kterou by sdilelo dalsich nekolik set lidi, by se zakladatelka tak nedeptala, to je jako jet do velkeho hotelu.

jo aha, já taky nekoukala..tak na jachtu bych s tchyni fakt nešla 8o 8o 8o

Katari12
Povídálka 21 příspěvků 26.07.19 12:43

Nieee, to bude taka mensia lod, nie obrovska vyletna, kde je fitko atd. Tato ma kuchynu, kajuty, proste da sa tam hcodit aj tak, ako byt mensi ale ide o princip, ze sa tam budeme vidiet kazdy den od rana do vecera a ja mam stres z toho. Neda sa mi z toho vyvliect vobec, takze musim ist.. No nic, drzte prsty, vsetci svati stojte pri mne. Amen

autorka44
Kecalka 280 příspěvků 26.07.19 12:58

Trochu čierneho humoru - Vie svokra plávať?

Kfětoslava
Závislačka 3137 příspěvků 26.07.19 17:40
@Katari12 píše:
Nieee, to bude taka mensia lod, nie obrovska vyletna, kde je fitko atd. Tato ma kuchynu, kajuty, proste da sa tam hcodit aj tak, ako byt mensi ale ide o princip, ze sa tam budeme vidiet kazdy den od rana do vecera a ja mam stres z toho. Neda sa mi z toho vyvliect vobec, takze musim ist.. No nic, drzte prsty, vsetci svati stojte pri mne. Amen

Tak si udržuj hladinku :D

Alushka.S
Kecalka 318 příspěvků 26.07.19 18:11

Tak z takového překvapení by mě asi trefilo. :mrgreen: no, nezavidim ti ani trochu. Ale tak treba to tvému vztahu s tchýní pomůže a prolomi se ledy ;) drzim palce :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama