Dr. Capka - Gynet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 05:01
Dr. Capka - Gynet

Dobré ráno, chtěla jsem se zeptat, zda některá z Vás má zkušenosti s tímto gynekologem, popřípadě jaké. Já chodím k dr. Kudělkové, ale jaksi asi má narváno či co a nikdo volný v nejbližší době není než Dr. Capka. K chlapovi se mi nechce, ale asi budu muset :(

Reakce:
lafelay
Kecalka 126 příspěvků 05.04.19 06:09

Chodím k němu od svých 16, takže už nějakou dobu a je v pohodě. Nic nijak moc nekomentuje. Přijdu, řeknu, že jdu na kontrolu a posle mě hned na kozu. Koukne, vypíše recept a jdu :)

7.straka
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 1 inzerát 05.04.19 08:38

Nemám zkušenosti přímo s tímto lékařem, ale mám už nějaká léta a za sebou dvě gyn.operace a dva porody, takže doktorů jsem potkala spousty. Všeobecně řečeno, záleží nejvíc na osobnosti daného lékaře, ale spíš jsem narazila na krávy doktorky než na blby doktory. Přijde mi, že chlapi gynekologové jsou jemnější při práci (jako by ani léty praxe neztratili vědomí toho, že jde o jejich oblíbené místo, a že jim záleží na tom ženský neublížit) a jestli někdo měl kecy typu „vy naděláte, to nemůže tak moc bolet“ byla to ženská.

Sallema
Stálice 53 příspěvků 09.04.19 11:03

Já k němu taky chodila,dokud jsem nezačala chodit k p. Raszykové. Bylo to u něj docela v pohodě.

Váš příspěvek
Reklama