Dr Max – těhotenský test dělá falešné duchy?

13
16.8.20 11:20

Dr max dělá falešné duchy?

Dobrý den, máte zkušenosti s těstem DR max pregnency test comfort 10? Dneska jsem si ráno dělala a těsně před limitem mi ukázal druhou čárku po limitu byla vidět lépe, omlouvám se za kvalitu fotky. Co myslíte? Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16928
16.8.20 11:27

Počkej pár dní a udělej si další…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2227
16.8.20 11:28
@Lobelka28 píše:
Dobrý den, máte zkušenosti s těstem DR max pregnency test comfort 10? Dneska jsem si ráno dělala a těsně před limitem mi ukázal druhou čárku po limitu byla vidět lépe, omlouvám se za kvalitu fotky. Co myslíte? Děkuji :)

Myslim, ze opravdu hodne tam tu druhou carku chces videt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
16.8.20 11:32

@bobulka88 fotka není zase tak kvalitní, ale je tam i když slabší.. je pravda, že už bych byla ráda aby se to povedlo, půl roku a nic a mezitím kolem nás naši známí na první pokus a dávají nám moudra :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
923
16.8.20 12:24

Já používáš z Dr. Maxe a když jsem měla ducha který byl sotva vidět tak je z toho teď toto takže za mě nedělá :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
433
16.8.20 12:36

@Lobelka28 ahoj já dělala také i modry a viz foto čárka je jen na růžovém naskočila hned ale tehu jsem nejspíš nebyla. takze za mě dělají duchy. Uvidíš dal zkus jiný udělat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
923
16.8.20 12:38

Růžové neznám, mám zkušenost jen z papírovými a nikdy mi ducha jen tak pro nic za nic neudělali ;) u těch růžových to může být jiné 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
530
16.8.20 19:18
@Lebedka99 píše:
Já používáš z Dr. Maxe a když jsem měla ducha který byl sotva vidět tak je z toho teď toto takže za mě nedělá :palec:

A kolikátý den cyklu jsi prosím dělala ten levý test? A ten pravý pak po kolika dnech? Jinak moc gratuluji :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
923
16.8.20 19:25
@Lil Kitkatt píše:
A kolikátý den cyklu jsi prosím dělala ten levý test? A ten pravý pak po kolika dnech? Jinak moc gratuluji :palec:

Rozdíl těch testů mezi sebou je 6 dni :oops: jinak levý test je 31 dc ale cykly mám 33 dní a pravý 3 po vynechane ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama