Dr. Max těhotenský test - falešný duch?

Anonymní
26.1.21 19:01

dr max tehotensky test falešné duchy ?

Dobrý den
Chci se vás zeptat zda test dr max dělá falešné duchy?
S přítelem se snažíme už dost dlouho…
Vůbec nevím kdy mám mít ms mám to trošku rozhazeny takže vůbec nevím kdy ji čekat… poslední byla 1.1.2021
Včera jsem si koupila test dr max večer jsem ho zkusila a byl tam prostě taková úplně mini mini duch že jsem fakt musela hodně pod světlo aby vůbec šel vidět
Druhý test jsem zkusila dnes ráno normálně v limitu byl vidět takový duch hned co jsem to namocila a chvilku nechala tak sem vidět pak když zaschl tak jde vidět víc… Vůbec nevím co si o tom myslet… za anonym se omlouvám chodí sem známá 😐

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
384
26.1.21 19:11

Nevíš co si myslet? :lol:
No to my taky neeeee :oops:
Pokud poslední ms byla 1.1 tak je dle mě jeste pořad brzy na testování, ale pozitivní test už klidně muže být, jen bych mu ještě pořad nevěřila dokud se tam nevybarvi poradna čárka :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
807
26.1.21 19:12

Na tohle ti nikdo neodpoví. Četla jsem, že testy z maxe duchy delaj, ale jestli sili, tak je to pozitivni. Musis sama vedet, jak zesilil. Hod sem fotky a pak muzeme radit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1931
26.1.21 19:54

Já myslím, že dr.max jsou testy spolehlivé, držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.21 19:56

Právě jsem to zkoušela vyfotit ale moc vidět to nejde na té fotce ale zkusím ji sem dát…

• Citovat
  • Nahlásit
471
26.1.21 20:13
@Anonymní píše:
Právě jsem to zkoušela vyfotit ale moc vidět to nejde na té fotce ale zkusím ji sem dát…

Tak na fotce videt nejde vubec nic… Chtelo by to v normalnim svetle a bez blesku.
Ale pokud jsi mela ms 1.1., tak si myslim, ze je jeste na testovani cas 🤷🏼‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3175
26.1.21 20:21

Nikdy mi test z Maxe ducha neudelal. Jinak na tvych testech vubec nic nevidim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
26.1.21 20:27

Na tvém testu, ať se dívám, jak se dívám, tak nic nevidím. Pokud se snažíte, tak tomu dej volný průběh. A pokud je to už hodně dlouho, tak by nebylo na škodu konzultovat s doktorem.
Testuj, nejdřív den, dva před očekávanou MS (mě test z Dr. Maxe udělal ducha, ale byl silnější než u tebe na fotce) a o tři dny později ten stejný test a druhá čárka byla krásně silná, žádný duch. Druhé testování proběhlo v den očekávané MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.21 20:28

@Dinocco dobře zkusím to tak za 4 dny 😊

• Citovat
  • Nahlásit
9015
26.1.21 20:46

Ten test je negativní. Testuj znovu za dva dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
26.1.21 20:51

A dej vědět, držím palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.21 20:52

Dám ❤ moc všem děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
3009
26.1.21 21:33

Falešný duch je fenomén, který existuje jen tady. Pokud je čárka slabší, hcg buď klesá (biochemicke, neprosperujici těhotenství) nebo teprve začíná sílit. Zkus test za dva dny (stejnou značku)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.21 12:25

Tak asi opravdu dělá falešné duchy 😐 dnes přišla ms

• Citovat
  • Nahlásit
30.1.21 09:24

Prosím poraďte

Ahoj, poslední menstruaci jsem měla 3.12., od té doby nic. Mám rozházeny cyklus, naposledy jsem měla MS po 47 dnech. Dělala jsem si na začátku ledna nějaké testy, ale byly negativní. Minulý týden se objevil malý duch, předevčírem již silnější a dnes asi stejný jako předevčírem (možná menší). Nevíte, čím to může být? Jinak mě bolí prsa již týden, včera jsem měla slabounce narůžovělý výtok. Doktorka říká, že je normální, že mám rozházeny cyklus, ať zkoušíme dál. Zakrouzkovany fotka je z minulého týdne. Na další fotce je horní test z 28.1. a ten spodní je z dneška.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat