Dovoz oblečení Made in Italia

Anonymní
22.7.20 21:53

Dovoz oblečení Made in Italia

Dobrý den, jistě se tu najde někdo, kdo má obchůdek s oblečením ať už na sociální síti nebo vlastní eshop a zboží odebírá od nějakého velkoobchodu nebo pro něj jezdí do nějakého velkoskladu. Píšu o zboží, které je všude na internetu v maloobchodech a tedy italská, turecká nebo polská móda.

A teď moje otázka.. Prosím odkud zboží odebíráte? Ať na internetu hledám jak hledám, nacházím pouze jeden velkoobchod a ten má ceny dost vysoko na to, aby se to vyplatilo. Prosím o jakoukoliv informaci komu se ozvat nebo kam jet.

Děkuji mnohokrát každému, kdo mi odepíše a pomůže. Klidně do zpráv. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

359
22.7.20 22:02

Ahoj, měla jsem e-shop s touto značkou. Otěhotněla jsem a máme jiné podnikání, takže mi toho dost zbylo. Pokud byste měla zájem napište zprávu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.7.20 22:30

@mesiah Zpráva odeslána. Děkuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
12848
23.7.20 06:24

Znam to kdysi delala a pro to oblečení si lítala tam, do Tunisu i Itálie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.7.20 11:33

@lachtanice86 tak to u mě nepřichází v úvahu, potřebuji nějaký velkoobchod nebo sklad v ČR.. :?

• Nahlásit
  • Citovat
12848
23.7.20 14:14
@Anonymní píše:
@lachtanice86 tak to u mě nepřichází v úvahu, potřebuji nějaký velkoobchod nebo sklad v ČR.. :?

To ti dost omezuje moznost výdělku. Ale ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2442
23.7.20 14:28

Známá měla s kamarádkou skupinku na FB, kupovaly to kdesi v Brně v nějakém skladu. Ale měly to obě k rodičáku a samozřejmě jim to extra nevynášelo :nevim: Je toho všude plno, bohužel dneska se díky tomu z člověka milionář už nestane :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3988
23.7.20 14:45

Zajeď si do Prahy do SAPY. To ti tam našijou cedulku jakou budeš chtít. Stejně jako Číňani v Itálii. Tam na tu práci taky žádný Ital nesáhne. Jinak se platí eurem a za hotový.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.7.20 18:36

@shadowbabe nepotřebuju miliony, stačí nějaká ta tisícovka měsíčně na přilepšení.. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.7.20 18:38

@samá práce nejde mi přímo o ten nápis, jde mi o ten typ zboží, cardigany, baggy, co se běžně vidí třeba na skupinách na Facebooku :-) Jistě všechny víme o čem je řeč. :)

• Nahlásit
  • Citovat
3988
23.7.20 19:02

To můžeš dělat Avon Lady. Pokud chceš nakupovat ve velkoobchodě v Itálii, tak nějakej ten půlmilionek v eurech potřebuješ. Žádný Číňan se tam s tebou jinak bavit nebude. Navíc, tomuhle typu podnikání v naší republice už odzvonilo. Teď otevřou Primark, což bude další hřebíček do rakvičky neznámým krámkům s oděvy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12848
23.7.20 21:13
@Anonymní píše:
@shadowbabe nepotřebuju miliony, stačí nějaká ta tisícovka měsíčně na přilepšení.. :mrgreen:

Nejaka ts tisicovka na prilepseni? Tímhle stylem. Haha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.7.20 14:22

@lachtanice86 ráda jsem Vás pobavila :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
12848
24.7.20 14:40
@Anonymní píše:
@lachtanice86 ráda jsem Vás pobavila :kytka:

Ja jen vím že ta známá to dělala dlouho a zabralo ji to hromadu času, peněz, energie a výsledek nic moc. A to to bylo v době kdy se na tom vydělat dalo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.7.20 19:54

@lachtanice86 To máte bohužel asi pravdu, když to tak pozoruji a pročítám různé diskuse. Nezbude než hledat přivýdělek v jiném odvětví. :?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama