Drahé krémy - 3lab super ampoules, jsou účinné?

4088
26.3.21 07:54

Drahe kremy - 3lab super ampoules, jsou ucinne?

Ahoj, Klara Dolezalova ted propaguje nejaka pletova sera, schvalne jsem se na to podivala a cena kolem 20 tis. Kc. Je to tohle https://www.fann.cz/…s/8006/15246
To by melo mit zauracne ucinky za tu cenu, bohuzel zadne reference nejsou, protoze bezne ceske zeny to asi nekupuji. Podivam se schvalne na Amazon.
Mate to nektera?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16872
26.3.21 08:23

Ne - za tu cenu můžeš chodit celý rok na ošetření microneedelingem, což bude mít daleko reálnější efekt.

Jako podle složení to bude hydratovat, zklidňovat a rozjasňovat pleť, prpotože v tom je niacinamid a vitamín C, dimeticoine a nějaké peptidy. Zbytek látek jsou věci aby to vypadalo že to je děně zázračné a přírodní, zatím co reálný efekt dělají ty složky, které obsahuje každé druhé sérum, popřípadě kombinace krému a séra.

při troše googlení a kombinování se imho dá dostat na nějaké jednotky tisíc za vysoce kvalitní produkty.

Příspěvek upraven 26.03.21 v 08:35

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4088
26.3.21 08:25
@Ou píše:
Ne - za tu cenu můžeš chodit celý rok na ošetření microneedelingem, což bude mít daleko reálnější efekt.Jako podle složení to bude hydratovat a rozjasňovat pleť, prpotože v tom je niacinamid a vitamín C, dimeticoine a nějaké peptidy. Zbytek látek jsou věci aby to vypadalo že to je děně zázračné a přírodní, zatím co reálný efekt dělají ty složky, které obsahuje každé druhé sérum, popřípadě kombinace krému a séra.

Ta cena me fakt sokovala, cekala jsem vysokou cenu, ale tohle fakt ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16872
26.3.21 08:27

Cywe ani se nenamáhají s překladem do češtiny, jen to nechali projet google překladačem.

https://3lab-czech.cz/o-znacce/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16872
26.3.21 08:29
@Josefuna píše:
Ta cena me fakt sokovala, cekala jsem vysokou cenu, ale tohle fakt ne.

Tam je ten efekt - je to drahé, musí to fungovat plus cílí na segment co nepřemýšlí a prostě kupuje drahé věci.

jako je to legitimní obchodní strategice -viz třeba la mer a nebo high endové značky, které zaspali nástup funkční kosmetiky.

Ale teda za mě vyhazování peněz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21171
26.3.21 08:29

Ne a ani bych si to nekoupila, to je bohapusté vyhazování peněz. Stejnou, ne-li lepší službu, ti udělá sérum o 19 tisíc levnější. Kdyby někdo přišel na zázrak, tak celebrity nestárnou a nechodí na plastiky a podívej, kolikrát vypadají hůř, než necelebrita ženská.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16872
26.3.21 08:39

Skinskool je bohužel zatím nemá k porovnání s ostatními prodkutky, jiné věci od 3lab tam jsou.

https://skinskoolbeauty.com/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5315
26.3.21 08:58

Doležalová je prototyp zlatokopky, takže na její doporučení bych nikdy nedal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat