Dovolíte dcerám roztrhané džíny do školy?!

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
403
17.1.22 16:37

Dovolíte dcerám roztrhané džíny do školy?!

Ahoj mamči,

v nějakém záchvatu benevolentnosti jsem dovolila dceři (11 let, 5. třída) koupit si roztrhané džíny a teď nevím, zda je dovolit do školy, nebo už je to za hranou. Vím, že holčiny nosí ledasco, teplákovky apod., ale osobně mi to přijde „neslušné“, ač se mi ta móda i celkem líbí, přijde mi, že se to do školy nebo třeba k lékaři apod. nehodí. Jaký na to máte názor, dovolit nebo nechat jen na lítání venku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1969
17.1.22 16:39

Myslím, že tvá dcera je jediná, která je ve škole ještě neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57751
17.1.22 16:43

Pokud jde pouze o díry na kolenech 🤣. Tak bych to neřešila, nehrotila. Znám učitelku, která je nosí.
Hlavně odcházím do práce dřív, než odchází moje děti. Co mají oblečené, tak zjistím ve škole, když mám dohled. Zatím jsem řešila (nedávno) letní overal v zimě🙈. Prostě chtěla být ten den za kočku a nepovedlo se to. Díry v oblečení se u nás doma zatím neřeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6816
17.1.22 16:45

@renyx sice nemám takhle velké dítě a ani holku, ale pokud by to bylo jen osoupane, nebo takové ty menší díry kdy jsou ale stále vidět vodorovné nite, ze neleze kůže na všechny strany tak bych asi nechala. Pokud jsou to dzuzny ze leze kůže ze všech stran tak spis ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2539
17.1.22 16:46

Vždyť v tom teď musí být zima na kolena, chudáci klouby. No já nevím, naštěstí má dcera takový požadavek ještě nevznesla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28778
17.1.22 16:46

Dovolila bych v pohodě, pokud to není roztrhané od kotníků po pas, tak ok. Dyt to nosí i spousta dospělých, ve škole se díra na koleni řešit nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9893
17.1.22 16:47

Jo dovolila, u nás kluk zase chce obarvit koenčky vlasů na modro no, to je zase jiný level :mrgreen: 7 tř.
Ale pokud to nemá pod zadkem, tak jo, Je pravda, že takové to roztrhaní po d zadkem mě spíš přijde trapné, jak moderní.. Kolena a stejna, tak se to prostě nosí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
403
@Modra1 píše:

Právě že úplně ne, holky k nim do třídy chodí hodně v legínách/obyč. džínách a tričkách ještě třeba i s obrázky. Jenže moje dcera je přerostlá a to i mentálně, nějak se vkusem blíží spíš těm 7-8. třídám. Ve své třídě dost vyčnívá. Teď se vhlédla v móde oversize mikin a džínů viz příspěvek. Vypadá v tom na 15 let…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2539
@Modra1 píše:

tak to myslíš dost špatně, zvláště na prvním stupni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26654
17.1.22 16:51

@renyx v létě bych jí to dovolila, i když se mi tato móda nelíbí, ale teď v zimě ani ránu. Mě je z těch holek zima, jak vidím ta holá kolena atd. A v dnešní teplákové době jsou roztrhané rifle ještě v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9893
17.1.22 16:51

@renyx tak ji to dovol na jaro.. Jako řeknu uipřímně, že jako ted v zimě bych to asi nedovolila..
To stejné, jak když vidím malé holky, slečny, a mají bundu do pasu a holé záda..
MOda ok,,ale ty kalhoty si myslím do jara by počkaly. I když vím, že asi ti bude dělat scény.. tak jako do mrazu holé klouby je šílenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
403
17.1.22 16:53

No úplně málo roztahané nejsou, jsou tam docela velké díry, ale ne pod zadkem, ale zepředu na kolenou a na stehnech. Musí jí tam foukat, ale ona je extrémně otužilá, od malička, takže ji zima není.

@Kelsey no to se mi právě stalo dneska a myslela jsem, že mě klepne, šly jsme na prevenci k Mudr., vyzvedávala jsem ji u školy a ona se zjevila v tomhle modelu - roztrhané džíny a mikina jako kdyby ji ukradla ze skříně tátovi…A ještě boty od bláta :mrgreen:…Styděla jsem se za ni… Tak proto mě napadlo napsat o názor sem, co si myslí ostatní maminy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73731
17.1.22 16:58
@Arboretka píše:
Vždyť v tom teď musí být zima na kolena, chudáci klouby. No já nevím, naštěstí má dcera takový požadavek ještě nevznesla

Jseš trapná :mrgreen: :P
Zakladatelko, jo. Už jsem zkousla i ty moderní tepláky. :roll: Ale ví, že se mi to nelíbí, nepřeji si, aby to nosila, ale už je velká a toto není za mojí hranicí, přes co by nejel vlak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11917
17.1.22 16:59

Moje je nosi, ma jich několik, v zime si pod ne bere leginy. Tuhle mi dostala tim, ze se ji rozthly… nevericne jsem na ni zirala, nenasla jsem rozdil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57751
17.1.22 17:08

@renyx nehroť to. Prostě dospívá a má nějaký vzor, který se jí líbí.
Asi dva nebo tři roky zpět jsem došla do jídelny na dohled. A hledím 😱. Je to moje dcera nebo to není moje dcera? No byla. Kozena si ✂️✂️✂️ mikinu, že ji měla pod prsa. To je taková moderní dívčí móda. Ale ona dřív neřekla, že by takovou mikinu chtěla. V těch 10r. v tom vypadala taková starší. Teď nějak jinak vlasy vyčesané. Že jsem ji nepoznala. Prostě měla vzor ve starších holkách v té době. Pak jsem ji tyhle mikiny a trička nakoupila. Nemusí si je stříhat doma. Stačí otevřít pusu a říct, že tohle by se jí líbilo. Ale nedělat mi šokující překvapení v práci.
U nás je další level. Už je u líčení :pankac: :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat