Dráčik - vrácení zboží

1296
1.11.19 10:02

Dráčik- vrácení zboží

Nevíte, jestli jde vrátit v Dráčiku zboží? Bohužel se nám povedlo koupit stejnou hračku, jakou už dítě má, tak bych ji potřebovala vrátit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1982
1.11.19 10:21

Pokud je nerozbalene a koupene na eshopu, tak muzete bez problemu a duvodu do 14 dni vratit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1296
1.11.19 10:30

@Cenarius tak na eshopu to je klasika vrácení do 14 dnů. To bych se neptala. Jde mi o zakoupení v klasicke prodejně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4973
1.11.19 10:44

Myslím, že obecně to nejde, ale prodejce může mít výjimky. Rozhodně bych tam zašla a zkusila se domluvit aspoň na výměně za jinou hračku, na Vánoce se bude hodit:-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1982
1.11.19 12:25

@jary1 V tom případě příště detailněji formulujte svůj dotaz. Není tu banda jasnovidců. :mavam:

Jinak žádnou povinnost nemají. Prostě dojít a zeptat se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1296
1.11.19 12:31

@Cenarius omlouvám se, příště napíšu i datum narození, aby jsi měla všechny informace :zed:
Vím, že povinnost nemají. A nemám IQ houpacího koně, abych nevěděla, že se tam můžu zeptat. Jelikož ale marodím, tak jsem myslela, že se nejdřív zeptám tady jestli někdo neví, než se tam budu plahočit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11144
1.11.19 20:09

@jary1 a co tam zkusit zavolat? :nevim: JInak já myslím, že každý slušný obchod by mohl vyjít vstříc a vzít zboží zpět. Ještě se mi nestalo, že by mě odmítli. I když někdy jsem musela vybrat za to něco jiného..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1429
27.11.19 20:52
@jary1 píše:
@Cenarius omlouvám se, příště napíšu i datum narození, aby jsi měla všechny informace :zed:
Vím, že povinnost nemají. A nemám IQ houpacího koně, abych nevěděla, že se tam můžu zeptat. Jelikož ale marodím, tak jsem myslela, že se nejdřív zeptám tady jestli někdo neví, než se tam budu plahočit.
:palec: :palec: :palec: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1429
27.11.19 20:57
@jary1 píše:
Nevíte, jestli jde vrátit v Dráčiku zboží? Bohužel se nám povedlo koupit stejnou hračku, jakou už dítě má, tak bych ji potřebovala vrátit.

Jak to dopadlo nakonec??? Já idiot jsem objednávala přes e-shop Dráčik a za 14 dní mi přišel balik někoho jiného. Bomba, prej mi ho pošlou ale zatím zadna zpráva ani email. Už to je týden. Zitra tam jdu volat už mě štvou. Nikdy víc už od nich nic nekoupím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama