Drdol na ples z řídkých vlasů

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hopsalka
Kecalka 390 příspěvků 01.03.19 11:31
Drdol na ples z řídkých vlasů

Ahoj holky, jdeme za 14 dní na městský ples a mám šaty, ke kterým se hodí nejvíce takový ten nízko posazený, ležérní drdol.

JENŽE mám málo vlasů a jsou ještě řídké. Neobtočím je ani kolem takové té pěnové gumičky na drdoly (gumička prosvítá a já jsem levá, neumím si to upravit). Všechny kadeřnice mají obsazeno, takže nezbývá, než využít svého umění (jenže jsem naprosto levá a složitější postupy vlasů přestávám chápat průměrně někde u třetího kroku).

Nemáte nějaký tip? :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20995 příspěvků 01.03.19 11:37

ty jo, jestli máš tak málo vlasů, že to neschová ani takovou tu „drátěnku“, tak si myslím, že z toho pěknej drdol neprovedeš :think: To už bych se raději na drdol vykašlala a vlasy upravila jak si zvyklá, nebo je trochu natočila a na jednom boku to vyhnala nahoru pírkama třeba, pokud by si chtěla poodhalit krk :think:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1884 příspěvků 01.03.19 11:41

Já měla jednu dobu taky řídké vlasy. Dělala jsem to tak, že jsem si udělala culík a poslední obtočení gumičky jsem protáhla vlasy jen napůl. Takový přeložený culík. No a pak jsem si vzala pérka nebo skřipečky a porůznu jsem to hala bala napíchala do drdolu. Vypadá to líp, než uhlazený drdol, ten z mála vlasů nevykouzlíš. Vždycky by to byl takový malý bobeček.

hopsalka
Kecalka 390 příspěvků 01.03.19 11:44

@Čičorečka děkuji za radu, vypadá to jednoduše i pro takové lemply jako jsem já :kytka:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1884 příspěvků 01.03.19 11:56

@hopsalka jo a nebo víš co bys mohla zkusit? Francouzský drdol. Když si vlasy trochu natupíruješ, tak to taky vypadá výborně. A po pár nácvikách to sama zvládneš, nebo si koupíš ten banánek na to, nebo jak se ta spona jmenuje :D

unuděná
Kelišová 6963 příspěvků 01.03.19 11:56

ja bych zkusila vlasy natocit,hodne podporit tuzidlem a v drdolu tupirovat.Jinak z toho budes mit mysi bobek ;) ale vyzkoudej si to urcite predem.

hopsalka
Kecalka 390 příspěvků 01.03.19 11:58

@unuděná toho se taky trochu bojím, když mám culík je silnej asi jako palec, víc ne, vypadá to hrozně, ale co můžu dělat.

Bizky
Kecalka 407 příspěvků 01.03.19 12:01

A nebo přikoupit pár clip-in proužků a pak by byl uhlazený drdol v pohodě. Ale na ten jeden večer je to asi zbytečná investice,pokud bys to pak nechtěla používat i normálně :nevim:

hopsalka
Kecalka 390 příspěvků 01.03.19 12:03
@Bizky píše:
A nebo přikoupit pár clip-in proužků a pak by byl uhlazený drdol v pohodě. Ale na ten jeden večer je to asi zbytečná investice,pokud bys to pak nechtěla používat i normálně :nevim:

a to se dá sehnat kde ?

Anna85
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 01.03.19 12:17

Zkusila jsi vlasy poradne natupirovat a pak na tu dratenku? To by nemuselo prosvitat. Moje mama ma takhle ridke vlasy, koupila jsem tu dratenku nejmensi velikost a slo to udelat. Hnes poradne striknout lakem.

hopsalka
Kecalka 390 příspěvků 01.03.19 12:26

@Anna85 zkoušela jsem tupírovat jako vzteklá :lol: , ale jsem levá, moc mi to nešlo. Dřela jsem se s tím, ale výsledek nebyl moc profesionální.

Bizky
Kecalka 407 příspěvků 01.03.19 12:42

@hopsalka stačí zadat do vyhledávače clip-in, je toho na netu hodně. taky jsem kupovala,ale před lety, takže už nevím přesně z kterého eshopu. Ale byla jsem spokojená.Napadlo mě,že když je ples až za 14 dní,ale jak říkám, záleží jestli to pak ještě unosíš, protože za stovku to není.

hopsalka
Kecalka 390 příspěvků 01.03.19 12:50

@Bizky díky moc

Anna85
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 01.03.19 13:21

@hopsalka
A kdyby to zkusil nekdo za tebe?‚treba kamaradka?‘ :)
Ja sama na sobe taky nejsem moc zrucna :)

hopsalka
Kecalka 390 příspěvků 01.03.19 13:31

@Anna85 to je pro mě už složitější, všechny jsou ve městě a já na vesnici, musela bych za nima dojet 30 kiláků, pak zase zpět a pak na ples. To se mi moc nechce.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama