Dražba nemovitosti - vylučovací žaloba

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.10.21 16:47

Dražba nemovitosti - vylučovací žaloba

Chtěla bych se zeptat na zkušenosti s vylučovací žalobou při dražbě nemovitosti. Jak probíhá, co může následovat, jak dlouho trvá, než se vyřeší? Je pravděpodobné, že se nemovitost bude znovu dražit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
79406
6.10.21 18:35

Přemýšlím co chceš na nemovitosti vylučovat, ta má majitele jasně uvedeného v katastru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
6.10.21 19:01

Já se ptám z pozice zájemce o draženou nemovitost :) Mně tento krok taky moc nedává smysl, působí to na mě dojmem, že se majitel snaží získat čas, ale třeba se pletu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4497
6.10.21 19:35

To jde asi o nějakou exekuční dražbu, což? Zkušenost nemám, ale jestli jo, tak bych si tipla, že se fakt snaží dělat všemožné obstrukce, aby k ní nedošlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79406
6.10.21 22:01

@misices aha, tak to pak jo, pak to vypada na zdrzovacku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
6.10.21 22:36

A nevíte, jak dlouho to může trvat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1560
6.10.21 22:59
@Anonymní píše:
Chtěla bych se zeptat na zkušenosti s vylučovací žalobou při dražbě nemovitosti. Jak probíhá, co může následovat, jak dlouho trvá, než se vyřeší? Je pravděpodobné, že se nemovitost bude znovu dražit?

Nějaká třetí osoba tvrdí, že má právo nepřipouštějící dražbu, pravděpodobně si požádá o osvobození od soudních poplatků, aby to trvalo, tak dva roky minimálně se tam udělat dají, když se bude snažit.
Dražit znovu se pravděpodobně bude, věřitel svou pohledávku nejspíš v mezidobí uhrazenou nedostane. Ale jestli z toho bude insolvence, tak nejspíš bude prodávat insolvenční správce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat